Jump to content
GIGN Forum

cucinjshs
 Share

Recommended Posts

  • 9 months later...

Ņeažidaļi bļeģ?! Nepagāja ne gads un es jau esmu apkopojis rezultātus! Padziļinātu analīzi gan vēl veicis neesmu, bet iztiksiet ar to, kas ir!

Tiem, kas neatcerās, jautājumi bija šādi:

1. Kas uzvarētu cīņā starp haizivi un lauvu?

a)Haizivs
b)Lauva
c)Draudzība

2. Kas tos astoņus kustoņus pirks?

a)Tas tak visiem skaidrs - zirgs.
b)Cirks, jo zirgam nav naudas.
c)Zoodārzs.

3. Kāda ir atbilde uz lielo jautājumu par Dzīvi, Visumu un visu pārejo?

a)Esi tas, kas tu esi, un mīli apkārtējos.
b)Mēs nekad neesam vieni. NEKAD.
c)Četrdesmit divi.
d)Es nezinu.
e)Cits

4. Tavs kāmītis tikko nomira!

a)KO?! KOA?! *aizskrien pārbaudīt kāmīša stāvokli*
b)Hahā, man nemaz nav kāmīša. Pag...man nav kāmīša.
:(
c)Beidzot! Beidzot mēs esam brīvi no mūsu ļaunā pavēlnieka Kāmīša!
d)Es esmu Šveice.

5. Kādu grāmatu tu ieteiktu savam ļaunākajam ienaidniekam?

6. Tu drīksti izvēlēties savu pirmo pokemonu. Tas būs

a)Bulbasaur.
b)Charmander.
c)Squirtle.
d)Pikachu, jo es citus nezinu.
e)Metapod, jo esmu garīgi slims/-a vai atrodos smago narkotiku ietekmē.

7. 20. gadsimta dižākais sasniegums:

a)Disko mūzika
b)Kodolenerģija
c)Fiškas
d)Ceļojums uz Mēnesi
e)Zvaigžņu karu triloģija
f)Cits

8. Asociāciju jautājums. Es saku māja , tu saki

9. Tu atradi uz ceļa mētājamies 5Ls banknoti. Kāda ir tava reakcija?

a)Es atradu sasodītu 5Ls banknoti! Kāda pēc tavām domām varētu būt mana reakcija?!
b)Ak, kāds ir pazaudējis savu 5Ls banknoti, labāk to nobildēt un izlikt sludinājumus. Nebaidies, mazā, mēs atradīsim tavu īpašnieku.
c)Wooh, 5Ls! Es esmu ļoti nesavtīgs un ārkārtīgi labsirdīgs cilvēks, es to atdošu pirmajam bomzītim manā ceļā, bet pirms es to daru, es pārliecināšos, vai pietiekami daudz cilvēki redzēs mani to darām.
d)KONFEKTES! TIK DAUDZ KONFEKTES!
e)Es dzirdēju, ka Krājbankā tagad izdevīgas noguldījuma likmes. Ko es te vēl gaidu?
f)Pff, 5Ls. Tādu sīkumu dēļ neiešu jau liekties.

10. Atbildi skalā no 1-7, cik ļoti tev patika šī aptauja, kur 1 ir gāzes kamera un 7 ir saulriets jūras krastā.

Un lūk arī rezultāti:

3kelsj5mfkkwn7cult8.jpg

Gandrīz puse aptaujāto ir atbildējusi, ka cīņā starp haizivi un lauvu uzvarētu haizivs. Gandrīz puse... Kārtējo reizi pierādās, ka mūsu izglītības sistēma ir neefektīva un tā nesniedz zināšanas, kuras ir pielietojamas reālajā dzīvē. Tikai daži iemesli, kāpēc uzvarētu lauva: lauvas ir izskatīgāki; lauvām ir gan nagi, gan zobi, haizivīm ir tikai zobi un mazas deģenerētas rociņas; haizivis uzsprāgst, ja tās apstājas, lauvas nē; mans horoskops ir lauva. Tie, kas atbildēja "Draudzība", protams, ir sievietes, cita izskaidrojuma nav.

q104sqphrx0b3jntm9gu.jpg

Zirgam nav naudas, ģēniji! Protams, ka astoņus kustoņu pirks cirks! Tiem, kas atbildēja zoodārzs, izglītojošais materiāls.

a8lmhnvd1uwxem7qn54.jpg

Nopietnāks jautājums un ne tik vienkāršs kā iepriekšējie, kur bija acīmredzamas pareizās atbildes. Populārākā atbilde, kā redzam, ir skaitlis 42. Cilvēki, kas ir devuši priekšroku šai atbildei, nepārprotami ir kārni, briļļaini nūģi ar dārgiem mehāniskajiem kalkulatoriem kabatās, jo viņi zina, ka jebkurš jautājums ir reducējams līdz vienkāršām aritmētiskām darbībām, kuru rezultāts ir konkrēts skaitlis. Vai arī kāds vienkārši ir lasījis Duglasu Adamsu.

