Jump to content
GIGN Forum

Zirnekļi


laucinieks
 Share

Recommended Posts

Vēsturiski iesēdusies fobija.

Mūsu senči bieži saņēma indīgus kodumus no indīgajiem zirnekļiem.

Runā ka daddy longlegs ir pats indīgākais zirneklis no visiem. Runā... :)

no zirnekļiem tikai ērces nepatīk, pārējie itkā norm, mušas un citus sūdus ķer, ir ok... no čūskam gan man maza fobija ir :/

:superlol: :superlol: :superlol: :superlol: :superlol:

GIGN foruma IQ slīd uz leju ātri vien.

Link to comment
Share on other sites

kas tad tev par problēmām? O.o

Viņš acīmredzot sirdī ir biologs, un viņu ļoti aizskāra, ka tu ērces gribi iepīt starp zirnekļiem. Jā, ērces ir zirnekļveidīgie, bet, nē - ērces nav zirnekļi.

Turpmāk zināšu, pie kā griesties, ja man radīsies problēma ar kādas sugas klasifikāciju! Jeyna - cilvēks ar lielo burtu!

Edited by cucinjshs
Link to comment
Share on other sites

Eu Jeyna zooloģiju arī māki? Mans kaķis - šinšilas šķirnes, 10 gadi, runcis. Diagnoze - nepatīk kaķenes, uzmācās citiem runčiem. Kur varētu būt problēma? Esam viņam devuši iesauku "Mūks". Kā to varētu labot, jo gribās mazi šinšila kaķi atkal, bet nu šamējam negribas ar kaķenēm ņemties.

Edited by laucinieks
Link to comment
Share on other sites

Eu Jeyna zooloģiju arī māki? Mans kaķis - šinšilas šķirnes, 10 gadi, runcis. Diagnoze - nepatīk kaķenes, uzmācās citiem runčiem. Kur varētu būt problēma? Esam viņam devuši iesauku "Mūks". Kā to varētu labot, jo gribās mazi šinšila kaķi atkal, bet nu šamējam negribas ar kaķenēm ņemties.

vieglāk to nebija uzrakstīt ar trim vārdiem? "Mans kaķis gejs."

Link to comment
Share on other sites

Viņš acīmredzot sirdī ir biologs, un viņu ļoti aizskāra, ka tu ērces gribi iepīt starp zirnekļiem. Jā, ērces ir zirnekļveidīgie, bet, nē - ērces nav zirnekļi.

wow... tas nu gan bija IQ kritiens.., bet nekas jeyna ar savām zināšanām par pimpjiem pacels visa projekta IQ līmeni jaunajos augstumos :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...