Jump to content
GIGN Forum

Nafig Tos Adminus :@


Aivis ceplitis
 Share

Recommended Posts

Kāda tolka no adminiem,ka nevar uzlikt Muti cilvekiem,kas muld bez apstājas. Tad,kad pasaka,ka admini mīž uzlikt muti džekam man uzraksta lai nediršu mazais pajoliņš. Pizģets admina uzvedību un drosmi. Loši nevis cilvēki. Nevis visi,bet tikai Gucci,Tomste. Pagaidām pārējie vismaz uzklausa un uzliek muti ja tas ir vajadzīgs.

20110725-2053-de_tuscan.zip šinī demo viss ir redzams ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nez kāds tur sakars ar drosmi? Tu vienīgais pīkstēji un lūdzi viņus apklusināt.

Bija dažiem vajadzīga mute, bet man šodien besīga diena bija, un brīžiem ir arī kāda asprātība viņu muldēšanā. Turklāt lielākā vārīšanās viņiem bija dead statusā. Pie tam es nebiju ar viņu vienā komandā.

Link to comment
Share on other sites

Tātad.

Tu ienāc serverī, esi kādas 2 min un jau raksti : "Bļeģ, nemutējiet spēlētāju ..."

1. Uzsvars jau tāds, it kā 30 min Tev būtu kāds traucējis

2. Tu biji vienīgais, kas pīkstēja

3. Man nav jāizīlē, kas pie CT Tavuprāt bļaustās (es biju T)

4. Piedāvāju uzlikt šim lunkandirsis warnu un vēl kaut ko, jo par apvainojumiem būs jāatbild.

5. Tu esi neapmierināts ar dzīvi, jo brauc sarūsējušā e36, vakaros tikai onanē, sievieti redzi tik virtuāli, un esi atkarīgs no mammītes maciņā.

6. Tu esi lohs nevis kāds cits.

Edited by Gucci
Link to comment
Share on other sites

Pipuk, man grūti atrast spēlētāju, kuram es vairāk par tevi būtu licis gag/mute/silence (varbūt Igors vēl) un tu zini, ka tas nav bez iemesla... tad retoriski gribas pajautāt - par ko tu vēl te sūdzies ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Njaaa!!!

Piemeram gigna war3 vislaik spele cheter un admins [pretejas komandas] addminam vislaik caur sienam hedaa liek,bet shis tik spele talak!!!

ADMINI-butu japadoma kam likt un uzklausit citus speletajus!

Ja parejie saka ''vinam wh [aims] nutadd paskaties to dzeku!!!

war3.gign.lv admini jus NeruLLeejat

Edited by RedII
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Njaaa!!!

Piemeram gigna war3 vislaik spele cheter un admins [pretejas komandas] addminam vislaik caur sienam hedaa liek,bet shis tik spele talak!!!

ADMINI-butu japadoma kam likt un uzklausit citus speletajus!

Ja parejie saka ''vinam wh [aims] nutadd paskaties to dzeku!!!

war3.gign.lv admini jus NeruLLeejat

Smadzene, ej spēlē Karogu, Lingo un Solitaire, lai nepistu sev nervus, citiem prātu. Admini, esot miruši, redz arī pretinieku komandas spēlētājus. Turklāt, ja pats vēl neesi iemācījies spēlēt, tad nav adminu vaina, ka Tev visi liekas čīteri. l2p for fuck sake! :blelohs:

Link to comment
Share on other sites

Njaaa!!!

Piemeram gigna war3 vislaik spele cheter un admins [pretejas komandas] addminam vislaik caur sienam hedaa liek,bet shis tik spele talak!!!

ADMINI-butu japadoma kam likt un uzklausit citus speletajus!

Ja parejie saka ''vinam wh [aims] nutadd paskaties to dzeku!!!

war3.gign.lv admini jus NeruLLeejat !!!

Sāksim ar to,ka Tu piedirs pilnīgi citu topicu,nu un es arī tagad,bet par cik es saprotu,ka visticamāk runa iet par manīm,tad paturpināšu!

Jā bija šodien gadijums,ka viens čalis spēlēja nagla ar wh,bet man nekādīgi viņu neizdevās nobanot(To tēmu es pacēlu GAME ADMIN sadaļā),onlinā spēlejošajiem jau atvainojos tad,kad nu nesanāca man viņu nobanot,jo bija tā fīča piemirsusies kā banot ID nevis nicku,nu jopcik,kam negadās,par cik jau atvainojies jau biju un ari galu galā nobanoju viņu(kaut arī maina viņs ip) un arī atcerējos kā pareizi caur ID jabano,tad domāju,ka sūdzibu var neturpināt(šo)

P.s Srz,ka rakstu neīstajā vietā,bet jāatbil bija! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

biju klaat taja bridi @ war3,takaa jojo virziena nekadi aizradijumi nevar buut.

izstastat man - ka ierakstit konsole ~ ? iekopet nevar

admins var ierakstiit xwho, uzzinaat user id piemeeram "#666", regjistreets speleetaajs var ierakstiit vote uzzinaat id, pielikt priekshaa # un likt voteban, piemeeram "voteban #666"

un tas ~ shovakar visu serveri iztukshoja, visu laiku maina ip un naak atpakal.

Edited by mono^
Link to comment
Share on other sites

admins var ierakstiit xwho, uzzinaat user id piemeeram "#666", regjistreets speleetaajs var ierakstiit vote uzzinaat id, pielikt priekshaa # un likt voteban, piemeeram "voteban #666"

un tas ~ shovakar visu serveri iztukshoja, visu laiku maina ip un naak atpakal.

Te nav xwho. Te vienkārši jāieraksta status. Anyway - to joJO iemācīju, tādēļ šis jautājums jau ir izsmelts. Nākamreiz viņš to ~ banos pa labi/pa kreisi. :):sparta:

Link to comment
Share on other sites

Smadzene, ej spēlē Karogu, Lingo un Solitaire, lai nepistu sev nervus, citiem prātu. Admini, esot miruši, redz arī pretinieku komandas spēlētājus. Turklāt, ja pats vēl neesi iemācījies spēlēt, tad nav adminu vaina, ka Tev visi liekas čīteri. l2p for fuck sake! :blelohs:

Pats pelet nemaki!!!

Baaaccc shitos damanus ;)

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...