Jump to content
GIGN Forum

Tad Par To Lag Un Ping


Recommended Posts

Tad es nesapratu bisk kautko, ja man lago un ir pings virs 100, tad kautvai nelagojot es sauju itka galva vai kermeni es pec skata izskatās, ka es trāpu bet īstenība sauj galiigi garaam?? Ta tas vareetu būt, jo spēlejot nevaru saprast takš itkā trāpu pretiniekam, vienalga garām, tas tomēr atkarājās no tā pinga?? Triatels dazreiz man nelago vispar tad spelet varu, bet kaa sakas lagosana ta ir tirsaa!!

Link to comment
Share on other sites

Tautas valodā sauktais pings šajā gadījumā ir latency, jeb aizkavējums, un ja cipars ir virs simta tad tas nozīmē, ka tava bilde dzīvo 100 milisekundes pagātnē vai vairāk.

Vaitad? Tiešām? Nevar būt...

Ja jau tu saki, ka tev ik pa brīdim tikai lago, tas nozīmē, ka tajos brīžos dators visticamāk kaut ko updato, downloado. Arī problēma varētu būt tavā fps, jo ja jau "arī nelagojot, bremzē", tad kaut kas tavā video kārtē. Iespējams, var setingus uzlikt kaut kādus ( neprasi man, neesmu eksperts ).

Link to comment
Share on other sites

Vaitad? Tiešām? Nevar būt...

Ja jau tu saki, ka tev ik pa brīdim tikai lago, tas nozīmē, ka tajos brīžos dators visticamāk kaut ko updato, downloado. Arī problēma varētu būt tavā fps, jo ja jau "arī nelagojot, bremzē", tad kaut kas tavā video kārtē. Iespējams, var setingus uzlikt kaut kādus ( neprasi man, neesmu eksperts ).

bet tu esi dexters

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...