Jump to content
GIGN Forum

Palidzi Atrast


Epix
 Share

Recommended Posts

svaigākais piedāvājums:

z0j0qlmb4b3cks6jllpn.jpg

Pirmajā bildē redzam front view t-kreklam - izmantoju savu pirmo materiālu, pielikts raksts "GIGN" un vēl akcents ap labo piedurkni virknē raksts "G I G N", piedurkne uzskatāmāk redzama right side view (krekls nav izkrāsots, lai būtu labāk pārskatāms).

Back view redzam šeit izskanējušās frāzes, par kurām man liels paldies sakāms lauciniekam un blindmind, krekla vidus daļā laucinieka sniegtais materiāls ar nedaudz atšķirīgo fonu.

Odziņa redzama left side view (piedurkne nav izkrāsota, lai būtu labāk pārskatāms) - no kakla apšuves pāri plecam svītraini bikšu stari un botas.

Ceru, ka patiks.

Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

Vecīt, ķengaragā tie krieveļi nemaz nesapratīs, kas tas tāds ir... es te dzīvoju 21 gadu un zinu ka viņi visi ir vienādi stulbi :D

Atliek tik nobļauties TAAAGIIIIIIL un dzirdi pretī TAGIIIIL RULJIT un ir draugi tavi! Tā man gadījās kaut kad aizpagāšnedēļ, ejot 6 no rīta uz bomžatņiku pēc alus :D

Edited by ep1dem1c
Link to comment
Share on other sites

Vecīt, ķengaragā tie krieveļi nemaz nesapratīs, kas tas tāds ir... es te dzīvoju 21 gadu un zinu ka viņi visi ir vienādi stulbi :D

Atliek tik nobļauties TAAAGIIIIIIL un dzirdi pretī TAGIIIIL RULJIT un ir draugi tavi! Tā man gadījās kaut kad aizpagāšnedēļ, ejot 6 no rīta uz bomžatņiku pēc alus :D

ko noziimee tipa tas TAAAGIIIIIL

Link to comment
Share on other sites

TAD TEV SKJIIBAS ACIS BLJE

ne nu bish miglaini ir, bet nu dod lielaku, gribu redzet kas sanaks no tada, a4 formata velams :)

Tas, ka krievieem neaizies ir skaidrs. Tiem kam aizies smiesies, ka krievi ar tadu tuseejas :D

Link to comment
Share on other sites

Man uz airsofta cepures, ar kuru staigāju arī pa ielu, ir pērkonkrusta [ugunskrusts] uzšuve. Krievi cepušies vai piesējušies nav. Es domāju, ka tie laiki jau ir garām [lielos vilcienos], jo visiem ir pārāk liels mīkstais uz to, kas notiek apkārt. Arī savā vecajā skinu jakā nav sanācis ar kādu konfliktēt dēļ dzelzs krusta vai Latvijas karoga uz tās.

Ja nepagriez pa 45* pērkonkrustu, tad jau, liekas, ka daudzi nemaz nepamana.

Man ir šāda uzšuve [tikai taisni, ne sagriezta svastikā]:

perkonkrusts.gif

Edited by Lumpy
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...