Jump to content
GIGN Forum

Bans


4uWiS^
 Share

Recommended Posts

Pēdējā laikā ļoti reti spēlēju, iet 3 karte, kuru šodien spēlēju.. Pēkšņi ienāk Dont un uzliek PERM banu par neko.

Demka domāju, ka nebūs nepieciešama.. Vēl nav gatava..

Āāā! Man 2x šonedēļ nomainīja MODEMU, jo 2x nedēļas laikā tam iespēra zibens.. Ļoti iespējams, ka 2x mainoties IP, man ir uzlikta kkāda banota IP adrese or smth, bet enīvei viņš mani nobanoja.. hz..

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 90078

| ADMINS: Dont^

| NOBANOTAIS NIKS: chuuw

| NOBANOTAIS STEAM_ID: STEAM_0:1:19403430

| IEMESLS: cheats

| UZLIKTS: 28.07.2011 23:15

| Uzlikts pirms mazak ka minutes

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/90078

+----------------------------------------------------------

LINKS UZ ČĪTERA DEMO :Dhttp://pussy.gign.lv/cs.gign.lv/2011-07-28/weekly-cs.gign.lv-1107282247-de_aztec.zip

Edited by 4uWiS^
Link to comment
Share on other sites

Jūs normāli esat? Es sev nekad dzīvē nepiedotu čītot, pietam mājās un GIGN. PĀRLECA MĒRĶIS! :DDDDD

Tev pēdējajā raundā pārleca mērķis uz čali, par to arī tevi nobanoja!

Jūs man kkā gribat ieriebt vai ko? Es pat nedirsos.. Kur var atrast demku, lai kāds normāls admins pastās un pasaka.. Smiekli nāk.. Kur tādiem ACC var dot?

Link to comment
Share on other sites

Tieshi taa! Pedeja raunda visu var redzet ka tu izmanto chiitus Te Laikam domaji ka pedeja raunda neviens nepamanis bet opa uzkeries esi! Bet speles laika tu sledz ieksha chiitus lai pacholit kur atrodas enemy un pectam izsledz ara :) protams ka bus gruti nokert tadu!

Zapalilsa pacanchik!

GL

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tu vnaturi esi idiots?!

Neesi piefiksējis tādu lietu, ka es karos, jo man kompis sūdīgs? Es cik reizes bļauj, ka raustās..

Vot kādam daunim adminam jābūt, lai par kkādu 1 random momentu uzliku PERM BAN?

ES VISU LAIKU ČĪTOJU?! :D SLĒDZELĒJU UN SKATOS, KAS, KUR IR? :DDDDDDDDDD

Tiešām 4dienas vakarā ar 3 adminiem serverī man nav ko citu darīt, kā čītot.. Domaju, ja arī čītotu, ta man tabs būtu uz pusi labāks ne +3 vai cik..

Davai beidziet nest cauri, atbanojiet.. Nespēju noticēt..

Tieshi taa! Pedeja raunda visu var redzet ka tu izmanto chiitus Te Laikam domaji ka pedeja raunda neviens nepamanis bet opa uzkeries esi! Bet speles laika tu sledz ieksha chiitus lai pacholit kur atrodas enemy un pectam izsledz ara :) protams ka bus gruti nokert tadu!

Zapalilsa pacanchik!

GL

Edited by 4uWiS^
Link to comment
Share on other sites

Tu vnaturi esi idiots?!

Neesi piefiksējis tādu lietu, ka es karos, jo man kompis sūdīgs? Es cik reizes bļauj, ka raustās..

Vot kādam daunim adminam jābūt, lai par kkādu 1 random momentu uzliku PERM BAN?

ES VISU LAIKU ČĪTOJU?! :D SLĒDZELĒJU UN SKATOS, KAS, KUR IR? :DDDDDDDDDD

Tiešām 4dienas vakarā ar 3 adminiem serverī man nav ko citu darīt, kā čītot.. Domaju, ja arī čītotu, ta man tabs būtu uz pusi labāks ne +3 vai cik..

Davai beidziet nest cauri, atbanojiet.. Nespēju noticēt..

Nu savu lielo muti vari pievert ar tadu dara kautko citu....! Ko man tagad katram japrasa vai nekaras komps reali pajat! 1.labi parlec merkis tieshi uz enemy 2.forshi rausatas merkish un lodes lido taisni! Palieku pie sava viedokla! Lai jerr, jonatha, vel kads paskas!Tikai neblau ka del momenta nebano ja reali []!

Link to comment
Share on other sites

Es nezinu cik trulam cilvēkam jābūt, lai man banu uzliktu par 1 momentu, kur reāli es lagoju? Man katru cw/lanā/pubā mapi ir situācijas, kur prefairā izšauju, Tu te man banu uzliec par kkādu mērķa pārlekšanu..

