Jump to content
GIGN Forum

Dzeltenaa Prese.


Guest Teletuubijs
 Share

Recommended Posts

Guest Teletuubijs

tikko piereģistrējies un baigais dūzis sajuties?

man prieks, ka uzskati, ka fakts, ka tikko pieregojies uzers ir kkads jauns users, tobis, vinsh nezin, kas tu esi, neseko liidzi taviem topikiem, visiem topikiem, kaut kaa taa.

flame moooooore...

Link to comment
Share on other sites

man prieks, ka uzskati, ka fakts, ka tikko pieregojies uzers ir kkads jauns users, tobis, vinsh nezin, kas tu esi, neseko liidzi taviem topikiem, visiem topikiem, kaut kaa taa.

flame moooooore...

TU ESI LOHS. ... Man šķita, ka neko sakarīgu nespēju izdomāt...bet tad sapratu, ka tu neko labāku neesi pelnījis, jo tie trīs sūda vārdi izsaka visu.

Link to comment
Share on other sites

man prieks, ka uzskati, ka fakts, ka tikko pieregojies uzers ir kkads jauns users, tobis, vinsh nezin, kas tu esi, neseko liidzi taviem topikiem, visiem topikiem, kaut kaa taa.

flame moooooore...

da pohuj par reģistrešanos. bet fakts ka tu esi sajuties varens paliek fakts...

Link to comment
Share on other sites

Es skatos, te ir savākušies foruma spicākie čaļi. Drīkst es ar jums? Lūdzu, lūdzu! Es arī gribu lamāties kā liela kakumute, ignorēt visus gramatikas likumus un strīdēties par lietām, kuras nevienu neinteresē. Man arī ļoti imponē tas jūsu "es esmu pilnīgs idiots un netaisos mainīties" tēls. Lūdzu, ņemiet mani savā bariņā!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Es skatos, te ir savākušies foruma spicākie čaļi. Drīkst es ar jums? Lūdzu, lūdzu! Es arī gribu lamāties kā liela kakumute, ignorēt visus gramatikas likumus un strīdēties par lietām, kuras nevienu neinteresē. Man arī ļoti imponē tas jūsu "es esmu pilnīgs idiots un netaisos mainīties" tēls. Lūdzu, ņemiet mani savā bariņā!

Amazing-Awesome-Face-Teary-Eyed-Kane-Clap.gif

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...