Jump to content
GIGN Forum

Obligāti Ieejat!


maxikk
 Share

Recommended Posts

Neliels offtopic jautājums, kā jūs definējat talantu? Man piemēram liekas totāls bullshits, ka dziedāšana, dejošana tiek uzskatīta par talantu. To var uztrenēt, ok ir cilvēki, kam balsis sūkā vai kas ir neveikli un nevar dejot, bet ir 1000x lielāka daļa, kas var un kas ir trenējušies. Tāpat liekas, ka bītbokss, ir ierindojies jau šajā beztalanta, bet jo vairāk trenējies, jo labāk būs, manuprāt netalanta zonā. Bet nu tas ir tikai mans viedoklis, šovs neinteresē, pārāk liels bullshits tur darās.

Link to comment
Share on other sites

nebalsošu, nav talants.

P.S. Jā, man vajadzēja iedirst.

Māki labāk??? tad parādi.. un šis video nav tas labākais mana skilla piemērs...

Neliels offtopic jautājums, kā jūs definējat talantu? Man piemēram liekas totāls bullshits, ka dziedāšana, dejošana tiek uzskatīta par talantu. To var uztrenēt, ok ir cilvēki, kam balsis sūkā vai kas ir neveikli un nevar dejot, bet ir 1000x lielāka daļa, kas var un kas ir trenējušies. Tāpat liekas, ka bītbokss, ir ierindojies jau šajā beztalanta, bet jo vairāk trenējies, jo labāk būs, manuprāt netalanta zonā. Bet nu tas ir tikai mans viedoklis, šovs neinteresē, pārāk liels bullshits tur darās.

vnk daudzi no nepareizi pasniedz... un nepareizi taisa ( no latvijas tieši ) un mans šis video ar ir dranķīgs, bet īstenībā, atdarināt varu diezgan daudz skaņu (piemēram, mašina garām pabrauc nu vai mocis kā kuram liekas, taurīte, čikstošā mantiņa, muša, un vēl padaudz kas) + taisīt mūziku only ar muti... nu tā tak nevar gandrīz neviens (labā līmenī)

Link to comment
Share on other sites

ja tu apsoli paldies sakot atbalstitajiem pieminet arii gignu, tad katru dienu balsoshu :) jo galu gala mes tak arii palidzam, i tev labi, i mums reklaama :)

Jap, es arī balsošu un vēl dabūšu kādu brikucīti balsotāju, ja tu pieminēsi gignu. :)

Link to comment
Share on other sites

Māki labāk??? tad parādi.. un šis video nav tas labākais mana skilla piemērs...

vnk daudzi no nepareizi pasniedz... un nepareizi taisa ( no latvijas tieši ) un mans šis video ar ir dranķīgs, bet īstenībā, atdarināt varu diezgan daudz skaņu (piemēram, mašina garām pabrauc nu vai mocis kā kuram liekas, taurīte, čikstošā mantiņa, muša, un vēl padaudz kas) + taisīt mūziku only ar muti... nu tā tak nevar gandrīz neviens (labā līmenī)

kāds sakars manam skillam kaut kādā huiņā ar to, ka es saku, ka tev nav talanats?

Beidz gvelzt, tu piedalies, kaut kādā konkursā un liec sliktas kvalitātes video? tiešām?

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Piekrītu, ka visiem dancātājiem, dziedoņiem un riņķu virpinātājiem ir savi šovi, un pilnas malas ar šiem ritmskaņotājiem. Taču katram gaume cita un varbūt talants redzams tur, kur tā nav. Bet, nu, labi, labi, iedevu savu balsi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

nu laikam gign.lv reklāma pa TV neizdosies. jo man sāk likties ka es netikšu.. pa 1 deinnakti mani jau apsteidza kaut kāda deju grupa kur nav nekā īpaša, mums te līvānos arī agrāk varēja tā iemācīties, kad bija kas māca... a beatboxu nekur nemāca, bet nu labi 3. vēl esmu, žurija no pirmā piecinieka izvēlēsies.. bet tpt vajag man lielāku atbalstu, jo tai spameru grupai tak vairāk kopā draugu saskaitot (nu tb deju grupai :D)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...