Jump to content
GIGN Forum

Atkal Tiek Komplektēts Pasūtījumu No Sportsdirect


SAMPO
 Share

Recommended Posts

Nesaprotu, kas jums taja sportdirect tik ļoti patīk. Man te pat uz vietas ir tas sportdirect veikals un neko vairak pa t-krekliem un trenuškām neesmu nopircis, preces vienveidigas un viņas nemainas vairakus gadus, piemeram, iešļūcenes ko es velkaju pirms 5 gadiem tur ir noperkamas, protams, nedaudz letak, bet nu tomer! Par apaviem vispar nerunasim, vienigie, kaut cik normalie basīša apavi ir nike hyperdunk, bet ari kaut kads letais variants!

  • Like 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Sportsdirect rullē pakaļu. It īpaši uz izpārdošanām.

Savācu sev 10 itemus pa 35latiem, kur Latvijā pērkot būtu iztērējis pāri 100 latiem kā likts.

Man vienīgi jautājums vai kāds nezin kādi varētu būt aptuvenie izmēri Junior XXL džemperim?

Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu, kas jums taja sportdirect tik ļoti patīk. Man te pat uz vietas ir tas sportdirect veikals un neko vairak pa t-krekliem un trenuškām neesmu nopircis, preces vienveidigas un viņas nemainas vairakus gadus, piemeram, iešļūcenes ko es velkaju pirms 5 gadiem tur ir noperkamas, protams, nedaudz letak, bet nu tomer! Par apaviem vispar nerunasim, vienigie, kaut cik normalie basīša apavi ir nike hyperdunk, bet ari kaut kads letais variants!

Veikals ir priekš aktīvā dzīves veida piekritējiem, un tāpēc no kkādiem casual apģērbiem nekas nav. Nedomāju, kad tavā veikalā, kas ir tuvumā, visu ineta veikalu var pielikt, jo veikals ir veikals, un ineta veikals ir kkas cits. Lielāka preču izvēle un preces ar mainās, ja kas.

Man vienīgi jautājums vai kāds nezin kādi varētu būt aptuvenie izmēri Junior XXL džemperim?

Iekavās ir gadi, un dr.lv atbildēju jau, ja tev der 14 gadīga drēbes, tad jā. :D

Edited by SAMPO
Link to comment
Share on other sites

Īstenībā uz vietas veikaliem ir 500% uzcenojums. Latvieši mīl mētāties ar vārdiem, piemēram, izpārdošana viņiem skaitās, kad precēm atlaides ir 25%.

Ar maisiem var stiept ārā tikai tad, kad veikals bankrotē un izpārdo savus krājumus, lol.

Sportsdirect spiež uz apgrozījumu šajās izpārdošanās.

Link to comment
Share on other sites

Latvijā ir Sportdirect veikali?

nevienā vietā to neesmu teicis. Teicu, ka uz vietas Sportdirect veikalos ir plašāks piedāvājums nekā internetā un cenas ir zemākas, jo tur bieži notiek izpārdošanas.

Link to comment
Share on other sites

Veikals ir priekš aktīvā dzīves veida piekritējiem, un tāpēc no kkādiem casual apģērbiem nekas nav. Nedomāju, kad tavā veikalā, kas ir tuvumā, visu ineta veikalu var pielikt, jo veikals ir veikals, un ineta veikals ir kkas cits. Lielāka preču izvēle un preces ar mainās, ja kas.

Iekavās ir gadi, un dr.lv atbildēju jau, ja tev der 14 gadīga drēbes, tad jā. :D

Esmu aktīva dzīves veida piekritējs, bet es te ,UK, labak izvelos JD veikalu nekā sportdirect! Gaumes lieta!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...