Jump to content
GIGN Forum

Counter-strike Source @ Gign


^Ali^
 Share

Recommended Posts

Bijach ta man sakuma bija ar 1.5 bet tici man es tagad paspeleju source saki ko gribi bet pisdata smile.gif Nav vairs tik viegli atvakt + viss ir loti smuks

Protams vaig ari labu kompi ! nakamvasar bus japerk labaka video savadak man tagad 70fps!

Link to comment
Share on other sites

^ali^ no no no, cs:s reals bullshit, paspeleju 1 menesi uuun taaa piebesiiija, kad nu tikai (t.i: kautvai tapec, kad ar awp nav ta stabila shaushana ka 1.6) dry.gif

p.s:lai gan ta ir gaumes lieta un par to var un jau ar stridas dikti un ilgi wink.gif

Link to comment
Share on other sites

da fig vin zin. paspeeleeju es to source pret botiem, nu nez, man likaas, ka tur nav taada dinamika kaa 1.6, kad uzsaak norm rush un aiziet! smile.gif tur viss kaut kaa paraak leeni notika, pat kaitinoshi leeni. nu jaa, tipa noshaut bija gruutaak, bet taa paarvietoshanaas mani nezeeliigi izbesija. nu kad visi paaries uz source, tad visi paaries, bet pashlaik veel 1.6 ir dziivs un kameer veel tikai 1ns cilveeks speelees 1.6, tikmeer es to arii dariishu smile.gif

P.S. btw, ja gign taisa to source serveeri augshaa, tad money nav vajadziigs? nedomaaju, ka musdienaas, kaut kas notiek par baltu velti smile.gif

Link to comment
Share on other sites

battlefield2 any1? pilnīgi po uz grafiku, bet nu fans garantēts (nē, ne tas FAN/s). es pašlaik līdzinos vecam ogotājam, kurš ir atklājis, ka ir tāda forša nodarbe kā makšķerēšana (un tā tak ir ne tikai foršāka, bet arī sarežģītāka, daudzveidīgāka, vēl visādas -ākas var pielikt), bet ik pa laikam iet lasīt ogas, jo "bļe, visi vecie veči tak iet ogās, vakar vēl baigi labi zemenes ievācu, jāpaskatās cik man grozi salasīti un cik kaimiņu Jankam-Allwortham".

Link to comment
Share on other sites

viss ir vienkārši. source apdeitojās pārāk bieži un nava reāli viņu apdeitot nostiimu. Tapēc arī nava servera. vismaz tas bija rīzoons senāk.

Nav ne kā tur sarežģīta atkrjakot staemotos apdeitus, bet ja nemāk tad var arī visu atrast internetā huh.gif

Un, jo vairāk apdeitu, jo labāka spēle, + vēl Valve sola ka iznāks modeļu izvēlne.

Edited by BANDINIEKS_
Link to comment
Share on other sites

da fig vin zin. paspeeleeju es to source pret botiem, nu nez, man likaas, ka tur nav taada dinamika kaa 1.6, kad uzsaak norm rush un aiziet! smile.gif tur viss kaut kaa paraak leeni notika, pat kaitinoshi leeni. nu jaa, tipa noshaut bija gruutaak, bet taa paarvietoshanaas mani nezeeliigi izbesija. nu kad visi paaries uz source, tad visi paaries, bet pashlaik veel 1.6 ir dziivs un kameer veel tikai 1ns cilveeks speelees 1.6, tikmeer es to arii dariishu smile.gif

P.S. btw, ja gign taisa to source serveeri augshaa, tad money nav vajadziigs? nedomaaju, ka musdienaas, kaut kas notiek par baltu velti smile.gif

Pff, pasham niks slow hands un veel leenas speeles nepatiik smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...