Jump to content
GIGN Forum

Seska Būris


GB_
 Share

Recommended Posts

Čav ! Lieta tāda ka vajag būri - seskam [ fretkai ] par veikala noperkajamiem nav ipaši liela sajusma ! Ir protams krutie FERET NATION buri kas maksa 200 Ls - netaisos tadu naudu izmest par metāla kasti ! Maybe kadam ir kads pazina or smt kurš pardod vai taisa būrus ! Vai ideala gadijuma - maibe kads zin kur Liepaja var nopirkt armetu sietu būrim ! Tā jau seskucis dzivojas pa dzivokli bet pa nakti vajag buri lai netaisa sūdus !

Link to comment
Share on other sites

Es no sākuma izlasiju - seksa būris. Jau sāku domāt kuru kurš te atkal izvaros! :D

Apmeklē ss.lv tur jabūt. Man paziņai ir 2-3 fretkas, es viņai uzprasīšu, bet viņa dzīvo Rīgā.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

viņi visi maksās labo summu it īpaši ja visādas figņas sabāstas iekša. vienīgais variants ir pašam tikt pie restēm un uztaisīt.

nav nekas sarežģīts, ja rokas nav līkas. dabūn no depo kādas restes.

savādāk tie paši 100+ ls būs. čoms nopirka pa 250ls būri un tas nebij vel tas dārgākais.

Link to comment
Share on other sites

Pats uzpin :D

Es šinšilai uztaisīju normālu būri no stikla. Paņēmu (nopirku) stiklus, noslīpēju malas, saķīmiķoju kopā..un taka īsts. Būris sanāca 2mx1.5m un 1.5m augstumā. Un samaksāju par visu kopā apmēram 20ls.

Link to comment
Share on other sites

Pag, ir tik grūti kaut vai ar naglām sasist kopā būra skeletu, un apsist apkārt org. stiklu vai režģi? Vai arī es neko nesaprotu un tam seskam ir vajadzīgs kas advancētāks?..

Liepājā organisko stiklu ir grūti atrast, gandrīz neiespējami. Režģi Liepājā esot tikai lielie.. :D

Link to comment
Share on other sites

Pag, ir tik grūti kaut vai ar naglām sasist kopā būra skeletu, un apsist apkārt org. stiklu vai režģi? Vai arī es neko nesaprotu un tam seskam ir vajadzīgs kas advancētāks?..

hmmm par org stiklu nebiju iedomajies - tnx par ideju ! Tiks iznicinata viena tumbočka un uztjūnets mega būris ar 3 stavviem i hope ka sanāks :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...