Jump to content
GIGN Forum

Gaming Datora Sastāvdaļas


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Ideja ir uz rudens sezonu iegādāties (salikt) gaming datoru.

Nav kādam aizķērušies linki (vai var atrast google [es, personīgi, nevaru] ) uz datora sastāvdaļu topiem. Sarakstiem ar, piemēram, videokartēm, kuras saliktas kvalitātes secībā.

Link to comment
Share on other sites

i7 neredzu jēgu, jo cik skatos kaut kādus testus, tad parasti i5 labāk bliež. :)

bet anyway, man nav naudas priekš i7. (laigan varētu atrast, ja kāds var pārliecināt, ka i7 ir supervajadzīga lieta ar to savu threadošanu)

Budžets ir kaut kur 500-700 lati. (tas nenozīmē 900 :) )

Bija sākumā doma ņemt iMac un miers, bet laikam tomēr būs jāietaupa, pērkot PC.

Bet jā, es jau te īsti pēc komplektācijas nejautāju. Tikai meklēju tos saitus, kur salīdzināt.

Vēlviens jautājums - vai ūdensdzese ir uzticama un vērta naudas?

Link to comment
Share on other sites

Minoritijs bija tas kuram nez kapec PC bija vajadzigs 8GB rams,vel pie tam notjikam...Nu wtf, kaa tu domaa vinja resursus izmantot..Arii es esmu dzirdejis,ka i5 velk daudz labaak nekaa viens otrs i7...Video kartes jau tagad vispar ar 3GB atminju... Nesaprotu,kam tas viss ir vajadziigs...

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Un vispār, es jau vecs esmu, neko vairs par video kartēm nesaprotu.

Es te skatos piemēram HD6970 un GTX570 kartītes. Vienai ir ievērojami vairāk MHz un Gbit/s un atmiņa, otrai daudz vairāk biti.

Spēlējot 1080p, kas ir noteicošais labam FPS?

edit: Good Men, tas nebiju es. Man nekad nav bijis dators ar 8gb rāmi un arī par to runājis neesmu.

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

saproti, nav jaaskataas ne uz kaadiem bitiem, baitiem vai veel sazin ko - katrai kompaanijai ir sava arhitektuura, ar kuru taa panaak veelamo.. ir jaaskataas tikai uz to, kaa taa karte performee videeji attieciibaa pret paareejaam.

tev es ieteiktu kaadu h67 plati, i5-2500, 4gb ram, gtx 570 no asus - to ar directcu ii kuuleri. aiznjem 3 slotus, bet ir ljoti kluss prieksh kartes liimenja.

ja vajag saitus:

techpowerup.com

anandtech.com

techspot.com

bit-tech.net

ir jau veel daudz, shie ir tie, kurus lasu es.

kr4 atvaino, izskataas, ka gribi pats salikt un saprast, bet rekur buus pamata komplektaacija - var pielikt veel 4gb ram, nomainiit disku uz lielaaku. ja kaadus komentaarus vajag, jautaa..

http://www.dateks.lv/grozs?content=q1ZKL8qvKlayqlYyNTI1NwIxirMTM0uAQoa1OkqmhoaW5uiCRhZGZpbogsaWZsbG6IImBiYWJhiCFiYmGGaampiYmWCaaWCBprK2FgA%3D

Edited by Izliecies
Link to comment
Share on other sites

m79 dators par 699ls

shamie pamaniijushies iespiest pat ssd iekshaa, tiesa gan, tikai 80gb.. rams arii 8gb. tiesa gan, maac shaubas par korpusa un baroshanas bloka piemeerotiibu.. bet gan jau m79 chalji zina, ko dara :>

bet i7 prochiem ir hyper-treading, un piemeeram BF3 solaas izmantot pilniibaa visus treadingus ;)

protams, ja autoram bf3 ir svariigi.. var apluukot arii taadu variantu ;>

Edited by Izliecies
Link to comment
Share on other sites

Izliecies paldies par visu infu. Cerams, ka neņemsi ļaunā, ja nākamā mēneša laikā tev privāti pāris jautājumus uzdošu.

