Jump to content
GIGN Forum

Tads Savads Fiilings :)


slow hands
 Share

Recommended Posts

gadaas ik pa laikam taadas lietas ko itkaa esmu nosapnjojis, dazhreiz tie momenti man ir pa kaadaam 5-20sec un tad kameer atceras tad man parasti liekas ka es kko izdariiju un pectam bija suudi tad saspringti censhos atcereeties ko es izdariju un taa neizdariit, parasti sastingstu un gaidu kad paariet taa sajuuta happy.gif

Un veel - atceros kaadreiz pa ltv7 4dienu vakaros laikam bija taads seriaals - 1. vilnis vai kkas tml un tur bija chalis kas ciinijaas ar citplaneetieshiem blahblah kr4 seerija viena taada bija kursh vinsh iekljuva taadaa kaa "laika cilpaa" un peec noteikta laika (30min or smthn) vinsh nonaaca atkal saakumaa.

Un man briizhiem tad liekas ka mees dziivojam taadaa laika cilpaa vai kkaa taa.. wacko.gif

Link to comment
Share on other sites

ir gadiijies ( bet nejau cs'aa ( that's sick wacko.gif ) ), ka kkas notiekaas un tad ir taada sajuuta, ka tas jau ir noticies agraak vai arii itkaa es to jau pirmstam buutu paredzeejusi (redzeejusi) vai kkas tamliidziigs.. nevar taa iisti saprast.. ir taa vai nav.. vai varbuut sapnis..

Edited by anfisa
Link to comment
Share on other sites

taa kaa esmu vel jauniibas gados shii te misteerija biezhi skar arii mani. it iipashi tas izpauzhas kontroldarbus rakstot, raksti un peekshnji ''Fuh!'' (tas pats flashbacj vien ir) es atceros ka taadu jau fackino uzdevumu esmu kkur pildiijis, tas liek aizdomaaties par to cik tava dziiviite ir iecikleejusies...

Link to comment
Share on other sites

Sorry, ka uzraku, bet shodien man bija tas deja vu.

Krch anglju valodaa izdaliija kontroldarbus (es, protams, atkal dabuuju 9 un tagad jau sevi nemaz nelielu evil6.gif ) un tad klasee analizeejaam kljuudas.

Bija viens taads teikums "This house ............ back lots of memories for me." Daudzpunktes vietaa vajadzeeja ielikt iisto vaardu. Kad 1 keksam uchene uzprasiija, kursh vaards tur jaaliek, vinsh pateica - house smile.gif . Es seedeeju, un par kautko biju aizdomaajies, bet klausiijos, ko vinji tur runaa. Tad kad vinsh pateica to house, visi biku iereeca, bet es peekshnji paskatiijos uz papiiru, tad uz to dzheku un sapratu, ka es 100 % esmu jau piedziivojis to epizodi, kad vinsh pasaka to house un kaads veel izbljauj to "This house house... ". Uzreiz taa diivainaa sajuuta paarnjeema un es meegjinaaju atcereeties, vai esmu to nosapnjojis, vai kautkur jau redzeejis. Tad atcereejos par deja vu un nodomaaju, ka tas laikam ir tas smile.gif

Vispaar taada tiiri interesanta shtelliite, vareetu biezhaak, man patiik smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...