Jump to content
GIGN Forum

Tnt


macho
 Share

Recommended Posts

Daudzi foršie cs ziņu portāli ziņo tādas nevienam neinteresējošas lietas kā visu TOP komandu maiņas, jaunu komandu izveides, jauni čempionāti utt. Bet reāli, svarīgs (un interesants) ir pavisam kas cits. Tātad, pēdējoreiz mēs pametām TNT, kad viņi pēc savu leģendāro "koxx will die" un "dE are the best cheaters" mūviju uztaisīšanas šokējošā kārtā nepanāca spēļu "anolēšanu".

Pēdējie jaunumi no TNT - http://tnt.klans.eclub.lv/

Iesaku arī izlasīt visu diskusiju - http://s13.invisionfree.com/TNT_klans/inde...p?showtopic=350

Pārsteidzoši. Neticami. Aizraujoši.

MAn ir ZB zaudeet visos CW , jo BLJE visi nemaak SpeeleeT, nahuj!

+

http://tnt.klans.eclub.lv/CW.htm

=

huh.gif

Link to comment
Share on other sites

izlasiiju to visu diskusiju, nu, varetu teikt, ka diezgan loliigi smile.gif vislabaak man patika, shitas teksts:

pee.ess. man ''skiet'' ka desperados 4iito, pie tam vinsh vienmeer speelee ar netiiraam rokaam un smird.

nu vai tas nav lol? smile.gif

btw, kas tie pa nestandarta cw rezultaatiem? (1:0, 3:1, 6:0) smile.gif vislaik ir licies, ka vienai komandai ir jaaieguust 16 punkti, lai uzvareetu speeli, bet redz, ka pietiek ar vienu pashu punktu. dazas speelees tehnisku iemeslu deelj nenotika, tehnika pieviila smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Ak nee!! shock1.gif

Bet vispaar mans uzticamais zinju avots kaamis jau skolaa sho jaunumu paveestiija. Es tieshaam biju shokaa, nezinaaju kaa lai to paarvar, tachu sanjemot visus speekus rokaas, es aptveeru, ka dziive jau ar to neapstaajas! Piemineesim tnt vienmeer ar labu vaardu un atcereesimies kaa dizhu chiiteru kjeereeju - muuvijmeikeru klanu!

BB TNT crying.gif

Link to comment
Share on other sites

nu man ir viens priekshlikums. sakaraa ar to, ka TNT ir miris, mees vareetu izraadiit cienu shiem jaunekliem un tieshi 21:00 ietureet vienas minuutes klusuma mirkli smile.gif ko sakiet, vai shim priekshlikumam kaads piekriit?

un es gribeetu visiem TNT (pamata) memberiem veltiit shiis rindas, iespeejams, lasot shiis rindas juus sanemsiet sevii speeku un atgrieziisieties ar veel lielaaku apnemshanos un iekarosiet LV cs rangu augstienes!

They told him don't you ever come around here

Don't wanna see your face, you better disappear

The fire's in their eyes and their words are really clear

So beat it, just beat it

You better run, you better do what you can

Don't wanna see no blood, don't be a macho man smile.gif

You wanna be tough, better do what you can

So beat it, but you wanna be bad

Just beat it, beat it, beat it, beat it

No one wants to be defeated

Showin' how funky and strong is your fight

It doesn't matter who's wrong or right

They're out to get you, better leave while you can

Don't wanna be a boy, you wanna be a man

You wanna stay alive, better do what you can

So beat it, just beat it

You have to show them that you're really not scared

You're playin' with your life, this ain't no truth or dare

They'll kick you, then they beat you,

Then they'll tell you it's fair

So beat it, but you wanna be bad

Just beat it, beat it, beat it, beat it

No one wants to be defeated

Showin' how funky and strong is your fight

It doesn't matter who's wrong or right

Michael Jackson - Beat It

P.S. Just beat it, beat it

Just beat it, beat it

Just beat it, beat it

Just beat it, beat it... lol smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

lol, taktikas atstraadaashnas treninji - savaacaas kopaa un straadaa pie taktikas un citaam fiichaam, lai pretiniekus vareetu uzvareet, lai buutu gatavi! a btw, ojcim (ojaaram) smile.gif baigi labaa doma, nu liidziigi kaa dazaados sporta veidos, piemeeram, NBA tiem speeleetaajiem, kas ir bijushi baigi labie, nu vinu kreklus uzvelk pie zaales griestiem un tad tanii klubaa vairs neviens nevar speeleet ar to numuru (laikam taa bija). nu tapat vareetu iemuuzinaat TNT klana memberu nikus, ar tiem vairs neviens nevareetu speeleet (domaaju, ka buus daudz siiko, kas gribees speeleet ar sho legendaaro speeleetaaju nikiem)...

P.S. FAREWELL TNT!

Link to comment
Share on other sites

es ietureeshu minuutes klusuma briidi 21:00 crybaby.gif

vislabaakais pamata members bija Desteny^

vismaz vinu vel satieku, jo vinsh meetaaajs no viena serva uz 2

taapat kaa es cool2.gif

aa un kuukuviirs ari nav slikts

paareejie lai iet dirs^

goliaata pasha vaina ka vinsh nem klanaa botus.

Edited by darker
Link to comment
Share on other sites

pee.ess. man ''skiet'' ka desperados 4iito, pie tam vinsh vienmeer speelee ar netiiraam rokaam un smird.

nu vai tas nav lol?

tas jau arii bija domaats kaa lol no seerijas ''fricis un neegjeris'', bet prieksh tevis laikam paaraak dzilja doma.

tachu sanjemot visus speekus rokaas, es aptveeru, ka dziive jau ar to neapstaajas!

thumbsup.gif

pee.ess. ''klusuma briidis'' da best! laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...