Jump to content
GIGN Forum

Votemap


XekToR
 Share

Recommended Posts

nick : xektor- (xEq)

age : 18

location : Bauska

pedeejaja laikaa varbuut buutiet pamaniijushi es speleeju uz gign.lv , tapec veeletos paluugt votemap jo 2-3 dienas vakaros paspeleju taa ilgaak (nav skola vai darbs) , nav obligaati vajadziiga nakts lai buutu vajadziiba likt votemap.

votemap man agraak ir bijushas uz shii servera kad biju klanaa wC (sTorg,ArchAngel u.t.t.) tapec uzskatu ka man buus pieredze to lietoshana , kaa arii esmu veel admins uz cs.apollo.lv (kuraa vairs nespeleju jo gign uzskatu par labaaku serveri) tapec probleemam nevajadzeetu buut ..

taatad kopsauceeja es veelejos pateikt tikai to , veeletos ieguut votemap.

wink.gif

Link to comment
Share on other sites

rolleyes.gif

piemeeram ja gadaas ka peec gign_italy naaktu parastais italy un nebuutu neviena admina (iespeja maza bet gadiitos) thumbsup.gif

edited : pa nakti cilveeku ir daudz ,par to es neshaubos , bet piemeeram peec Rayus mapes de_survivor veel spelet cheataou (nezinu kaa raxtas) arii ir diezgan nepatiikami , iisteniiba jau kaa nu kuram,bet votemap vareetu man dot iespeeju skatiities ko izveelas vairaakums wink.gif

Edited by XekToR
Link to comment
Share on other sites

viss - es vairs tiesības nepiešķiru. Man apnika. Sakarā ar to ka gignā ir jauni cilvēki tagad tiesības var piešķirt arī viņi.

tb bez manis to var vēl izdarīt dr. pain, EDD, krish, ownage un protams arī sakārnis worm (ā jā spite arī, bet viņa to nedara).

viss, i quit. Es esmu sadevis tiesības kādiem 100 cilvēkiem. Negribu vairāk.

Link to comment
Share on other sites

viss - es vairs tiesības nepiešķiru. Man apnika. Sakarā ar to ka gignā ir jauni cilvēki tagad tiesības var piešķirt arī viņi.

tb bez manis to var vēl izdarīt dr. pain, EDD, krish, ownage un protams arī sakārnis worm (ā jā spite arī, bet viņa to nedara).

viss, i quit. Es esmu sadevis tiesības kādiem 100 cilvēkiem. Negribu vairāk.

malaciic biggrin.gif sen jau vajadzeeja biggrin.gif tagad tik jaaiet alinjsh iedzert smile.gif

Link to comment
Share on other sites

piemeram shoriit ... uz servera spelee 3vs4 de_vertigo,es saprotu ka forsha,jauka,interesanta ir shii mape,BET taadaa cilveeku daudzumaa ir pagruti sho mapi spelet (neskaidroshu kapec,cerams visi saprot),kaa arii kad tikko tikai naak saakt cilveki ieksha (vakar de_cbble) tad arii apmeeram shis te variants,laikam veel ali vai kas tur uzlika aim_map ,nebuutu vinja 2vs1 vai kkaadiigi veel trakaak speletu cheataou (nemaaku joprojaam to mapi uzraxtiit) ceru apmeeram saprati (special 4 Dr.Pain) .. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

shock1.gif Kā ?! Kā tu tā drīksti darīt ?! Aizskriešu ierīt drapītes sirdsmieram.

P.S. Lai nedabūtu vārnas, xeq'am jau var iešķiebt balsošanas karti, jo skatos, ka viņš spēlē vēlu vakaros un naktīs - praktiski vienīgajos laikos, kad vispār vajag izmantot votemap.

Edited by AllwOrth
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...