Jump to content
GIGN Forum

Izpalīdzat Ar Nelielu Spam, Sievu Zaglim


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

Beidz seedeet forumaa, un spaideleet pogas, un tad nebus nekadas probleemas akksts! Puika veel esi, un siikos veel mo4ii auksa logiski ka vecene tadu negribees!

Nafig Tu podiņos, miskastēs guļošais narkomān vispār citus cilvēkus sauc par ākstiem ? Tu tā raksti it kā cilvēks viens izlēma, ka viņa dzemdēs. Abi pieņēma lēmumu.

Btw, nevajag publicēt nekādas bildes ar viņu + uzturi normālas attiecības. Kad viņa sapratīs, ka tas vergs nav priekš viņas, gribēs arī piedalīties meitas audzināšanā. Nevajag tur sadirsties uz īslaicīgiem mirkļa iespaidiem

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Btw, nevajag publicēt nekādas bildes ar viņu + uzturi normālas attiecības. Kad viņa sapratīs, ka tas vergs nav priekš viņas, gribēs arī piedalīties meitas audzināšanā. Nevajag tur sadirsties uz īslaicīgiem mirkļa iespaidiem

Doma ir laba, bet grūti izpildāma - diez vai tu to tik viegli spētu izdarīt, ja čiksa ar kuru esi bijis kopā + tava bērna māte aiziet pie tik atbaidoša paskata putlūriņa un vairs neinteresējas par savu bērnu. Ja bērns viņai nav radījis nekādu atbildības sajūtu, tad nekas to neradīs.

Link to comment
Share on other sites

un Natural es neguļu miskastē, un plus man pašam ir ģimene, un es to stāstu iz dzīves, es neko neizgudroju uz savu!

Es saprotu ka Superrembo ir tāds kā pārrauts ķedes posms dzīvē, un nevar pagaidām savākties, jo nevar izlemt kā pareizāk darīt. Bet tādos brīžos Superrembo parasti ir jāiet pie tuvākiem cilvēkiem (vecākiem) prasīt padomu un viņi labāk zinās kā darīt, nevis šeit forumā prasīt cilvēkiem, kuri paši vēl nav nevienu sīko audzinājuši!!!

  • Downvote 9
Link to comment
Share on other sites

jaraksta aatri jo vecmaate minaas cik speeka lai darbinaatu netu.

SR - uzlauz savas sievas un vinjas jaunaa chalja draugus, tad saraksties vinju starpaa ar dazhaadaam interesantaam lietaam, kas izprovoceetu abus uz mazu kashkji. Rezultaats = a little laugh and some lulz.

p.s ja sievietes grib vienliidziigas tiesiibas, tad vajadzeetu ljaut vinjaam uzshaut pamatiigi. kaads 46. izmeers paaris reizes sejaa un stulbiibas vairs nerunaatu/nedariitu.

  • Like 5
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...