Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

haha, kādu laiku jau ar vienu aci sekoju gign LoL'a threadam un tikko izspēlēju savu pirmo spēli. Pirmo reizi vispār spēlēju kaut ko no moba žanra, īstenībā nenormāli traki. Paņēmu Morganu, cītīgi fārmoju bot lainā un ručiju savējos ar shieldu :knite:

Link to comment
Share on other sites

jeyna var iet prom.

ā, un šodien leģendāra diena, pēc kādu 2-4 mēnešu spēlēšanas es pirmo reizi paceļos līdz 1200 elo( biju ap 500). šajā mirklī ar mani kopā bija outlawz, paldies...

var teikt, visas spēles, kurās tieku solotop ar lee, ir uzvarētas.

tagad vēl pāris līdz redzamam elo. ahahaha.

nē, bet nopietni, es nespēlēju slikti.

Edited by Fake^
Link to comment
Share on other sites

man jau patik cik aktivi gign team darbojas.

Fake' s uznemam kapteina lopu, bet vispar uzliek miksto uz visu. Dzivo sava pasaule un spele pa savam. Pedejas dienas vairakas reizes esmu mus 5 redzejis online, a Fake'am pohuj, sis tik new game un bliez, nemaz necensas uzjautat vai negribam uzspelet. Tad priekkam mums vispar gign team bija vajadzigs?

P.S. Zb kas notiek. Man laikam tikai idioti gadas un es tik kritos... Vnk zaudejumu rinda rankeda. Tik forsi teammates. Ir divi varianti visu laiku.

1) Kads kas pirmajas 20 mins ir jau kadas reizes 6-8 nomiris un paspejis pafeedot pa skaisto

2) Speles beigas (panemsim par piemeru) es esmu savacis 12k, parejie komanda pa 8-9k naudas un brinas nah nespej nosist neko

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

peksni mani iecela?

tu izveidoji, tu ari biji kapteinis, tas ka tagad parliki ir citadak.!

nu visiem tak gign sastavs ir draugos... izveidojat atsevisku sadalju gign biedriem friends liste un viss, un ja redz ka esam 5 on, nu neuzsakat speli, uzrakstat kadam un apjautajas, varbut varam uzspelet. varam tak ari 3x3 paspelet.

Btw kads negrib ar mani pamocities pa rankediem? Neesmu tas pats lielakais lohs, censos ka varu. Apnik ka visu laiku ar mulkiem zaudam. Protams bez vainas neesmu, katru 10. speli var norakstit uz manam kludam noteikti.

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

līdz šim esmu noracis tikai 2 ranked spēles (kur tiešām es totāli pie eskavatora sēdēju un raku)

bet pārējā laikā ir ok. komandas parasti ir normālas.čut vislaik būs 50/50 iespēja vinēt. īsti neredzu, kā var tik smagi nokristies, ja vien tiešām pats nav vislaik vainīgs.

Link to comment
Share on other sites

līdz šim esmu noracis tikai 2 ranked spēles (kur tiešām es totāli pie eskavatora sēdēju un raku)

bet pārējā laikā ir ok. komandas parasti ir normālas.čut vislaik būs 50/50 iespēja vinēt. īsti neredzu, kā var tik smagi nokristies, ja vien tiešām pats nav vislaik vainīgs.

Ad soraka vai ap trynda var gadīties. Kaudze ar trollpikiem. Es gandzrīz nekad nefeiloju lainu ja esmu pareizajā lainā ar pareizu čempu. Un pat ja feiloju, tad vismaz nefīdoju. The team does the job

Link to comment
Share on other sites

es nojugsos man liekas :D

taads murgs! mids ar karthusu 0-6 dabun, tryndr par to vinam saak dirst virsu, kaut gan pasam 0-5 un 15. min vel tikai! Vnk centies ka gribi, nevar vairs pavilkt! Lidz tam man redz 1-0-4 un tad vini vnk sak gankot un drazt. Nerunasim ka cs viniem varteikt 2x vairak ka musu laineriem.

Standarta iznakums spelei. Pedejais pick kam ir jabut ad carry panjem Udyr un vienigais ko pasaka pa visu laiku ir: no jungle. Talak jau viss ir skaidrs, nomirst pirms vel minions ir tikusi lidz vinam. Sak man dirst nah es negankoju, jo top'u jau lee nogankoja (poh ka vel tikai 2lvl). Un tad cinies, mokies ka gribi. Reku bildite. Pedejie 3 deaths vnk meginot bazi nosargat.

5qwlown8enggxj8kl6u3.jpg

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

Un nakamaa spele! Soreiz es solotop! Tas nekas ka enemy nebija junglera un man preti bija Irelia un Morde, turejos ka varejos un tower ari tureju cik vareju. Ja vel musu junglers butu nacis paliga, vispar butu smuki. Bet nu kas bijis, ka ne spele gaja talak. Seit atkal bus rezultats. Ka tas iespejams zaudet sadi? Es nez, pajautajat tiem caljiem. Tas nekas ka pirmais virsu naca morde un vini visi uzreiz focus to. Un Akali ari loti smuk safarmojies mums.

nu4a1nieeybtvmo4q0y.jpg

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...