Jump to content
GIGN Forum

Izskatās Labi ?


Dj_Stay
 Share

Recommended Posts

BTW - pirkt jau sakomplektetu datoru reizem ir krietni letak, ka komplektet pasam.

Beefs

Tas notiek ĻOTI reizēm.

Odijs - :lol:

Ivo - tev nevajag CPU kūleri. Procim lidzi vajadzetu nakt. Ietaupi naudu uz to un panem labaku videokarti, jo tā ir kaka. :)

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Patiesiba taja dj stay komplektacija par 160Ls matesplate ir nesaderiga ar procesoru. I3 ir iebuveta grafiska karte - nav jega nemt atseviski tik pat sudigu grafisko.

Un reali runajot - par 160Ls nevar sakomplektet jaunu datoru (tikai pats pats budzets). TAd labak nem lietotu. Tur jau kaut kas jedzigs sanak.

Beefs

edit: piedevam - skiet, ka tam mulkadesim galvenais ir komponensu izskats, neviss veiktspeja ;)

Edited by 0xDEAD BEEF
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

baroklis man ir 450w un cietais no vecā PC paņemšu :D

Tad ņem kaut ko uz manu komplektācias pusi, vai vēl labāk painteresējies iekš Boot[dot]lv, palasi vecās tēmas un varbūt tad daleks kad tās sarkanās Ninja tourtles liesmas neuzlabo datora ātrdarbību. Vēl superīgāk, uzraksti vai uzzvani 1a.lv Kantorim, Pasaki kad vēlies to, to un to, un domāju kad ieteiks tev labāko variantu.

Link to comment
Share on other sites

Muļķības. 2gb ir priekš māsu datoriem. Tur knapi Windows 7 vilks.

4gb ir minimums mūsdienās.

un to saka "sieviete" es vienkarsi gar zemi ! kurs tev tadu lazu sastastijis?

windows 7 iet uz 512mb 667 perfekti ka ari uz 1gb jau var mierigi spelet crysis/gta 4, vismaz uz medium prasibam jo man velviena stacionara kastite metajas uz kuras testeju to ko neikdiena parasti dara :thumbsup:

nedomaju ka vins uploaderis kam vajag 1tb+ cieto disku ! un barosanas bloks bus perfekts tavai komplektacijai bet tapat es ieteiktu braukt uz m79 jo kautko izdevigaku ari var sakasit!

  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

un to saka "sieviete" es vienkarsi gar zemi ! kurs tev tadu lazu sastastijis?

windows 7 iet uz 512mb 667 perfekti ka ari uz 1gb jau var mierigi spelet crysis/gta 4, vismaz uz medium prasibam jo man velviena stacionara kastite metajas uz kuras testeju to ko neikdiena parasti dara :thumbsup:

nedomaju ka vins uploaderis kam vajag 1tb+ cieto disku ! un barosanas bloks bus perfekts tavai komplektacijai bet tapat es ieteiktu braukt uz m79 jo kautko izdevigaku ari var sakasit!

Ļauj nabadzīte atvilkt elpu. Es domāju, ja Tevi izvarotu, tad Tev arī vajadzētu 4gb ramu, lai justos droši.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Muļķības. 2gb ir priekš māsu datoriem. Tur knapi Windows 7 vilks.

4gb ir minimums mūsdienās.

Bullšits... Ar diviem gigiem Kingston HyperX DDR3 viss lido pie mana drauga. Tādi kā tu pārvērtē ramus...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...