Jump to content
GIGN Forum

Bans


ramz0r
 Share

Recommended Posts

+-[Access denied]----------------------------------------------

| BAN ID: 87849

| ADMIN: Natijs :o)

| BANNED NAME: RAMZ0R

| BANNED IP: 77.38.170.26

| REASON: uberproabusereason

| TIME SET: 2011-06-30 01:15:53 (less than a minute ago)

| EXPIRE: Never

| More info: http://www.gign.lv/ban/87849

+-------------------------------------------------------------

paarmainijaas mape , lielaakaa dalja , kas bija serverii , prasiija , lai paarmaina mapi.. es arii piebalsoju , peec min 5 , kad admins nemainiija , pateicu , ka ir degradeejies , tad saakaas vaardu apmaina , un puisis neiztureeja un iedeva man sho te protokolu..

ceru uz sapratni :)

Link to comment
Share on other sites

Daunis Tu esi, bet banu samazināju, cerams šo nakti izvilksi. Un par kādu vārdu apmaiņu iet runa?

Un nafig man būtu kkas jāmaina? Tikai tāpēc, kad no 20+ spēlētājiem 2 purniem esošā karte nepatīk?

p.s Un dalbajobs es arī neesmu :(

p.s2 Un šitā jau arī runāties nevajag

2011-06-30 01:14:46 RAMZ0R a tu neesi gadijumaa tas kuces deels kura mamma katru dienu suukaa man pimpi ?:)

Un foruma sadaļa arī nepareizā. :(

Edited by Natijs
Link to comment
Share on other sites

Daunis Tu esi, bet banu samazināju, cerams šo nakti izvilksi. Un par kādu vārdu apmaiņu iet runa?

Un nafig man būtu kkas jāmaina? Tikai tāpēc, kad no 20+ spēlētājiem 2 purniem esošā karte nepatīk?

p.s Un dalbajobs es arī neesmu :(

p.s2 Un šitā jau arī runāties nevajag

2011-06-30 01:14:46 RAMZ0R a tu neesi gadijumaa tas kuces deels kura mamma katru dienu suukaa man pimpi ?:)

Un foruma sadaļa arī nepareizā. :(

lul :blink: Atstāj banu uz perm, bans ir pelnīts.

Link to comment
Share on other sites

Daunis Tu esi, bet banu samazināju, cerams šo nakti izvilksi. Un par kādu vārdu apmaiņu iet runa?

Un nafig man būtu kkas jāmaina? Tikai tāpēc, kad no 20+ spēlētājiem 2 purniem esošā karte nepatīk?

p.s Un dalbajobs es arī neesmu :(

p.s2 Un šitā jau arī runāties nevajag

2011-06-30 01:14:46 RAMZ0R a tu neesi gadijumaa tas kuces deels kura mamma katru dienu suukaa man pimpi ?:)

Un foruma sadaļa arī nepareizā. :(

5 speletaji no 14 , kuri dotajaa briidii speleeja prasiija , lai nomaina , bet specos seedeja 4 un divi no vinjiem nespeleeja , jo gaidiija kad mapi nomainiis :)

a ko tad tu savus smukos tekstus neieliec ? :))))))

Link to comment
Share on other sites

5 speletaji no 14 , kuri dotajaa briidii speleeja prasiija , lai nomaina , bet specos seedeja 4 un divi no vinjiem nespeleeja , jo gaidiija kad mapi nomainiis :)

a ko tad tu savus smukos tekstus neieliec ? :))))))

āa, tad tu visu vārdā sāki dirst par viņa māti? kāds malacis.

Edited by LikeThemApples
Link to comment
Share on other sites

kaapeec juus izvelkat tikai paaris tekstus no kopeejaa chata? Ieskatieties kopeejaa saraxtee kas notika! Nevienu briidi neredzu ka kkaas tiktu veersts pret natiju.

Edited by BOT^a
Link to comment
Share on other sites

ja es esmu stulbs, tad tu esi divtik stulbs, ieeshu serverii, panjemshu kaadu aizskarshu ar kaadiem vaardiem, uz ko vinjsh pretii nolies triisstaaviigos. atnaakshu forumaa uztaisiihu suudziibu par to ka vinjsh taa un taa lamaajaas, un par to arii vinjsh buus pelniijis banu?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...