Jump to content
GIGN Forum

Komandu Kantoris. !


puisiitis
 Share

Recommended Posts

VISI RADUŠIES JAUTĀJUMI TIKS APSPRIESTI. PAŠLAIK TIEK MEKLĒTAS INTERESENTU KOMANDAS KAS BUTU GATAVAS STARTĒT ŠAJĀ TURNĪRĀ.

Tatad, lai leenam viss ietu uz priekshu, sheit japiesakaas visiem interesentiem (komandam), kas veeleetos starteet Gign Cup 2011. Komandaa jabuut 5 speletaajiem. Piesakoties Jaanoraada komandas nosaukums, un sastaavs, kaa arii vismaz 2 speletaaju kontaktinformaacija.

Piermeeram

Niknaa' Maajsaimnieces

-Spaikijs (ResnaisM...)

-Niknais

-Bullseye (chalis555)

-72's

-Keks ar rozinem

Talak bez stresa sagaidam cik komandas savaaksies, un tad tikai tiks organizeets taalaakais. Lidz tam visi interesenti laipni luugti pieteikties.

p.s Viss tiks realizeets JA, tiks pieregistreetas vismaz 8 komandas.

Noteikumi.

1. Turnirs tiek atklaats peec 8 komandu salases.( komanda sastav no 5 speletajiem )

2. Turnirs sakas pec grafika sastades.

3. Kad tiks sastadits grafiks, katrai komandai jaizvel 1-2 cilveki kuri atbildes par kartibu un noteikumu izpildi sava pulcinja, ka ari uznjemsies pilnu atbildibu par savu komandas biedru ricibu. Shie cilveki atbildes ari par to, lai visi demo un speles iznakuma info nonaktu pie attieciigaa personala.

4. Laikus komandam jasaruna savstarpeeju, sazinoties caur noraditajam skype adresem, vai citiem sazinjas lidzekliem.

5. Sakoties macham, visi speletaji ieraxta video failu (demo), visas speles garuma. Spele tiks noveerota ar 2 administratoru palidzibu.

6. Spele tiks verteta pec puntu sistemas: uzvara 1 punkts, Zaude 0 punkti, Paligprogrammu lietoshana (viss sakot ar vecajiem labajiem kubiem) -3 punkti vai diskvalifikacija.

7. Sakoties spelei, speletaji izvelas savu spelejosho pusi pec nazhu duelja iznakuma.

8. Speles norise: Uzvara 16 raundu spele. Komandas mainas pusem pec 8 uzvaretiem machiem. Uzvar komanda, kura iegust lielako uzvaru skaitu.Neizshkjirta gadijuma (piem. 8:8), tiek izspelets velviens, izshkjiroshs raunds.

9. Speles laika netiek izmantoti nekadi hokusi, pokusi. Tatad, netiek izmantots B-hops, defuse cauri sienam un tml brinumi. ( ja kads velas apspriest vel kadu no shiem brinumpanjemieniem, droshi rakstiet )

10. Pec speles, Tiek sakopota informacija un visi nepiecieshamie video un tas viss tiek nosutits SARAROTS, attiecigajam peronalam.

11. Par visam negacijam, sazinaties ar administraciju privati un neveidot cirku shaja topikaa.

12. Gadījumā, ja norunātajā laikā komanda nav spējīga ierasties pilnā satāvā (savtāvā spēlē tikai pieteiktie cilvēki), tad vai nu komanda spēlē ar šo noteikto cilvēku skaitu, cik ir ieradušies, vai arī padodas.

p.s ja atrodas kads agrais cirulis, es butu pateicigs, ja tiktu saliktas garumzimes (Man norubijusies tastaturas navigacija) un/vai pielabots kads no punktiem. Shi ir pagaidu skice, bet tuvu tam, ka izskatisies noteikumi.

