Jump to content
GIGN Forum

Wow


allworth
 Share

Recommended Posts

atceros vienaa cash turniiraa, kur lielaa blice mauca ar chiitiem (pat taadi viiri kaa eugene no eclipses) jackD aka synsey bija dabuujis paari 1900 bija labs, toreiz veel domaaju, blja, vot tas ir vecis, taa liek visus gar zemi, kaut es taa vareetu. tikai peec tam vinsh atzinaas, ka maucis ar chiitiem, jo tur taads viens siiks uznerviem kriteejs creative arii nopietni bombiija ar chiitiem smile.gif taa jau jackD reaals playa.

Link to comment
Share on other sites

kautkur 2 dienas atpakal dabuuju augstaako - 1853  bet taa bija bisk zem 1800 augstaakais vislaik. to dabuuju kaadas 3 mapes vislaik nospeleeejiet ar K:D 10 un fragi virs 30 bishk

tad jau tu tagad vari mieriigi izdariit pashnaaviibu, kaa sak' dziives meerkis ir izpildiits, jebkura cs'era sapnis 1800+ skill smile.gif man personiigi laikam kaut kas pie 1400 ir bijis, bet man nepatiik atrasties tabulas augshdaljaa, tad citi saak tevi ieniist smile.gif labaak nemties pa vidusdalju, galvenais, ka speele sagadaa baudu!

Link to comment
Share on other sites

kautkur 2 dienas atpakal dabuuju augstaako - 1853 wink.gif bet taa bija bisk zem 1800 augstaakais vislaik. to dabuuju kaadas 3 mapes vislaik nospeleeejiet ar K:D 10 un fragi virs 30 bishk wink.gif

es rekshu ja pec buster uzlikshanas tev skills smagi kritis

Link to comment
Share on other sites

bet man nepatiik atrasties tabulas augshdaljaa, tad citi saak tevi ieniist  labaak nemties pa vidusdalju, galvenais, ka speele sagadaa baudu!

eusa_clap.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...