Jump to content
GIGN Forum

Es Nesaprotu Miiunzee Domu Gājienus.


Falsed
 Share

Recommended Posts

Tas lūgums izversies stulbaa un bezjeedziigaa dirshanaa. + chataa

Loyalais kur tu esi redzeejis ka sikie musdienas ciena vecaakus cilveekus ? :D

Shie jau maak dirst tikai :D

Ceri un gaidi ka kaads nems un ciitiigi skatisies demo, peec shita visa varu teikt ka lielaka iespeja dabut unban bus perkot nevis gaidot kad kads aiz laba praata nems nost !

Nu nav jau ta, ka visi ir kretini...ir ari pa kadam kartigam, kas ar datorspelem neaizraujas... :D

Link to comment
Share on other sites

Kas tā pa sūdainu attieksmi gan no adminu puses, gan no spēlētāja puses?

1. Ja spēlētājs ir nobanots un viņš uzraksta sūdzību, tad ir jāuzrāda vairāk par 1 momentu no admina puses , kas ir banojis. ( ja vien tas nav brutāls aim/speedhack)

Svarīgi! Kapēc vairāk par vienu momentu , kas uzrādītu spēlētāju, kas lieto wh? Jo katram, kas spēlē/spēlēja šo spēli, lieliski atcerās nereālus momentus katrā kartē , kur sanāk tādi WTF momenti , kas liek aizdomāties, vai tik kāds nesāks bļaut par palīgrīku izmantošanu.

Ja šim čalim WH netiks uzrādīts, tad par klajas necieņas un citu smadzeņu problēmu dēļ var tikt uzlikts bans uz kādu nelielu termiņu. Teiksim - MĒNESI

Link to comment
Share on other sites

Nu tu te te Gudri atnaci Izdirsies!

Normals cilveks uzraksta sudzibu un gaida kad to izskatis nevis uztaisa tizlu dirshanu.

Vien no taa viedokla ka vinsh ir siiks pamperos liceejs, Varess nodirst adminus un mus tgd bus japiekapjas lai vinam dotu stimulu palikt veel bravurigakam ?

Lai tagad paraud kadu meenesi un tad jau kaads noteikti ar veesu pratu palures demo PROTAMS JA ACEREESIES !

+ veel tas ka vispaar nelielai cienai vajadzetu but pret vecakiem cilvekiem un kur nu runaasim veel par ADMINIEM !

Link to comment
Share on other sites

Nu tu te te Gudri atnaci Izdirsies!

Normals cilveks uzraksta sudzibu un gaida kad to izskatis nevis uztaisa tizlu dirshanu.

Vien no taa viedokla ka vinsh ir siiks pamperos liceejs, Varess nodirst adminus un mus tgd bus japiekapjas lai vinam dotu stimulu palikt veel bravurigakam ?

Lai tagad paraud kadu meenesi un tad jau kaads noteikti ar veesu pratu palures demo PROTAMS JA ACEREESIES !

+ veel tas ka vispaar nelielai cienai vajadzetu but pret vecakiem cilvekiem un kur nu runaasim veel par ADMINIEM !

Ir jau cieņa, tikai pēc kāda 20 posta , sāk pieriebties ka nevart noskatīties demo!

Link to comment
Share on other sites

1. posts no tavas puses

Es nesaprotu kas tur tik aizdomigs bija , man ir laba dzirde , un 5.1 austiņas. Paskaties kārtīgāk katru momentu , radaru un loģisko domāšanu. Cik komunos tev acc bijis vienā?

Te laikam tie gigna admini , dažs labs ir retards , ja domāju ka niknais ir idiots , tad labāk par miiUNzē neizteikšos , bana detailos , ir laiks kad demo var apskatīties . Tie kas skatās , rūpīgi vērojat radaru , un klausaties skaņā , un protams loģiskajā domāšanā. Katru momentu varēšu izskaidrot. Domāju , ka te daudzi zin ka esmu tīrs , un to ka man ir 14 gadi , vai arī cik es liels pokemons būtu , nav jāreidžo un jāliek bans par wh , ja 3 playeri tā saka.

Link to comment
Share on other sites

Domaju pietiks te huinu rakstiit.

Paris momenti bija itkaa aizdomigi,bet tomer izskaidrojami.

Varetu kads nonemt banu un aizklapet so ciet.

Atvainojos par garumzimem,DE kompis,neesmu paspejis uzmest garumzimes..

Edited by ForesT
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Man jau šķiet ,ka tu ar savu spamošanu topikā necel savu reitingu adminu acīs... un tas, ka tu tik aktīvi spamosi , tavu banu ātrāk neizdzēsīs!

cik labi ka tu esi izlasijis visus postus

Te nav ko , nav jēgas man te pierādīt savu taisnību gribu spēlēt serverī , tapēc prikšu unbanu , man te nav ko ņemties divas nedēļas VAR TC!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...