4dienas vakarā nav ko citu darīt kā ienākt ar čītiem pašaudīties, lai noietu..

Nu savu lielo muti vari pievert ar tadu dara kautko citu....! Ko man tagad katram japrasa vai nekaras komps reali pajat! 1.labi parlec merkis tieshi uz enemy 2.forshi rausatas merkish un lodes lido taisni! Palieku pie sava viedokla! Lai jerr, jonatha, vel kads paskas!Tikai neblau ka del momenta nebano ja reali []!

Edited by 4uWiS^
Link to comment
Share on other sites

Slinkums pašam skatīties, jo nečītoju. Atrodiet kādu vēl momentu, lai ir jēga pašam pastīties, kur JŪS esat uzrāvuši mani čītojot. Ļoti skumji, ka neparko uzliek banu un visi vienbalsīgi saka, ka čīto.

Izskatās, ka Jūs man pa visiem laikiem gribat ieriebt.. :/ :D

Cerams, ka Jonathan un Jerrico kko normālāku pateiks.

kā tad tev tā mistiski tas mērķis uzreiz "pārlagoja" uz otru pretinieku? baigi labi tad tev kompis lago!

Link to comment
Share on other sites

Noskatījos to pēdējo raundu un teikšu, ka baigi jocīgi tas izskatījās. Lietojot sienlauzi var redzēt, ka mērķis tiešām pārlec precīzi uz pretinieku. Negribu izdarīt no viena momenta kaut kādus secinājumus, tāpēc no sprieduma izvairīšos. Vispārīgi ņemot no šāda viena momenta nebanno. Vajag, lai kaut kas tāds atkārtojas, lai var salīdzināt momentus un tad izvērtēt, ka ir lietoti palīginstrumenti... tik pat labi šitā varēja būt kaut kāda haļava.

Link to comment
Share on other sites

5-6 miunte nosauj chelu hs ar deaglu kaut temeklis nemaz tuvu nav virsu galvai,nesapratu ta shara vai kodi.

so butiba ja uzleca uz pretinieku tatad ir kodi, un nekadas atmazkas nelidzes pat tikai del si momenta. jo butiba noskatoties visu demo var redzet ka ir lagi, bet ka pelite gluko ne. Tur jabut nenormalai rokas kustibai lai ta parlektu uz pretinieku temeklis, un sensivity nav no tiem lielajiem, taka tomer kodi.

tatad spele ir 2 momenti.

PM un raksit adminiem privatas vestules nav labi, lai tevi attaisnotu.

Chuwi butu nokaunejies.

Link to comment
Share on other sites

Es nezinu smieties vai raudāt, bet es tiešām nečītoju! :D

Man kaunēties par to, ka man ir 7gadus vecs kompis ar logitech 1mo lāzera pelīti? Spēlēju ar mp3 un lagoju?

Forši, ka banu uzliek admins, kuram esmu teicis, ka kubi viņam.. Jo noteikti to šaru vai vnk intuīciju caur sienām ar [] live skatoties nevarēja nepamanīt Don`t.

Noskatījies visu demo un redzēji vairākās vietās ka man mērķis pārlec? Ka ar dīglu galvā šauju, kgan nav mērķis uz galva? :DDDDDD Bļed vecīt?!

Bloodlords apraudātos par visu šito, ko Jūs te mani tiesājat..

5-6 miunte nosauj chelu hs ar deaglu kaut temeklis nemaz tuvu nav virsu galvai,nesapratu ta shara vai kodi.

so butiba ja uzleca uz pretinieku tatad ir kodi, un nekadas atmazkas nelidzes pat tikai del si momenta. jo butiba noskatoties visu demo var redzet ka ir lagi, bet ka pelite gluko ne. Tur jabut nenormalai rokas kustibai lai ta parlektu uz pretinieku temeklis, un sensivity nav no tiem lielajiem, taka tomer kodi.

tatad spele ir 2 momenti.

PM un raksit adminiem privatas vestules nav labi, lai tevi attaisnotu.

Chuwi butu nokaunejies.

Ja es būtu vainīgs es vairāk vai mazāk samierinātos.

Tiešām stulba sajūta, ka nečīto, bet tevi nobano neparko un visi vienbalsīgi saka, ka čīto.

Galvenais rezultāts sūdīgs.. Es domāju, ka ar čītiem man nekad tik hujovs rezis nebūtu.

Un kā Worm teica, pēc vienas epizodes nebano. Es domāju, ka esmu pelnījis, lai mani atbanotu un Jūs varētu mani pētīt cik uziet, jo mans spēlēšanas stils nemainītos.. Jo īpaši AZTEC, kur pastiprināti lago.

