Jump to content
GIGN Forum

Pārdodu Logitech G5 Un Func Mousepad(black)


test2
 Share

Recommended Posts

Pārdodu

1. Logitech G5 pa 40 Ls - pirkta pa 50Ls 2 nedeļas atpakaļ. Oficiālā paka ar visiem šitiem.

2. Func Surface 1030 pa 20 Ls - Pārdodu gan pašu virsmu gan gumijas turekli + ja vēlies arī iesaiņojuma alumīnija kārbu ( izskatās pēc lielas reņģu konzervu bunžas). Nav tā mazā vada turētāja - kuru man nozaga kāds Elika ultimists(nezinu kapēc viņš neņēma visu palikni ... laikam šī mistērija paliks neatklāta).

Kapēc pārdodu?:

1. Logitech G5 nepanes Func 1030 - kretīniski raustās. Ar citiem palikņiem viss esot čiki piki.

2. Cietais un nejūtīgais Func 1030 man vienkārši ir apriebies - gribās mīkstu un slidenu auduma paklājiņu giggle.gif

Ko jūs iegūsiet, ja nopirksiet kādu no šiem produktiem:

1. Satikt manu personu dzīvē

2. Izpelnīties neviltotu respektu no manas puses

3. Nu ja ... pie respekta arī paliksim

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Es jau arī īstenībā sev biju pasūtījis G5, bet man no i-veikala piezvanīja un pateica, ka viņiem neesot uz doto brīdi G5 noliktavā un tā nu es tiku pie mx518 smile.gif, labi tas tāds offtopics, ar ko es gribēju pateikt, ka tā ir laba pele smile.gif, vismaz tādai vajadzētu būt.

Link to comment
Share on other sites

Man liekas sick ir izmest naudu automasīnu tjūningam.

Man liekas sick botu, cepuru un citu apgērbu gabalu fetišs.

Man liekas sick kad cilvēki iet pāri luksaforam uz sarkano gaismu!!!

Katram savs sick - man piemēram patīk ka man pele negļuko, klusi un liegi slīd pāri paklājiņam...

Edited by test2
Link to comment
Share on other sites

jaa, tur mazie kontrastraikisti, kuru tikko iznaakushi no elikas, peec 24h pavadiitam pie datora, iet paari pie sarkaanas! jo vinji tak ir pro

Link to comment
Share on other sites

lol. Itkā atarp peli kas maksā 10 Ls un peli kas maksā 50 Ls nebūtu pa vidu daudz un dažādas peles kas 'negļuko' un kam cena ir samērā pieņemama. Es iesaku palasīt recenzijas un padomāt, ko ir vērts pirkt. Protams ļoti daudziem spēlēt ir vieglāk un krutāk, ja īpašumā ir pēdējā pieejamā pele kura nokristīta par UBRGAMEMONSTER, lai gan no iepriekšējās tā atšķirās minimāli (protams tad kad tika pirkta iepriekšējā, tā bija pati ūberīgākā, bez kuras iztikt nevarēja) vēl ņemot vērā, ka vidējas klases peļu reakcijas ātrums ir 290842 reizes lielāks nekā tu vari izkustināt savu kruto geimera roku.

Ko es gribēju pateikt? Man nav nekas pret tiem kas seko tehnoloģijām un vienmēr pērk visu jauno, priecājās par savām tehnoloģijām un par to, kā viņiem paliek garāks...

es tikai ierēcu par to

laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

krish ja tu ar merkeji uz manim, tad sorry, bet es neperku peli katru menesi, es panjemu vinju un ar speleshu vairakus..... pat gadus, un domaju 1 reiz pa paris gadiem 50 ls veltit tam kas ir nepiecieshams, lai nemocitos, ir to verts, un protams ir ar letakas, bet mana gadijuma izvele bija starp g5, mx1000 un mx310, so panjemu visizdevigako variantu + man svarigi ir, lai butu man piemerots peles smagums. tas tads mazinjsh off post.

Link to comment
Share on other sites

Tu mani nekad neesi piesmējis - tu nupat izteici savu viedokli un man prieks par to ka tas ir tavs viedoklis.

Es to nedaru lai man ir garāks - es to daru, jo man ellīgi patīk visādi gadžeti un stilīgi dzelži. Piemēram es drīz pasūtīšu xbox360 un jau priekšlaicīgi pasūtiju playstation 3. Kad būs nauda nopirkšu ipodu un vispār gribu pirk Mac kompi... bet naudas pagaidām nava.

Tad kad pārdošu šo peli nopirkšu sev razor cooperhead par 70euro un ari exactmat pa 30euro. Un man pat žēl nebūs piemaksāt 10% piegādi.

A tu vispar zini kas ir func surface ? Ļauj man atbildēt tavā vietā - ā nu tas tāds peles paliknis melns un no plastmasas ... nu 50%'us tu zini, pārējo arī nekad nezināsi.

Link to comment
Share on other sites

nu piedod bet es histēriski rēcu par tiem, kas pērk peles palikni pa 20 Ls

protams tā ir tava darīšana un katrs jau jūk savādāk...

ne par ko tevi nenosodu, jo tas tik tiešām ir tikai mans viedoklis.

pastāstīsi pārējos 50%, ja ir brīvs brīdis? man ir interesanti

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...