Jump to content
GIGN Forum

Vecie draugi GIGN


Wee-MaN
 Share

Recommended Posts

Hou! Veeleejos luugzt tiesiibu papildinaajumu liidz ak arr aslap atsay utt (cik vien varat...)

Paskatoties registraacijaa esmu viens no vecaakajiem GIGN serva speeleetaajiem...

Pamatojums vareetu buut shaads...

* vareetu kikot visus flashu meteejus teamkillerus un attakerus utt

* speeleejot servaa var maniit ka daudzi speeleetaaji lamaajs par spiiti visaam soda naudaam utt

* daudzi speeleetaaji liek nevajadziigas votes uz d d2 aztec utt bey nespeeleet taadas mapes kaa de_vegas cs_747 utt kas arii nebuut nav sliktas mapes...

Zinu ka ilgi nebiju redzams GIGN servaa bet tas bija saistiits ar paarvaakshanos (netu nevareeja piesleegt) un veel smags rokas luudzums (roka veeljoprojaam nedaudz saap...)

Cik zinu suudziibas (ja nu dazjas) nav par mani pienakushas tapeec ceru uz atbalstu manaa luugumaa...

Ar cienju Wee-Man

Link to comment
Share on other sites

waha wee man tikai nesaaxim atkal sad.gif es aceros ka biju veel suudzeejies par tevi kur es skaidri un gaishi pateicu ka wee man ir elvy un tu tam veel piekriti.....

neskaitot manu suudziibu ir ienaakushas veel vairaakas suudziibas par tevi shajaa skaitaa arii

shii : http://www.gign.lv/index.php?cat=faili&sec=4&id=149

+ kapec tu te vispaar naac un raksti ka neesi wee man kursh shinii topicaa to bija teicis??

+ kapec tu peekshnji atkal uzrodies foruma ? nu bet tas taa

dareetu ip paarbaudiit

Link to comment
Share on other sites

diemzheel arii wee man nezinu.. bet uzskatu ka jau pietiekami daudz adminu ir uz serveri un tapec arii suudziibu sadalja papildinaas ar aizvien jaunaam suudziibaam ... Parsvaraa suudziibu ir sviests... tachu arvien vairak suudzibu ir vietaa... tas nozimee, ka Jaunie admini veel nav iemaciijusies riikoties ar savaam tiesiibaam... bet kartejo reizi tas ir tikai mans subjektiivais viedoklis...

P.S Un kapec es nevaru pielikt avatar?! smiliez.de_2538.gif

Link to comment
Share on other sites

Hahahaahaa lol ................... Vispaar ejat VISI dirst blin taapat cs HARD sax

+ Betuska tu esi riktiigs dirsaa liideejs *************************

Betuska tas tev utt...

Sheit seko bildes kas paraada ka esmu neveseliigs pidars. Savas mazaas smadzenes kompenseeju ar saviem liikajiem pirkstiem liekot sheit slimas bildes. Lepojos ar sevi un ceru ka juus arii lepojaties. Driikstat atsuutiit uz manu e-mailu sava saraustiitaa aanusa bildi. Pacirtiishu kjepaa aiz lielas laimes.

Labu apetiiti biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...