Jump to content
GIGN Forum

Jaunajiem Adminiem & Noteikumi


k1wi
 Share

Recommended Posts

Šī topika galvenais mērķis ir dabūt noteikumus war3, lai ja kāds admins izdara kko ne tā var sūdzēties un pielikt punktu noteiktajam adminam.

Vispār pirms kāds jauns admins pievienojas, vecajiem ir jāizskaidro kā ir rīkojušies... citādāk tagad kkāds ZnT ienāk un jau slay citus, bet kad pats nepildija misiju neuzrakstija kill consolē

Link to comment
Share on other sites

Man neinterisee juustu čats, 24h laikā no topika izveidošanas laika gaidu šeit war3 noteikumus adminiem/playeriem vai arī linku kur būs šie noteikumi, zajibal jau šitie dauņi.

Biju afk un ienacu vnk slay, ko man darit? vnk kretine šitā jaunā kuce serverī.

Ok mono balance kill - slay es saprotu, bet tagad kad tik daudz slay ir, zb jau... IEVIEŠIET TAČU JOBANO AUTO-SLAY TAD -_-

Edited by k1wi
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Noteikumi kaut kur ir bijuši, bet tie ir pārāk labi no manis noslēpušies.

Admins priekš tam arī serverī ir, lai uzturētu kārtību un jebkurš ( es tā tik tiešām ceru ) admins pats var izspriest kā un vai sodīt cilvēku par pārkāpumiem. Ja admins uzskata, ka tu esi žurka, tad tevi slayos. Ja uzskata, ka tu esi aizrāvies čatā, tad tevi nogagos vai nobanos or w/e.

Tas, ka tu bakstīsi punktus no noteikumiem kādam sejā, nedos neko. Tieši pretēji, tava īdēšana ar laiku nobesīs.

Tāpēc atslābsti, neiespringsti un beidz čīkstēt. Nevienu par neko nesoda. Ja arī soda nevietā vai pārspīlēti, tad uztaisi sakarīgu sūdzību ar visu nepieciešamo. Ja tas tik tiešām būs tā, kā tu saki, tad jau tas nepamanīts nepaliks.

Link to comment
Share on other sites

Tev pasham naak praataa kaut viens sakariigs iemesls kapeec Tev peec shaada posta nevareetu pieshkjirt pagaras briivdienas ??

Nezinu cik Tev gadu , vai kaa Tu esi audzinaats , bet Tev ir nopietnas probleemas ar attieksmi !! Change it , 'cause sooner or later you will be forced to..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nepatīk adminu attieksme? Liekas notiek netaisnība pret tevi? Jūties vientuļš? - Nespēlē šeit. Nevis nāc un māci adminēt, kā jau Domenix teica - katrs admins ir spējīgs izvērtēt situāciju un pieņemt lēmumu. Ja tev liekas, ka kaut kas ir netaisnīgi, tad raksti normālu sūdzību par konkrēto rīcību. Nevis nāc un pieprasi mums noteikumus.

Link to comment
Share on other sites

Man neinterisee juustu čats, 24h laikā no topika izveidošanas laika gaidu šeit war3 noteikumus adminiem/playeriem vai arī linku kur būs šie noteikumi, zajibal jau šitie dauņi.

Biju afk un ienacu vnk slay, ko man darit? vnk kretine šitā jaunā kuce serverī.

Ok mono balance kill - slay es saprotu, bet tagad kad tik daudz slay ir, zb jau... IEVIEŠIET TAČU JOBANO AUTO-SLAY TAD -_-

Es zinu vienu noteikumu, kas attiecas uz visiem GIGN serveriem. Cienīt adminu...

  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

- šeit atrodami diezgan veci adminēšanas noteikumi, jeb galvenās vadlīnijas, protams, katra situācija ir citādā un tās nevar, vienmēr, vērtēt vienādi, tāpēc adminam jāprot pašam spriest, ko darīt, kādā situācijā.
Link to comment
Share on other sites

Sveiki jau atkal,

Noriebušies šities jaunie admini ar jaunajiem noteikumiem, gribu lai kāds galvenais war3 admins uzraksta noteikumus! Dabon acc un tad sāk izmantot to savām vajadzībām -_-

tavā gadijumā kā jau teicu nav iespējami noteikumi. Ja tu uzdrošinies arminam (Arush) un man draudēt ar to ka metīsi/uzmetīsi vote tad kamdēļ tu raksti šo ?

sorry neniskatijos demo ,ar tavu piedalisanos pat skatities negribas .butu 1x paklusejis nevis izteicis savu sapi.ZNT tiiesibas nav iedotas delj augstakstavoso garlaicibas.taka tev bus jasamierinas ar vina ricibu . un par slay un ieprieksejo sudzibu japiekrit Mono .serveris bija labaks bez tevis ..