Es tomēr pārāk ilgu laiku spēlēju GIGN, lai darītu kko tik stulbu un zem īstā nika + man IP nevar nomainīt. (padomājiet 1x ar galvu).

p.s saprotu, ka 50% gign vēlas, lai nespēlētu šeit.

Link to comment
Share on other sites

IZradaas,mans cd_hacks nerukaa uz 48protocolu...Nu lab, skatijos skatijos,bet taa arii neko ipashu neredzeju, ja jus domajat to pedejo momentu pari tiltam, tik pat labi to ct par kuru vinsh pec tam zazhimaa shava,kur merkjis parleca, tur vareja dzirdeet un vinsh vnk uz skanju saka shaut uz to pusi... Un kaa te daudzi raxta ka ar sienlauzi varot redzet,kaa merkjis parlec, tad lai Dont`s paskaidro kapec vinsh ar SIENLAUZI SERVERIII ATRODAS>... ??? Jo bez sienlauzha tur no WH ne smakas...

Link to comment
Share on other sites

GooD`MeN šaut zažimā, jo dzirdēja pretinieku ir viens a tajā momentā acīmredzami chuwja lagojošais kompis un pele pārlec tieši uz pretinieku, to arī bez wh var redzēt! Iespējams jau ka tā ir tikai haļava, kā jau worms teica, bet nu negribās ticēt!

Link to comment
Share on other sites

TUr jau ta lieta ka nesava uz skanu bet attaisnojums ir ,man visi ienist, man vecs pc, ka jus nesaprotat, ka ta ir ar logitec pirmo peliti, tapec bija tads gluks.

un ja noskatoties visu parejo demo tur neka nav uz saknu nespele un spele zem viduveja speletaja limena. kartejais frags prieks manis :khehehe:

Butu man sienlauzsis varetu pateikt vai bija gluks vai kodi, paskatoties lenaja rezima vai temeklis seko lidzi pretiniekam, bet taka nav tada brinuma, tad varu vien spriests ka bija nestandarta kurskora kustiba , kas ir raskturiga aimbotam. Kas arii bija par iemeslu banam.

esmu spelejis ntos gadus,pirmo reizi dzirdu tadu atmazu ka tas tas del lagiem pc.

sito kaku labak slegt ciet, citadi 4uwis aizies pazeloties talak. Gan jau nevienam vien adminam pm uzraksija.

Edited by Hi_dady
Link to comment
Share on other sites

Man bans ir noņemts, bet es enīvei rēcu par tādiem idiotiem, kas vēljoprojām domā, ka es čītoju!

Pēdējo reizi uz manu pc čīti bija kad es spēlēju 1.5 serverī cs.kvakers.lv! DAUŅI GL & HF

p.s skatieties mani, tikai skaties 2x x(

Link to comment
Share on other sites

Parasti potencialie chiteri, ja vinji ir iekritushi apstajas un izsledz to shitu,bet chuwis mierigi pec taas aizdomigaas situacijas bez apstashanas turpinaja speleet un shaut talaak...Taa kaa nekaa tur nav...Tikai ir aizdoma ka musu DOnt`s ar WH serverii atradaas :)

Link to comment
Share on other sites

Es jau kādu laiciņu par dažiem labiem kko ārdos, bet tas ir epizodiski.. Domaju, ka to momentu var ieraudzīt tikai defā ar čītiem skatoties.. Defaultas kustības, tīri uz pieredzīti.. Bet tādiem dontiem utt nesaprast - pro puberi.

Domāju, ka topiku var slēgt ciet..

Parasti potencialie chiteri, ja vinji ir iekritushi apstajas un izsledz to shitu,bet chuwis mierigi pec taas aizdomigaas situacijas bez apstashanas turpinaja speleet un shaut talaak...Taa kaa nekaa tur nav...Tikai ir aizdoma ka musu DOnt`s ar WH serverii atradaas :)

Link to comment
Share on other sites

Jus ko bla smejaties???Tiko chalits izlida ar savu lielo muti, tikai mak nenormali muldet! Nu ka goods bija teicis ka bija iesledzis un izshavis, merkis parleca zapals, forshi merkis kratijas ka norecoils! To ko dadys teica ka trapa HS pat merkis nebija tuvu tas ir silence aim! Un vel sak dirst ka to vareja tikai redzet ja otram wh LOL :D :D! tad jau sanak ka tev bija uz ta dota momenta ieslegi chiiti! un es tiko biju ienacis serveri trapijas skatiites tieshi tevi bet opa zapals!Protams nebus vairaki momenti jo bija uzmesta vote + laiks palika laikam 1min vai vel mazak!

Mani varat droshi skatities man ne stils nekustibas nekas nemainisies un krusishu talak! Jus pashi negribat ticet ka tipa oldschool uzkeras! Ta ir un ta bus! un vari iet uz visam chetram pusem!

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...