Pārējās atbildes parāda, ka aptaujāto vidū ir bijuši 14% homoseksuāļu, 16% Tvaika ielas iemītnieku, 20% Nezinīšu un 20% hipsteru, kuriem, bļe, manis dotās atbildes redz nebija pietiekami labas! Ejiet ellē, jūs hipsteri! Ejiet ellē!

p2zk39ysn6fcyv6ka.jpg

Pusei aptaujāto nav kāmīšu. Es esmu auksts cilvēks, bet te pat man paliek grūti savaldīt emocijas. Turklāt, cik lieliem necilvēkiem ir jābūt, lai būtu par Šveici šajā jautājumā?! Jums nav sirds!

knl4my4xclqgmc34dk6f.jpg

Bībele un Krēsla. Abas labas grāmatas. Ar šiem cilvēkiem es tiešām negribētu būt ienaidnieks. Dati novecojuši, tāpēc diemžēl šeit neredzam 50 shades of grey un Arnolda Švarcnēgera autobiogrāfiju.

j500qi7m44zn7xk5oac7.jpg

Tikai mīkstie ņemtu čārmanderu, visi zina, ka viņš ir over powered. Metapod is the way to go, bet varbūt te runā mani antidepresanti. Kā tur ir enfuego - tev arī Metapods patīk?

pgkjo6elmumdtfp5fros.jpg

Mūsu sabiedrībai ir grūtības izvērtēt prioritātes. Kodolenerģija>Fiškas>Ceļojums uz Mēnesi>Zvaigžņu kari>Disko mūzika vietā būtu jābūt Fiškas>>viss pārējais.

7d4b0201t5m2yv8x8l.jpg

Pareizā atbilde, starp citu, bija "tumšais pagrabs ar kailo onkuli". Amatieri - nezina kā asociāciju spēli jāspēlē.

vijtm9yjl5n9sgse1ty7.jpg

Šeit mēs uzskatāmi redzam, ka vairums aptaujāto ir rupji mērgļi! Tas bija tika jautājums, nevajag bļaut! :'(

Vidējais vērtējums par aptauju: 5.5 tātad es esmu kaut kur starp siltām pankūkām sestdienas rītā. Varēja būt sliktāk. Tie, kas nobalsoja ar 1, ieteiktu jums izlasīt Krēslu.

Peace Out!

603057.gif

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Ū, ū, cik jaukumjauka aptaujiņa ^^, manai kūpošajai smadzenei vieta, kur izklaidēties , wii >^.^<

Let`s see a bit of analysis.

1. Kas uzvarētu cīņā starp haizivi un lauvu?

a)Haizivs

b)Lauva

c)Draudzība

Draudzība šo divu plēsēju starpā nav iespējama, tātad, paliek divi varianti. Teorētiski viņi abi nespētu cīnīties dažādās vides dēļ, bet pieņemot, ka haizivij ir mazākas iespējas atrasties ārpus ūdens nekā lauvai ūdenī, tad cīņa var notikt tikai ūdenī, kur lauva ir ierobežota savās kustībās, bet haizivs jūtas kā zivs ūdenī... oh, wait, pārāk tiešs salīdzinājums. Nevermind, tātad haizivij ir lielākas priekšrocības, līdz ar to haizivs uzvarētu. Nēkst!

2. Kas tos astoņus kustoņus pirks?

a)Tas tak visiem skaidrs - zirgs.

b)Cirks, jo zirgam nav naudas.

c)Zoodārzs.

Teorētiski zirgs nepirks, jo zirgam nav naudas. Un nav arī gana daudz inteliģences, lai nopirktu. Cirks arī atkrīt, jo cirkam nāk raudas par zirgu bez naudas. Vienīgais un potenciāli labāk pirktspējīgais ir zoodārzs.

3. Kāda ir atbilde uz lielo jautājumu par Dzīvi, Visumu un visu pārejo?

a)Esi tas, kas tu esi, un mīli apkārtējos.

b)Mēs nekad neesam vieni. NEKAD.

c)Četrdesmit divi.

d)Es nezinu.

e)Cits

Es teiktu, ka nav iespējams atbildēt uz jautājumu, kurš nav uzdots ("lielais jautājums" nedefinē pašu jautājumu), līdz ar to atbilde ir nekāda, respektīvi tās nav.

4. Tavs kāmītis tikko nomira!

a)KO?! KOA?! *aizskrien pārbaudīt kāmīša stāvokli*

b)Hahā, man nemaz nav kāmīša. Pag...man nav kāmīša.

c)Beidzot! Beidzot mēs esam brīvi no mūsu ļaunā pavēlnieka Kāmīša!

d)Es esmu Šveice.