Bet par BF3 - vai tad ar i5 3.1 ghz nav vairāk kā pāri galvai, lai spēlētu viņu? Tas, ka izmanto jau ir forši, bet cik derīgi tas reāli ir?

edit: Kādas vispār ir dzirdētas atsauksmes par sūtīšanu no ārzemēm? Garantija protams nebūs, bet lētāk savu tiesu jau beigās sanāk drošvien.

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

a tev offic intel gribas?

amd x4 3.4 ghz iet pa 60 ls. x6 iet pa ~100 ls kamēr i5 un i7 ~150 vai 200+ būs.

portatīvajiem dodu priekšroku ar intel, bet ja ir pc, tad gan amd vienmēr esmu licis.

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Vēlviens jautājums - vai ūdensdzese ir uzticama un vērta naudas?

Nav uzticama un noteikti nav tās naudas vērta, ja vien neesi entuziasts un neaizraujies ar overclockingu...

AMD/Intel un GF/Radeon - price/performance attiecības ziņā AMD stāv priekšā Intelim, tāpat kā Nvidiai.

Kā arī uz Inteli ieteiktu skatīties ļoti uzmanīgi - cik pēdējā laikā nācies saskarties - Intelim ir radušās pamatīgas problēmas ar kvalitāti sakarā ar pēdējā laikā tik populāro biežo paaudžu maiņu...Ja agrāk Intel mātenes bija kvalitātes un stabilitātes etalons - tad tagad nu galīgi vairs tā nav...

Link to comment
Share on other sites

aizej uz m79 kantori, pasēdi ar džekiem un padiskutējat ko tur varētu vislabāko sabāzt iekšā

vai ja tādiem veikalniekiem neuzticies tad iesaku paņemt kādu savu uzticamu meistaru ar pieredzi jomā oc vai ko citu //nevis tādu kurš tikai lasa parametrus un spriež pēc tiem kā to dara šeit,// kurš sabliezīs tev visu labāko/optimālāko.

tāds cilvēks ir lietas kursā ar visiem barahļiem kas saturā un zinās kas tieši labāk būtu

to ko tev saka šeit, pēc dažiem mēnešiem jau varēsi aizmirst par jaunākajiem geimiem

Link to comment
Share on other sites

M79 ir pēdējā vieta, kur doties pēc padoma :). Un OC meistars viennozīmīgi ieteiks Asus plati un OCZ dārga gala atmiņu, ar kuru varēsi mocīties un staipīt uz veikalu un atpakaļ dēļ saderības gļukiem.

Par Izliecies piedāvāto variantu - ja bāzējies uz šādas komplektācijas, RAM noteikti neņemparasto, pietam vēl 1333, bet pieliec ~ 4-6 latus un paņem Kingston HyperX 1600+..

Kā arī, ja godīgi galīgi nesaprotu aizraušanos ar CPu kūleriem - kāda vaina ir stock kūlerim, ja neaizraujies ar OC? :)

Link to comment
Share on other sites

Links uz datora detaļām

Man ir pāris jautājumi par to, ko esmu saštellējis kopā.

Vai PSU jauda pietiks?

Tā mātesplate atbalsta tikai 1333 mhz RAM, tad vai ir no 1600 RAM jēga?

Vai, ja nākotnē izdomāju, šaj mātesplatei var pielikt SSD?

Papildus jautājums.

Tākā Case taisīšu pats, tad vai kādam nav aizķēries kādi topiki vai rakstiņi par datora kastes taisīšanu? Tīri, lai smeltos idejas klāt jau esošajām. Nav obligāti standarta kastes, var būt arī kaut kādas crazy idejas ar savādiem izmēriem, etc.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...