Jump to content
GIGN Forum

Kopš Tf2 Palika Bezmaksas


kristapuciitis
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Tātad, TF2 palika bezmaksas. Tagad vērtība TF2 ar laiku sāks zust un tas pārvērtīsies līdzvērtīgs CSkai. Tagad kādus mēnešus 2 vai 3 viss turēsies tā kā ir, bet pēc tam sāks rasties pirmie serveru modi- Zombie, Jailbreak un visādi citi pārējie, kuri ir CSkai. Pa cik TF2 palika bezmaksas, tad arī sāks rasties čīteri, jo viņiem jau nebūs ko zaudēt. Tagad cilvēki sāks taisīt daudz TF2 mapes, tik pat daudz cik CSskai. Jau daudz p0k3m00niskie community ir atvēruši TF2 serverus. Drīz serveros sēdēs spēlētāji, kuriem nikā ir klana tags, sāksies masveidīgi CW, kādi tagad ir CSkā. Ar laiku arī WOSam parādīsies TF2 servaki un iespēja novilkt TF2.

Nu tās ir aptuveni manas domas, kāds tagad paliks TF2. Kā jūs domājat, kaut kas mainīsies vai paliks kā ir??

Link to comment
Share on other sites

A tev traucē oo serveri, ja tu spelē normālā stabilā comnty?

PS tevi apēdināšu, vakar listē redzēju surf mapi! :D

Edited by Noyd
Link to comment
Share on other sites

čīteri jau sen ir saradušies kopš TF palika F2P. Tieši vienu dienu spēlēju Gigna Goldrush serverī kur viens čalis spēlēja kā snaiperis un visus HS rāva + caur sienai redzēja, es pat ar spiegu nevarēju neko viņam izdarit man ir arī uzņemta demka pateicoties ka serverī strādāja Replay. Šeit varat apskatīties.

Link to comment
Share on other sites

gribētos redzēt tos modus, bet gan jau, ka nespēlētu. Es vnk nevar iedomāties kkādu heviju sērfojam. :D

pff nopietni nēsi spēlējis tf2 surf ? :D

Ir jau arī HnS nu tur tu esi akmenis vai galds un tev jānoslēppjas , un tad pyro tevi dedzina ja atrod :D

Edited by yoyed
Link to comment
Share on other sites

ir vēl saxton hale (visi sit vienu čali, kuram ~15k hp un ir ar meelee) , randomizer (pie jebkuras klases jebkurš ierocis), baloon race (divi lieli karti sacenšas, par vilcējspēku izmantojot tajā esošos playerus), dodgeball (pyro ar aiblastiem spēlējas ar crit rocket), war3 (same shit kas cs) , fort wars (būvē sev fortu, pēctam aizsargājies). un tā var turpināt vēl un vēl.

Edited by xyu
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...