Vispār šeit sanāk analoģija - man nekad nav bijis un nebūs tāds dzīvnieks, bet arī gadījumā, ja tas patiešām nomirtu, tad man arī vairs nebūtu paša kāmīša, tikai tā līķis paliktu. Tad man tiešām abos gadījumos nav kāmīša.

5. Kādu grāmatu tu ieteiktu savam ļaunākajam ienaidniekam?

Laikam jau Jana Martela "Pī dzīvi". Pēc loģikas sanāk tā, ka šī ir grāmata par izdzīvošanu un cilvēka vērtībām, ko viņam vajadzētu pamācīties, ja jau viņš ir ieguvis mana ļaunākā ienaidnieka statusu.

6. Tu drīksti izvēlēties savu pirmo pokemonu. Tas būs

a)Bulbasaur.

b)Charmander.

c)Squirtle.

d)Pikachu, jo es citus nezinu.

e)Metapod, jo esmu garīgi slims/-a vai atrodos smago narkotiku ietekmē.

Tā kā šim jautājumam vienīgo loģiku, ko es saskatu, ir subjektīvais viedoklis, tad ir loģiski, ka es atbildu subjektīvi un godīgi, tātad Charmander. Viņš, cik atminos, allaž ir ļoti piemīlīgi izteicis savu "chaaarrrrr". (Wait, i will check it out. ... Yep, he`s The One. Cute ^^,)

7. 20. gadsimta dižākais sasniegums:

a)Disko mūzika

b)Kodolenerģija

c)Fiškas

d)Ceļojums uz Mēnesi

e)Zvaigžņu karu triloģija

f)Cits

Protams, ka jautājums ir vienkāršs un sarežģīts vienlaicīgi, jo radioaktīvo izotopu atklāšana un Mēness sasniegšana - tie abi ir fantastiski sasniegumi. However, Mēness sasniegšana neradīja tik nopietnus draudus vispasaulei un nepārmēroja milzīgus spēkus un ietekmi, liekot cilvēkiem sēdēt biksiņās un baidīties no "Lielā Brāļa milzīgā krāna un bumbām", līdz ar to es saku, ka kodolenerģija, bet pēc vēl vienas dienas, ņemoties ar šodien visu dienu laboto herņu, es noteikti teiktu, ka Zvaigžņu karu triloģija, kuru pat neesmu redzējusi.

8. Asociāciju jautājums. Es saku māja , tu saki kāja. Jo dzeja taču ir tik inteliģenti, un kas gan cits veido dzeju, ja ne tik banālas atskaņas?

9. Tu atradi uz ceļa mētājamies 5Ls banknoti. Kāda ir tava reakcija?

a)Es atradu sasodītu 5Ls banknoti! Kāda pēc tavām domām varētu būt mana reakcija?!

b)Ak, kāds ir pazaudējis savu 5Ls banknoti, labāk to nobildēt un izlikt sludinājumus. Nebaidies, mazā, mēs atradīsim tavu īpašnieku.

c)Wooh, 5Ls! Es esmu ļoti nesavtīgs un ārkārtīgi labsirdīgs cilvēks, es to atdošu pirmajam bomzītim manā ceļā, bet pirms es to daru, es pārliecināšos, vai pietiekami daudz cilvēki redzēs mani to darām.

d)KONFEKTES! TIK DAUDZ KONFEKTES!

e)Es dzirdēju, ka Krājbankā tagad izdevīgas noguldījuma likmes. Ko es te vēl gaidu?

f)Pff, 5Ls. Tādu sīkumu dēļ neiešu jau liekties.

Let`s see this one. Priecājos, paņemu tos un domāju, kur iztērēt. Šeit laikam nav nepieciešama nekāda diža analīze un loģika - nauda ir domāta tam, lai to tērētu. Un, tā kā lielākā daļa cilvēku ir savtīgi (jo citādi viņi taču netiks pie tām konfektēm, ja par sevi nerūpēsies), tad lielākajai daļai cilvēku reakcija būtu pašsaprotama, tātad a) variants - retoriskais jautājums, kas pats ietver sevī atbildi.

10. Atbildi skalā no 1-7, cik ļoti tev patika šī aptauja, kur 1 ir gāzes kamera un 7 ir saulriets jūras krastā.

Līdz saulrietam varētu pat pavilkt, jo, vadoties pēc tā, ka saulriets, gluži kā šī aptauja, rada visādas ilūzijas, sajūtas un daiļdiršanu, tad es balsoju par saulrietu.

Un tagad vēl visu nakti padarboties MS Wordā ar tizlumtizlumiem, un es varētu pati tādu aptauju sacerēt!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...