Jump to content
GIGN Forum

404 Error


HaiZivS
 Share

Recommended Posts

Sveicināti, kā noprotams, pēc topika nosaukuma, mana problēma ir 404 errors.

Šī problēma manās acīs pavīdējusi jau vairākkārt, bet pārsvarā konektējoties kādai no gign.lv sadaļām - stati, bildes, forums u.c. Līdz šim biju kaut kā samierinājies ar cerību - ganjau pēc kāda laika atkal ies, aizgāja arī, tagad gan mazliet sūdīgāk - vispār nevaru gign.lv piekonektēties, jo vislaik saņemu 404 erroru, vienīga iespēja, kā tikt webā ir caur IP Haideriem.

Googlē diezgan ilgi meklēju risinajumus, bet pie tāda nenonācu, iespējams tāpēc, ka neesmu ūber geks šajā jomā.

Tātad, varbūt, kāds ir spējīgs man palīdzēt atrisināt šo problēmu ?

Paldies jau iepriekš.

post-10647-14195_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

nomaini browseri

Nedomāju, ka manā gadījumā šīs būs atrisinājums, pārbaudiju, jau pirms tam, negāja ne uz I-Explorera, ne Mozillas, tagad novilku Operu, un tāpat rezultāts ir same - 404 error :/

Link to comment
Share on other sites

1. Kāds ir tavs provaideris?

2. Ko tev uzrāda http://ip.gign.lv/ ?

3. Ko tev uzrāda Start->Run->cmd.exe, pēctam melnajā logā -> ipconfig ?

(ja tev ir windows 7, tad Start->run vietā nospied WindowsKey+r)

4. Kādas GIGN adreses tev iet un kādas tev neiet?

5. Vai tev ir līdzīgas problēmas citos saitos?

1. Lattelecom

2. 96.31.83.201, ja eju caur iphider. Ja vienkārši caur mozzilu tad 46.109.11.88

3. 46.109.11.88

4.tikko gribēju parbaudīt, kas iet - eju gign.lv - piekonektējas main page, talāk spiezhu Gign serveri - neaiziet(404 error), megjinu gign.eu, atkal saņemu 404 erroru. (pabrīnijos, ka vispār tiku kkur)

5. Un nē nekur citur man tā vēl nav bijis, varbūt kadreiz, bet nu ar kkadiem veciem linkiem or smtn like that, bet vispārigi ne uz ārzemju, ne vietējām adresēm man vēl tada problēma nav bijusi.

Link to comment
Share on other sites

Tagad, piemēram, man izdevās iziet cauri visam webam bez iphidera palīdzības, tikai uz statiem, atkal izmeta 404 erroru. Vienkārši pirmstam bija tā, ka viss gigns atteica mani uzņemt, bez iphidera...nevar būt arī, ka provaiders ir vainīgs, tad reāli pus Latvijai gļukotu gigna webs, bet apšaubu, ka tā ir. Tas ir kaut kāds periodisks lags, kas mani, diemžēl, piemeklē, bet to noteikti var labot.

Edited by HaiZivS
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...