Jump to content
GIGN Forum

Baltās Tiesības N Stuff


th3crims
 Share

Recommended Posts

Sveiki, kāds var mani apgaismot ko nozīmē ierobežojums uz tiesībām 01? nevaru saprast... it kā, ja redze būtu, tad ar vārdiem, vai ne? vai es kko nesaprotu vnk? :D

uuun, ja es braucu ar baltājām, bet otrajam vēl nav 3 gadu stāžs tiesībām, spēkā vēl ir tie paši 20ls, right? :)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pēc noteikumiem tas, kas tev sēž blakus ( vadītājs ) saņem 20 ls sodu, ja tu ( apmācāmais ) sēdi pie stūres ar baltajām, bet viņš tev blakus ar tiesībām, bet bez 3 gadu stāža.

Ja tu trāpies uz "labo" polici, tad dabūsi samaksāt 10x, ja pat ne 20x vairāk. Labāk neriskē, bet atrodi "instruktoru" ar to stāžu.

Bet vēl labāk ir tad, ja vadītājs ( tas, kas tev sēž blakus ) pasaka, ka nav nekāda apmācīšana notikusi un tad tu saņem pa pilno sodu par automobīļa vadīšanu bez tiesībām, bet viņš izsprūk sveikā cauri. Ar tādu situāciju ir nācies saskarties!

Edited by DominiX
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja tu trāpies uz "labo" polici, tad dabūsi samaksāt 10x, ja pat ne 20x vairāk. Labāk neriskē, bet atrodi "instruktoru" ar to stāžu.

Kāds sakars likumam ar policista garastāvokli? Pēdējā laikā diezgan aktivizējušies uz kukuļu ņēmējiem, ieteiktu uzmanīgi izvēlēties leksiku, it īpaši jaunajiem vadītājiem

Link to comment
Share on other sites

kapēc, lai tak braukā ar kādu kam ir divu gadu stāžs. Mentam būs sūdīgs garīgais :) uzliks 80ls braukšanu bez tiesībām, blakus sēdētājam iedos sodu par to ka nav stāža un vēl auto īpašniekam par to ka nodevis vadīt transportlīdzekli autovadītājam bez atbilstošas kategorijas :)

Link to comment
Share on other sites

kapēc, lai tak braukā ar kādu kam ir divu gadu stāžs. Mentam būs sūdīgs garīgais :) uzliks 80ls braukšanu bez tiesībām, blakus sēdētājam iedos sodu par to ka nav stāža un vēl auto īpašniekam par to ka nodevis vadīt transportlīdzekli autovadītājam bez atbilstošas kategorijas :)

ko tu murgo? ir kau viens reāls piemērs?

20Ls un VISS. (punkts)

ja ar CP uzliks lielaku sodu, mierīgi pārstrīdi un atkal ir vecie, labie 20Ls. nekāda sakara ar garastāvokli.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

nu jā, paldies tā arī domāju :) Jo vnk nedomāju, ka kāds ments baigi pēc garastāvokļa man liks lielāku sods, ja LIKUMĀ ir noteikts 20ls, vnk gribēju dzirdēt vai kāds arī ir ar to saskāries. Jo likumā ir norādīti vnk 20Ls, kas nav nekas traks, jo nu tomēr blakus jau sēž autovadītājs, tikai, kuram nav stāžs.

btw, tas 01 ir, ka obligāti jābūt brillēm vai kā?

Link to comment
Share on other sites

kapēc, lai tak braukā ar kādu kam ir divu gadu stāžs. Mentam būs sūdīgs garīgais :) uzliks 80ls braukšanu bez tiesībām, blakus sēdētājam iedos sodu par to ka nav stāža un vēl auto īpašniekam par to ka nodevis vadīt transportlīdzekli autovadītājam bez atbilstošas kategorijas :)

Tas jau nekas, kāds garīgais. Ja tu uzskati, ka esi apbižots sodu ziņā, tad 30 dienu laikā(ja nemaldos) vari iet pārsūdzēt. Izliec uz papīra visus faktus, kas mīkstinās sodu, un gaidi, vai apstiprinās.

Man baltajās bija 01 ierakstīts, bet tiesībās kaut kā aizmirsa. Es gan nezinu, kā viņi izkontrolēs ir tev lēcas vai nē.

Liks izņemt un parādīt... :xd3:

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

Man baltajās bija 01 ierakstīts, bet tiesībās kaut kā aizmirsa. Es gan nezinu, kā viņi izkontrolēs ir tev lēcas vai nē.

Kaut kā neticās, jo tas viss notiek automātiski. Ja ir bijis baltajās, tad jābūt arī uz tiesībām - http://www.bildites....u9kn7ok1smk.jpg

Kāds ir sods, ja ir 01 ierobežojums, bet braucot nelieto brilles/lēcas ?

Link to comment
Share on other sites

Braucu gan ar, gan bez brillēm. Pašam jau ir labāk, ja braucot uzlieku brilles, bet par braukšanu bez brillēm vai lēcām sodīts gan vēl neesmu. Tiesībās arī 01 atzīmēts.

Man ir tas pats, jo dienā braucu bez brillēm, bet naktī ar, tāpēc interesē cik liels sods, ja brauc bez. Tikko izskrēju cauri vienai lapai ar sodiem, bet neko neatradu.

Link to comment
Share on other sites

Stulbs? Visiem cilvēkiem var redzēt, ka ir lēcas vai nav. Ir tikai jāmāk skatīties.

Diez vai ceļu policisti ir ar tādu skilu, ka māk ieskatīties acīs+reālā situācijā, diez vai vadītājs skatīsies uz viņu ar izbolītām acīm kā pūce. Ja nu vienīgi cp var pieprasīt, lai vadītājs izņem kontaktlēcu, lai pārlieicnātos, ka viss ir kārtībā.

Link to comment
Share on other sites

Moška vnk brīdinājums vai kkas tāds? Diez vai policists varētu lūgt izņemt lēcu ārā, tas nav tāds viena momenta darbs tomēr, man liekas.

Ja lieto lēcas jau labu laiku, tad tās ir dažas sekundes. Galvenais nepazaudēt.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...