Jump to content
GIGN Forum

Problēma Ar Veco Pc


Kikised*
 Share

Recommended Posts

Nolēmu iekurbulēt veco pc un ieslēdzu viņu, itkā viss iet, uzliku to lai varētu ielikt disku un ieinstalēt os.

Restartējās un vairs neko nerāda.. Ar pogu slēgājos, nekā, tad izrāvo no kontakta un ieliku atpakaļ un pats uzreiz ieslēdzās, nevajadzēja spiesat pogu un sāka pīkstēt. Kāpēc pīkst, kas pie vainas un kā sataisīt??

edit: pīkstieni bija tāpēc, ka izņēmu ramu, tagad pīkstienu nav, bet tāpat neko nerāda, rūc, tad 1x nopīkstās kā parasti, bet ekrāna nav .. ;(

Edited by Kikised*
Link to comment
Share on other sites

apsveicu esi nocepis kompi :)

vari protams pārbaudīt tādus sīkumus kā teiksim iespraust citu video karti, bet izredzes mazas..

kā arī vari atrubīt visu, VISU periferiju, varbūtās tas pats cd-roms ir nokviecies un gļuku tev taisa

Link to comment
Share on other sites

šito es atrisināju, man viņš stāvēja horizontāli, tāpēc negāja, piecēlu vertikāli aizgāja, bet to disku negrib lasīt, kurā ir WINXP ..

Ar to ielikšanu arī nesapratu, man rāda šitā

e6wi58gs64o9xcx2d1p.jpg

cm5tgh9aowmvadnxp.jpg

Varbūt tāpēc ka nav DVDROM nevis DVDRW?

Un varbūt var kautkā ielikt to setup iekšā cietajā, lai lasa no cietā?? kautkā tā.

Edited by Kikised*
Link to comment
Share on other sites

Tad vecais ir detaļās un atkal problēmas ar jauno.

Slēdzu iekšā itkā viss kārtībā, bet dators pēc kādām 20 min izlēdzās, vai rāda krāsainas strīpas.

Un tā visu laiku.Tas laikam ir no pārkaršanas, skatos speedfanā un tur ir augstas teperetūras.

3up2fkhyihi2mm8vc330.jpg

Visvairāk karst 2,3 temp.

Rekur tāpati tēma tikai citur, tur vairāk informācijas, bet tur mani nobloķēja.te

Edited by Kikised*
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...