Jump to content
GIGN Forum

Juusu Admin I Laikam Neko Nemak!


pedo-bear
 Share

Recommended Posts

Tatad ta ap pulkstens 12:35 mani izmeta no servera ar sadu tekstu:

[Access denied]----------------------------------------------

| ADMIN: Lumpy

| REASON: Debils niks, baazh batonus ausiis un laikam pedinsh ar

| EXPIRE in 4 minutes

Kas jums tie par debiliem adminiem??

Daudzas reizes ir metusi citus ara ar tekstu lohs idiots utt!

Vai kads var paskaidrot par ko man ta ??

Un ceru ka sim cilveekam atnems acc! jo tas jau paliek smiekligi!

Iegaju pec 4 min!-

*DEAD* Forum|Pedo-Bear : lumpy tev ar galvu kkas nav kartiba??

Lumpy : tu nespried par manu galvu, chaliit

Forum|Pedo-Bear : tad kapec tu mani izmeti losii?

[sM] Lumpy: Banned player "Forum|Pedo-Bear" for 1440 minutes (reason: admin abuse).+-[Access denied]----------------------------------------------| BAN ID: 90108| ADMIN: Lumpy| BANNED NAME: Forum|Pedo-Bear| BANNED STEAM_ID: HW_ID_0:0:293924180 (nosteam generated ID)| REASON: admin abuse| TIME SET: 2011-07-29 12:47:40 (less than a minute ago)| EXPIRE: 2011-07-30 12:47:40 (in 24 hours 0 minutes)| More info: http://www.gign.lv/ban/90108

Velos paskaidrojumu! ja cilvekam kkas ar galvu nav riktigi un par neko mani izmet un uzskata mani par geju tad tas jau ir bik smiekligi!

Tāka velos unban!!!

Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt, ja reiz esi pedofīls [pedobear], tad domāju, ka esi arī pediņš, jo pedofīls/pederasts - man viņi visi vienā maisā bāžami.

Otrkārt, kad, ko es esmu metis arī ar tevis minētajiem iemesliem "lohs, idiots u.t.t."? Norādi aptuvenos datumus vismaz un nikus.

Treškārt, saprotu, ka var likties, ka kādam ir wh, bet ja es entos raundus skatos un neko vairāk par skaņu un orientēšanos radarā pēc savējo nāvēm neesmu pamanījis, tad varbūt nevajag nonstopā flūdot čatā, ka kādam ir čīti. Tā arī ir tā batonu spraušana ausīs.

Ceturtkārt, nevajag spriest par manām prāta spējām, galvu un vēl par losi saukt. Nav smuki no Tavas puses.

Var jau būt, ka mērus pieņēmu par stingru, bet tāds bērnudārzs un kaut kādi pedofīli traki uzsit pa asinīm, ja es brokastoju.

Edited by Lumpy
Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt, ja reiz esi pedofīls [pedobear], tad domāju, ka esi arī pediņš, jo pedofīls/pederasts - man viņi visi vienā maisā bāžami.

Otrkārt, kad, ko es esmu metis arī ar tevis minētajiem iemesliem "lohs, idiots u.t.t."? Norādi aptuvenos datumus vismaz un nikus.

Treškārt, saprotu, ka var likties, ka kādam ir wh, bet ja es entos raundus skatos un neko vairāk par skaņu un orientēšanos radarā pēc savējo nāvēm neesmu pamanījis, tad varbūt nevajag nonstopā flūdot čatā, ka kādam ir čīti. Tā arī ir tā batonu spraušana ausīs.

Ceturtkārt, nevajag spriest par manām prāta spējām, galvu un vēl par losi saukt. Nav smuki no Tavas puses.

Var jau būt, ka mērus pieņēmu par stingru, bet tāds bērnudārzs un kaut kādi pedofīli traki uzsit pa asinīm, ja es brokastoju.

Pag pag es vie nu reizi uzrakstiju calladmin! tadatd esi ari akls !! parejos kuri 10 reizes rakstija calladmin ar izbanoji! losis tu esi un paliksi!!!! un pec nika man skiet ka nevajag spriest kas es esmu! taka pats jau laikam esi pedins jo cila sitadas temas!

Link to comment
Share on other sites

gags nav? Banot par to, ka daudz raksta, tev ar derētu ar nerviem padraudzēties :)

+ jautri tas, ka tu pēc nika pedo-bear čali uzskat par pedofīlu/pediņu arī tavai galvai nav diez ko attaisnojoši :)

Piedod, atvaino, ir jābūt apdāvinātam, lai sevi tā nosauktu [kaut virtuāli]..

Link to comment
Share on other sites

gags nav? Banot par to, ka daudz raksta, tev ar derētu ar nerviem padraudzēties :)

+ jautri tas, ka tu pēc nika pedo-bear čali uzskat par pedofīlu/pediņu arī tavai galvai nav diez ko attaisnojoši :)

++

Es vienkarsi izdomaju tadu niku! un ja tev butu nic lezbiete tad jau tu busi lezbiete ! tad jau visi css un cs speletaji nika izpauž sevi ja?

