Jump to content
GIGN Forum

Kodiena Piedzīvojums. :d


puisiitis
 Share

Recommended Posts

Es arī Tevi mīlu, nezināmais svešiniek. Ja reiz ar draugu pavadi labi laiku, kā tad atrodas laiks šeit rakstī ? Drīkst es Tevi saukšu - Mans dārgais, netradiconāli orientētais draugs ? Man kaut kā liekas, ka vēlējies pateikt - Es ar draugu drāzos, klauvēja viņa vecāki, etc.... (lūdzu nepiemini nekādas jēlības)

Šis protams nebija domāts nopietni, tāpat kā refrendums par otro valdodu, bet padomā, kur ko rakstīt. Ja nav ar ko padalīties, raksti uz lapas, nevis šeit.

Edited by Reverend.
  • Like 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Es arī Tevi mīlu, nezināmais svešiniek. Ja reiz ar draugu pavadi labi laiku, kā tad atrodas laiks šeit rakstī ? Drīkst es Tevi saukšu - Mans dārgais, netradiconāli orientētais draugs ? Man kaut kā liekas, ka vēlējies pateikt - Es ar draugu drāzos, klauvēja viņa vecāki, etc.... (lūdzu nepiemini nekādas jēlības)

Šis protams nebija domāts nopietni, tāpat kā refrendums par otro valdodu, bet padomā, kur ko rakstīt. Ja nav ar ko padalīties, raksti uz lapas, nevis šeit.

Ak jel svēto tēv, ja tev jāzin, tad es strādāju vēl pirms pasākuma. Š'migu iepirku ātrāk jo biju Valmierā un uz akcijām laicīgi sagādāju nepieciešamo. Ja tev niez, tad pakasi, bet nemeklē sūdus tur, kur pats iegriezies ik dienas. ;)

p.s vakars ideāls lielisks ja tev jāzin. Sarunāju randiņu ar meiteni iekš bāra, kā arī mistiski iedzeros ar čalīti pie bāra, tiku pie darba. :D Pietam gaidot čomu, kas dāmu koļīja, nodzēru 8 ls apelsīnu sulā ar ledu. :D kr4 esmu pārvitaminējies un nenāk miegs. biju tik aktīvs, ka uzcepu spageti ar malto gaļu un nedomāju vēl iet gulēt. Tā kā. Protams tu diskutēsi tgd par to. -- Ai dirst jau var, bet ar mēru.!!! Bet nu..Kpc man dirst, ja esmu aizvadījis labu vakaru.

p.s.s Šeit jau kā mazā dienasgrāmatiņa sanāk. Tikai vairāk publiskākai apskatei. Tā kā priecājies vai skumsti, lasot, bet man patīk padalīties ar piedzīvoto. Un nu jau es sāku runāt sūdu. Līdz rītam :D

Link to comment
Share on other sites

Reverend. ++

Man darbā tāds starpbrīdis. Ceļu pasākumiem skatuves, kā piemēram positivus, un tgd klusais brīdis, tā kā beidzot var atpūsties. 8)

tik pa retak iekrīt citas haltūras + vēl šis darbs ko vakar piedāvāja. MAzliet iepriecināja :D

un ko sēdi, raksti tādu tizlu topiku iekš gign?

kuru tas piš, turklāt feiks!

bijn5zy2voxb8ckwbx6p.jpg

true story

Link to comment
Share on other sites

Puisīti, nē nebiju spējīgs....5diena visu paveica priekš 6dienas. :)

Bet skatos, tīri labi esi tāpat atpūties! :D

Pasākums bija diezgan foršs jā. Tauta ar bija diezgan iespaidīgā skaitā. Koncis forši migrēja autopilotā abi ar Dūju, katrs savā virzienā :D Pietam visi bija pārāk gejiski draudzīgi, neviens nekasījās. :D

Link to comment
Share on other sites

Man ir publisks paziņojums visiem, kas jebkādā veidā bezjēgā ir iedirsuši šajā topikā. Bļeģ kaut jūs dabūtu peņa vēzi!

Esmu ar tevi! Man arī ir bijušas neskaitāmas reizes ar ļoti strange situācijām, kā tev.

Lai arī citiem pidiņiem tas liekās lame, kā piemēram Nigtmare, kuram galvenais ir garināt savu foruma krānu (bļēģ nepatīk, neraksti) tās ir lietas kas paliks atmiņā līdz brīdim kad atstiepsi kātus un es labprāt lasītu vairāk šādus stāstus GIGNā.

piedzivojumi ta piedzivojumi bet kā tas ir pasniegts... nu galig nav lasāmi...

Literārais speciālists, iebliez savu seju sienā, tad izlasi savu tekstu.

Edited by overmind
Link to comment
Share on other sites

Man ir publisks paziņojums visiem, kas jebkādā veidā bezjēgā ir iedirsuši šajā topikā. Bļeģ kaut jūs dabūtu peņa vēzi!

Esmu ar tevi! Man arī ir bijušas neskaitāmas reizes ar ļoti strange situācijām, kā tev.

Lai arī citiem pidiņiem tas liekās lame, kā piemēram Nigtmare, kuram galvenais ir garināt savu foruma krānu (bļēģ nepatīk, neraksti) tās ir lietas kas paliks atmiņā līdz brīdim kad atstiepsi kātus un es labprāt lasītu vairāk šādus stāstus GIGNā.

thnx veci. :D Es jau ierosināju lai arī citi padalās, bet pašlaik tikai negācijas un šiti manā virzienā tiek vērsti. Lielie Dūži cenšas paspīdēt vnk.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...