Edited by puisiitis
Link to comment
Share on other sites

Tā tad visiem kuriem nav skaidrs. Viņš pieteicās man palīdzēt, pagaidām gribam zināt vai vispār būs kas spēlē, tad jau skatīsies tālāk. Serveri ir, tiesneši ir. Par to jums nav jādomā. Ja gribat spēlēt, salasiet komandu ar pieciem cilvēkiem, un rakstiet šeit. Ja ir vēl kādi jautājumi, mans skype ir pirmajā postā. Un tagad lūdzu nākošo postu ar komandas pieteikumu, nevis kaut ko citu.

Link to comment
Share on other sites

Katrs māk kritizēt un runāt Sūdu. Ja kādas pretenzijas, tad sēdi bixēs un pacel roku, ar domu, ka vrb kādreiz tev kāds dos vārdu. Ja viss Skaidrs, tad pašlaik vienīgais, ko tu šeit man atbildēsi ir tavas komandas info, ja ne tad paklusē. :*

Ar cieņu, Spaikijs.

Link to comment
Share on other sites

Būšu kā tiesnesis, bet ja ir kāda komanda, kas vēlas mani savā sastāvā, tad labāk piedalos nevis esmu spektators.

p.s. beidzot šī lieta ir nākamajā stadijā.

p.s.s. tiešām, turpmāk, rakstam iepriekš norādītās prasības, nevis kārtējo reizi pārvēšam šo topiku par kaut kādu čatu!

Link to comment
Share on other sites

Taatad decembrii buushu maajinjaas un ari vareetu kkur pie kkaadas komandas piesliideet(sorry ka taa jaaraksta-zviedru klaviatuura)

Gucc,tju jau vareetu uzbliezt kaadu komandu...!!!

Gucci,vareetu mees vienaa team uzspeeleet,tikai veel kaads kadrs jaapakjer..!!!

Ko tju domaa??

Teams "Jautrais Riita Kupaats"

Driikst pietekties :D

Link to comment
Share on other sites

Būšu kā tiesnesis, bet ja ir kāda komanda, kas vēlas mani savā sastāvā, tad labāk piedalos nevis esmu spektators.

p.s. beidzot šī lieta ir nākamajā stadijā.

p.s.s. tiešām, turpmāk, rakstam iepriekš norādītās prasības, nevis kārtējo reizi pārvēšam šo topiku par kaut kādu čatu!

vari droši nākt pie mums! :)

Link to comment
Share on other sites

Skice, un noteikumi jau pa lielam ir standartizēti. Šaubos vai šeit ir jābūt kam unikālam, lai tas viss notiktu. Ja komandās pa lielam būs saprātīgi cilvēki, tad viss notieks zolīdi. :)

Domāju, ka par serveri kur spēlēs.to paziņos vēlāk, un nav vērts par to iespringt. kā arī par to kas būs tie divi adminstratori, kas vēros spēli.

Tagad uzdevums ir lieliski popularizēt šo visu, lai komandas piesakās tādā kvantumā, ka mati ceļas stāvus.

Link to comment
Share on other sites

Es par Pagaidām neesmu intersēijies tikai par playeriem ar kuriem kopa spelesšu bet ja kadam ir interese piesakataies vainu sajaa postaa vai PM skaipaa

Tīmam nosaukums buus tad kad bus nokomplekteeta komanda.

Edited by Nikns
Link to comment
Share on other sites

Es par Pagaidām neesmu intersēijies tikai par playeriem ar kuriem kopa spelesšu bet ja kadam ir interese piesakataies vainu sajaa postaa vai PM skaipaa

Tīmam nosaukums buus tad kad bus nokomplekteeta komanda.

Niknais19

Niknais, vai tad tu jau neesi pierakstīts pie pirmās komandas? :D

Link to comment
Share on other sites

Nu vot, kā tevi māna nikanis :D

Tad cik es noprotu provizoriski otrā komanda kura ir nokomplektēta.

Komandas nosaukums. Vecās bārdas (Nu šis ir diskutabls jautājums :D)

1)Nevermind

2)Vīnoga aka. Ponce

3)Pipuks Aģents 007

4)Allmighty - The M

5)Always death - Loyality

Edited by Loyality
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...