Jump to content
GIGN Forum

Tnt Klans :]


Despis
 Share

Recommended Posts

Nu neticat dabusu pieradijumus arii kaamim ir wh...

aaaaaaaahahahaha laugh.gif laugh.gif laugh.gif

thumbsup.gif

pee.ess. vispaar jau tam despim (no kura nika man rodas daudz dazhaadu asociaaciju) ir nedaudz fanaatiski virziita izteele. laugh.gif

pee.ess. veel aimirsu piebilst par shito

vinji domaa ka mees pro biggrin.gif taa kaamis no vinju klana teica

absurdu, jo par kkaadu despi es nekad neesmu teicis ''pro'' - paakjis rausta olas, pie tam, ja jau es viens taa esmu teicis, tad kaadaa sakaraa tu piemini, ka ''vinji'' taa domaa? lame

Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

Ble* TNT klans nevaretu GIGN 5 vs 5 sheta piedalities, jo nevienam no vinjiem nebija reg niks tadeelj, es ka jau labs puika izpalidzeju "tjipa" krutajam TNT klanam!

Nu kad vēroju koxx spēli tad redzeju kad bija Wh, pec tam palūrēju vitu vinju spēli cilvēki kas ar sound spēlē!-Nezin kapēc man likās kad WH un tad moviks bij gatavs!

Un Goli man ir visas CW demkas tagad biju klana! pilnigi visas un pats caur skype runaji un teica kad citeju: ble visi nahuj ir cheteri Desteny^:tev cd hack ierubits?? TBT|Goliats: Ja protams ka vienmer Desteny^: slegsi iekshā?? Goliats: Ja!

Ja atradishu kur visas demkas ir tad redzesiet ka vinjam recoils ir kad neiet!

P.S - tā tad lo** ar WH!

Piedodiet par rupjiem vardiem! smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

njaa....sacereejums tizls desteny un par to dialogu tev 3, seedies!

cik saprotu esi pats sacereejis jo kljuudas ir daudz...es jau ar varu tagad pateikt vot skaties manu forhso dialogu:

TNT|Desteny: esmu gejs!

TNT|Goliats: jaa jaa?

TNT|Desteny: netici blje? suka atbrauc pie maniim pieraadiishu

PS desteny ko tu centies panaakt? tachu visi zina ka tu chiito, un meegjini citus apmelot, movie nebuutu taisiijis ja pats chiitotu, tad es buutu riskeejis , ka kaads var pa maniim uztaisiiit. ta kaa nu iesaku tev izbeigt shito bazaru!

Edited by Goliats
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...