P.s sorry par garumzimem ,alus klava nava pozitiva lieta :D

Link to comment
Share on other sites

Man neinterisee juustu čats, 24h laikā no topika izveidošanas laika gaidu šeit war3 noteikumus adminiem/playeriem vai arī linku kur būs šie noteikumi, zajibal jau šitie dauņi.

Biju afk un ienacu vnk slay, ko man darit? vnk kretine šitā jaunā kuce serverī.

Kas Tu tāds esi,ka saki "Es gaidu",gangsters esi kaut kāds?!!Gangsters?(S.Sigels)

Tu sīkais,18(tam es neticu) gadīgais kapuero dancātāj,paturi savu mēli aiz zobiem!

"jaunā kuce"? Čali,,būs man laiks,ieskriešu cs(ā) ,paspīdzināšu Tevi,gan jau iemeslu atradīšu!Kā ceļu policija,teiksim tā,tava apliecība ir ielocīta/iespiests punktiņs,drāzīsim visi un par visu!

Edited by joJO^
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kas Tu tāds esi,ka saki "Es gaidu",gangsters esi kaut kāds?!!Gangsters?(S.Sigels)

Tu sīkais,18(tam es neticu) gadīgais kapuero dancātāj,paturi savu mēli aiz zobiem!

"jaunā kuce"? Čali,,būs man laiks,ieskriešu cs(ā) ,paspīdzināšu Tevi,gan jau iemeslu atradīšu!Kā ceļu policija,teiksim tā,tava apliecība ir ielocīta/iespiests punktiņs,drāzīsim visi un par visu!

Pareiza attieksme. Ja gribēs pēc noteikumiem, noteikumus arī dabūs.

Link to comment
Share on other sites

Kas Tu tāds esi,ka saki "Es gaidu",gangsters esi kaut kāds?!!Gangsters?(S.Sigels)

Tu sīkais,18(tam es neticu) gadīgais kapuero dancātāj,paturi savu mēli aiz zobiem!

"jaunā kuce"? Čali,,būs man laiks,ieskriešu cs(ā) ,paspīdzināšu Tevi,gan jau iemeslu atradīšu!Kā ceļu policija,teiksim tā,tava apliecība ir ielocīta/iespiests punktiņs,drāzīsim visi un par visu!

Turi muti kuce par tiem gadiem, pats arī uzvedies kā sīkais.

Vnk kretinē, visi chilo : plikais, spanky un citi admini, bet ienāk znt un sāk slay visus... Visiem +- jābūt vienādiem!

Link to comment
Share on other sites

Tu tieshaam pret kaut ko cietu esi atsities ??? Pirmkaart , kapec visu laiku ir jaalamaajaas ? Turklaat nevietaa. Un otrkaart , tik daudz Tu tieshaam neesi sapratis , ka ja Tu kaut ko veelies sanjemt pretii , tad shis iisti nebuus iistais veids kaa viedot normaalu konverseishenu ? Tu tachu kioskaa peerkot cigaretes vai jauno donaldu daku nesaki pardevejai "Eu , kuce! man vajag to un to.." ?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Auglis tu esi smieklīgs keks , kad rakstīji pieteikumu biji tik labiņš un jauks :D

Bet ka pie acces netiekam tā parādas īstais auglis , kas šeit atrodas tikai dēļ aksesa , bet anyway , zinu ka par šo man ša būs : "tu kuce vispār aizver muti" :D

bet anyway admini savus pienākumus pilna labi , ja vien būtu biežāk online , bet būsim reāli , ir taču jāstrādā/ jāmācas un vēl vakarā ar meiteni jātpūšas netikai cs'ā šaut mazos balamutes kas nonstopa izliek uz tevis visus savus 3. klasē iemācītos vārdu krājumus .

Un katrā ziņā : kā tu pret citiem , tā citi pret tevi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...