Jump to content
GIGN Forum

Guild Wars 2


toksiks
 Share

Recommended Posts

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pats nespēlēju, tas ir drauga Screenshots.

Ja nemaldos iekš game niks : Leeto, bet tur vajag biš savādāku nickname.

Viņš spēlē ar saviem pacaniem(oldskool memberiem) un pašreiz viņš ir ar savu guildu un guildam ir 14 alliances un viņi it kā baigi drāž visus :)

Viņam ir ~65levels.

418e2fvs1pxkre8of2l.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tik pat labi - kāda jēga tad no tava komentāra? :troll:

Labi, neko. I'm out.

Viņš gribēja pateikt, ka ir bagāts pediņš. Un pēc šī es viņa acīs būtš tipisks Latvijas skaudīgais tips.Un jā, es arī to bagātnieku sarkasmu nesaprotu.

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

1. guild wars 2 nav mega prasīga spēle.

2. nav mēneša maksas, līdz ar to, par šiem 32ls tu spēli spēsi izbaudīt jebkad.

3. nezinu kā ir tavā situācijā, sēdi vai nesēdi muterītei uz kakla, bet nu 32ls mēnesī nav ahujenna barga nauda. atliek nedzert katru piektdienu un wuoala, ir nauda spēlei. Nav jābūt bagātam, lai varētu nopirkt gw2. lol.

Link to comment
Share on other sites

1. F2P liela daļa vairāk naudu iztērē kā 32 lati.

2. GW2 vispār nav prasīga spēle. Kā tas ir ar daudziem MMO, spēle ļoti labi scalojas.

p.s. Amei taisnība. Mazāk dzert vajag. Vienu vakaru neiedzer un jau sanāk spēlei. Viss slēpjas prioritātēs.

Link to comment
Share on other sites

Principā es būtu gatavs ieķert šo spēli, bet kā lai zin, ka man viņa normāli ies, neizmēģinot kkādu trial vai ko tamlīdzīgu? Vienīga lieta, kas canyourunit neatbilst, ir procis. Bet pārējais viss ir labi. Bet tai adresei arī vienmēr nevar ticēt!

Link to comment
Share on other sites

Nu, man ir šitāds : AMD Athlon 64 3500 2.21Ghz, 2GB rams, NVIDIA GeForce 9400 GT. Kompis pirkts pirms 6 gadiem :D Bet laika gaitā nomainīta videne un piepirkts rams klāt :) WoW velk bez jebkādām problēmām, arī citas jaunākas spēles iet tīri ok.

Varbūt kāds zinošs var pateikt - vai vilks, vai nē? ;)

Edited by w2dc
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...