Jump to content
GIGN Forum

Netisam Formateeju Cieto Disku


Recommended Posts

Iк noticis visdrausmiigaakais, parinstaleeju windows, un kaa jau vienmer vis ir ar kaajaam gaisaa, formateeju tikai sisteemas disku C, pec tam man veel palika cietais disks D, to es neformateju, bet izdzeesu, tikai taa tiri nospiezot pogu delete, jo man likaas ka hard drive taa nevar izdzeest. man atanii diska bija visas fo4enes, un vis ir pazudis, vai ir iespeeja atguut visu to kas tjipa tikai izdzeest,(neformateejot)

Tagad widaaa iegaaju ieksaa, un nav D diska.

Link to comment
Share on other sites

Es nesaprotu, kā var netīšām izdzēst partīciju? Tev likās... Pirms dari kaut ko, nākošreiz 100 reizes pārdomā ko tu dari. Ņem šķirsti - http://www.google.lv/search?q=how+to+recovery+data+from+deleted+partition&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:lv:official&client=firefox-a

Bet nu jebkurā gadījumā nelieku lielas cerības, ka tu dabūsi kaut ko atpakaļ, visticamāk jau visu esi nopūdelējis. Nākošreiz pa taisno pie kāda cilvēka, kurš kaut ko saprot tajā jomā.

Nākošā tava frāze būs - "Es ielecu ugunī un apdedzinājos, jo man likās, ka tā nevar apdedzināties!"?

Edited by laucinieks
Link to comment
Share on other sites

Es nesaprotu, kā var netīšām izdzēst partīciju? Tev likās... Pirms dari kaut ko, nākošreiz 100 reizes pārdomā ko tu dari. Ņem šķirsti - http://www.google.lv/search?q=how+to+recovery+data+from+deleted+partition&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:lv:official&client=firefox-a

Bet nu jebkurā gadījumā nelieku lielas cerības, ka tu dabūsi kaut ko atpakaļ, visticamāk jau visu esi nopūdelējis. Nākošreiz pa taisno pie kāda cilvēka, kurš kaut ko saprot tajā jomā.

Nākošā tava frāze būs - "Es ielecu ugunī un apdedzinājos, jo man likās, ka tā nevar apdedzināties!"?

Nu pag mees taks neviens ar sleepeem nepiedzimstam, visam ir sava pirmaa reizie, es jau esmu datora nuubs tikaispeeliites maaku speelet! Neko vairs nekad neinstalees upiraatisko windu, jo katrs (zvers, xp un 7 ) instalaacija atskiraas, un taa ir ar visaam piratkaam!

Nez es sito meeginaasu Run Active@ Partition Recovery!

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

hwan aizdo savus pupus :D

Beidzot kaads paliidzeeja meeginaasu mosk atjaunos Glaabins 15 Ls nav daudz taaas bildes ir pat vairaak veertas

Ko vēl gribēju jautāt, kādā veidā tur tā informācija saglabājās, tur takš viss ir izdzēsts, kurā caurumā tad tur vēl var atgūt informāciju, kas tur kautkādi dati paliek kurus var nolasīt un atjaunot?

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...