Edited by pedo-bear
Link to comment
Share on other sites

Ziniet, rīts, brokastis, acis vēl aizpampušas, ātri nokaitināms, lietas uztver uz to momentu daudz savādāk = rezultāts, pārsteidzīgs kiks. (viss kārtībā, saprata kļūdu)

Bet šis kiks nedeva tiesības no spēlētāja puses izteikt kādus nepiedienīgus pārmetumus, apvainojumus (mēs ņemam vērā rīta skurbuli un ātro aizkaitināmību - katrs lieks puslīdz rupjš vārds ir aizskaroš)

Šo visu, ko pats sūdzības uzturētājs te smuki raksta forumā, varēja mierīgi spēles laikā apskaidrot adminam un nebūtu ne bans, ne sūdzība forumā.

Ko no šī visa varam mācīties?

1. No rītiem nekaitināt adminus (viņi nav mašīnas, bet gan cilvēki)

2. Nerunāsim par uzbraucieniem, kas ir īpaši aizskaroši, kad cilvēks ēd brokastis, kuras negribot ir uztaisījis.

3. Ir pretenzijas, tad nepiediršam adminčatu ar visādiem lošiem, galvas saspiešanām un citā pavisam nevajadzīgām lietām. Rakstam lietas īsi, kodolīgi, saprotami, neaizskaroši!!!

Edited by Gucci
Link to comment
Share on other sites

Ziniet, rīts, brokastis, acis vēl aizpampušas, ātri nokaitināms, lietas uztver uz to momentu daudz savādāk = rezultāts, pārsteidzīgs kiks. (viss kārtībā, saprata kļūdu)

Bet šis kiks nedeva tiesības no spēlētāja puses izteikt kādus nepiedienīgus pārmetumus, apvainojumus (mēs ņemam vērā rīta skurbuli un ātro aizkaitināmību - katrs lieks puslīdz rupjš vārds ir aizskaroš)

Šo visu, ko pats sūdzības uzturētājs te smuki raksta forumā, varēja mierīgi spēles laikā apskaidrot adminam un nebūtu ne bans, ne sūdzība forumā.

Ko no šī visa varam mācīties?

1. No rītiem nekaitināt adminus (viņi nav mašīnas, bet gan cilvēki)

2. Nerunāsim par uzbraucieniem, kas ir īpaši aizskaroši, kad cilvēks ēd brokastis, kuras negribot ir uztaisījis.

3. Ir pretenzijas, tad nepiediršam adminčatu ar visādiem lošiem, galvas saspiešanām un citā pavisam nevajadzīgām lietām. Rakstam lietas īsi, kodolīgi, saprotami, neaizskaroši!!!

Nav jau tikai runa par to, ka viņš ir kaut ko pateicis. Nu, šeit bija abpusēja muļķība, kurā es acc bik pa traku pielietoju. Tas arī viss. Un nokaitināts jau nebiju. Tikai ir lietas, kas vnk kretinē vairāk.

Link to comment
Share on other sites

Tad es pirms gribēšu kaut ko pajautāt adminam, vispirms paprasīšu vai need brokastis, vai nav tikko cēlies?

Adminam jabut atbildigākam, nevis 'es tagad ēdu brokastis un esmu ātri aizkaitināms'

neesmu neviena pusē vnk izteicu savu viedokli.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Es nekur neteminēju, ka esmu viegli aizkaitināms. Bet ja čalīts caur konsuli nonstopā flūdo kaut ko, tad nu sorry. Vēl jo vairāk, ja attiecīgajam spēlētājam čītu nemaz nav. Un ar gag'iem, starp citu, pārsvarā ir tā, ka vislaik taisa retry..

Link to comment
Share on other sites

Man liekas, ka lumijs te ir bik pāršāvis pār strīpu, bet nu... es parasti gag, mute, neklausa, brīdinājums ar gag un mute, ja tad kaut ko tizlu izdara, tad reason "lohs" ir pavisam pamatots, manuprāt... (vismaz es tā daru)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Man liekas no vienas puses Lumpy rīkojās nepareizi, bet tajā paša laikā saprotu no cilvēciskā viedokļa..!

Jebkuram ir jāiemācas savaldība gan adminam, gan spēlētajam. Būs savstarpējā sapratne, nebūs šādi pārpratumi. :)

Lai jauka diena!

Link to comment
Share on other sites

Es rikojos lidziigi spec_alfa, nav ko kert stresu, gag gag lai tak nemaas ja saak ar huinju nodarboties rikojamies bargaak :thumbsup:

Runajot par nika izveli neuzskatu, kad niks PedoBear ir pats forsakais ko izveleties, es pats esmu kikojis no servera chalus ar aizskarsiem nevajadzigiem vardiem, kas ietverti nika, un vards pedo noteikti ir liekams tur ieksha. Varat man nepiekrist, bet visadi pimpisi,geji un citi aizskarosi vardi nav domati prieks Gign, pedobear ir paveicies, kad tas ir izsenis joks un mees labi saprotam, kad tas nav aizskarosi, tacu no sada nika jebkurs parmetums uzreiz tiks uztverts asaak, ar to ir jarekinaas.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...