Jump to content
GIGN Forum

Bans


4uWiS^
 Share

Recommended Posts

Epix Tev kauns, Tu chuwi attaisnoji,pat neksatoties demo, lidz ar to tavs viedoklis ir neadekvats.

nezinu kas jums kopigs un kas par attiecibam utt, bet sita neiet krasa, ja mans choms, tatad ir chiti vai nav, es vinu atbalstu.

nav jau brinums ka IEDOMIGS nubs spele nevar izturet ka score zems un tad pie rubi [] ieksa, citadi jau nevar.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Izcēlies mudak! Ja man būtu normāls pc, Tu lūgtos, lai tevi nešauju nost!

TAK AIZTAISIET ŠO TOPIKU!!!!!!!

Epix visu demo nav jaskatas, tur nav ko redzet , ka vins neparzin pat kartigi de_aztec mapi.

Link to comment
Share on other sites

nu bet es neredzu tur neko pardabisku, tur kartes laika vairakkart vinam izskatas, ka varetu but silence aim, bet taa nav, jo paskatoties uz citiem ari tads skats, tas tapec, ka demo tads sadirsts. Man wh nav un tapec es neredzu kura vieta tiesi uzlec uz ''kuba''. kura minutee tas ir? Pie tam, tas ir aztec, pienemsim esmu Ts, ari kad pa vartiem ieskrien es nosauju un merki rauju uz durvim biezi vien, lai panemtu ari to, kas skrien aiz vina, ja nu gadijumaa.

p.s. chuwi beidz dirsties, nepataisi sevi par mulki.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

pietiks, jebkuram normālam spēlētājam var piesiet wh. Un tagad dēļ viena momenta jūs te paniku ceļat. mērķa pārlekšanu var tak arī norakstīt uz peles gļuka, kompja laga.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...