Jump to content
GIGN Forum

Gribu Jaunu Telefonu


DoubleT
 Share

Recommended Posts

HTC ir labi telefoni un noteikti labāki par nokiām ..

protams atkarībā kāds budžets tev 400LS vai 100Ls /// HTC telefoni ir visās kategorijās :)

ir jau arī tie visi lētie LG samsungi un tads stuffs bet nevar salīdzināt ar kārtīgu HTC trubu ar Android.. vari vēl skatīties uz SonyEriccsson .. piem Xperia versijas

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

nauda nav faktors.

es par telefoniem prasu.

Tātad Android labāks par Symbian?

Gan HTC gan Samsungiem, gan LG modeļiem ir Android.

Pašam tagad ir LG, bet esmu atvērts arī citiem telefoniem.

Kuru no HTC varētu skatīties? apskatīju DESIRE HD un SENSATION

Link to comment
Share on other sites

+1 Reģistrētajam. Man arī nenormāli besij touchscreen telefoni tikai tādēļ, ka mašīnā viņus ļoti neērti lietot.

Tieši tāda paša iemesla dēļ es savējo LG izšķaidīju pret durvīm. Nezinu kā tagad tie LG, bet vieni no pirmajiem bija nežēlīgi mēsli, vēl lielāki mēsli par nokijām. Mēsli, tādā ziņā, ka bremzē kā dators ar 250mb ram un 9gb cieto.

Edited by kept
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

ieprieksheejais touchscreens arii izbesiija un nu jau dziivoju ar Nokia E6. Symbian anna nav slikts bet prieksh mana modelja app klaasts ir sameeraa mazs deelj ekraana izshkjirtspeejas. Bet nu bonus visam ir tas ka uz jauanas annas iet arii visas vecaas symbian app (garmin mobile xt ftw).

Link to comment
Share on other sites

+1 Reģistrētajam. Man arī nenormāli besij touchscreen telefoni tikai tādēļ, ka mašīnā viņus ļoti neērti lietot.

Vienīgais, kas varētu būt neērti ir rakstīt sms neskatoties uz telefonu pašu. Bet cik reāli bieži tu to darītu.

Link to comment
Share on other sites

Vienīgais, kas varētu būt neērti ir rakstīt sms neskatoties uz telefonu pašu. Bet cik reāli bieži tu to darītu.

Ne tikai sms, ja tev kāds zvana, vai pats gribi pazvanīt, nevar čamdīt telefonu nepaskatoties uz to, ja tas ir tačskrīns. A ar pogām bez problēmām, čamdi tik un tad uzmet aci, vai esi saspiedis to ko vajadzēja.

Link to comment
Share on other sites

nesaprotu ak jums pret telefoniem bez pogām :D es biju tā pieradis pie sava HTC HD2 (ar androidu) ka paņemot rokās parasto telefonu man gribējās uzreiz ekrānu bakstīt .. un tad domājus kas notiek :D

p.s HTC HD2 ir diezgan izturīgs telefons(pa ekrānu kautai ari naglu var vilkt nekaa) , bet kā jau visiem lielajiem telefoniem bača īpaši ilgi netur .. kaādu dienu ..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...