Jump to content
GIGN Forum

Kārtējais, Iesaki Kompi, Topiks


Nightmares^^
 Share

Recommended Posts

Kā tas saprotams, drīz? :) Es jau domāju sagaidīt rītdienu, ja izleks kādi superīgi akcijnieki, tad kādu ķeršu ciet...

Vēl kādi ieteikumi? Pagaidām skatos uz šitiem variantiem - http://www.1a.lv/com...cid=53742&[5888102]=1&comp[6927550]=1

It kā jau smieklīgs salīdzinājums, jāķer ACERs, bet kaut kā bail, ka viņš ar savu jaudu sevi pārāk ātri neiznīcina :/

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

http://www.1a.lv/spe...tivais/6202765/

http://www.1a.lv/spe...xtreme/5889231/

Vai Gaidīt Kri piedāvāto asus?

Kurš tomēr ir labāks kvalitātes ziņā, varbūt es iztikšu bez tās GT540m video, kas ir tam aceram, daudzi saka, ka aceri arī tomēr ir no tiem kompjiem ar kuriem viegli nepaveikties... Tādā ziņā gribētos ņemt to Dell vostro... a kas tad galu galā ar to asus ir? Kvalitatīvs?

p.s. kur visi prātvēderi palikuši? Agrāk nevarēja atsisties no piedāvājumiem, ka visi meta iekšā un strīdējās savā starpā, tagad nevar sagaidīt normālu, diferencētu un argumentētu piedāvājumu...

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Dellam tak integrētā grafiskā :) Sievai nopirku lētāku Asusu ar švakāku korpusu pirms 6 mēnešiem ja nemaldos, pagaidām nekas neļurkājas, nečīkst un negrab.

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

Ir iespeja tikt pie

NOTEBOOK DELL INSPIRON N5110 15.6" LED BACKLIGHT (1366X768) TFT, CORE I3 MOBILE 2310M, DDR3 4GB, DVD±RW, GEFORCE GT 525M 1GB, WI-FI, BT, 500GB HDD, WEB CAM, HDMI, 6 CELLS, FREE DOS, ENGLISH/RUSSIAN KEYBOARD, BLACK, SWITCH BY DESIGN STUDIO

Pa 390Ls... Pagaidām škiet, labākais variants.. + 3Gadu garantija

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

principā ar ko atšķiras šie divi 1 ar šo 2 ja neskaita videokarti. Korpusi savādāki/dzesēšana? pirmais variants ir bik lētāks un ar 520m vga. tā ir vienīgā atšķirība ko redzu. cik nojaušu korpusi laikam ir savādāki ar.

sorī, es no portatīvajiem diez ko maz zinu, so tik tupi jautājumi :D

Link to comment
Share on other sites

Deadalive, patiesībā varēji arī beigās uzrakstīt ko paņēmi un vai jūties apmierināts ar pirkumu, jo pašam arī vajadzīgs portatīvais līdzīgā cenu grupā un ir doma parazitēt un izvēlēties ko tādu, ko kāds ir pārbaudijis, jo no portatīvo dzelžiem neko nesaprotu :/

EDIT: Es principā vēlējos budžetu portatīvajam atvēlēt apmēram 350Ls, parcik par to ir jāmaksā pašam, nevis no vecāku kabatas, bet nu es domāju, ka varu atļauties piemest tos 29Ls priekš šī portatīvā. Ja tas ir to vērts protams... Spēles neesmu jau dažus gadus spēlējis, taču tagad ir radusies nepārvarama vēlme kaut ko nomēģināt no jaunajām/puslīdz jaunajām spēlēm. Bet tā, pārsvarā dators tiks staipīts līdz uz lekcijām'n'shit. Tapēc lūdzams zinātājiem izteikties, kurš pēc viņu domām būtu labākais variants, kas atbilst manām velmēm.

EDIT2: Kāds varētu pastāstīt sīkāk, ko nozīmē tas LED glare, kas ir pie portatīvā specifikācijas :?

Edited by tuklais
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...