Jump to content
GIGN Forum

Deus Ex: Hr


mrzombie
 Share

Recommended Posts

Zagt šādu meistargabalu,gan ir grēks. Pirmais medium playthrough iziets ~27 stundās,bij kādi 2 mīnusi ,kas nepatika,bet nekas būtisks.

p.s. Tiek kam ir kādi radi/draugi no Krievijas var izmantot šo http://www.g2play.ne...-Steam-Key.html

Important Notice:

Russian IP address is reqiured to activate the key on Steam!

Use a Russian VPN to do so.

Once the game is activated you can log in and play from anywhere.

Game languages: EN/DE/FR/IT/ES/PL/RU

Edited by mrzombie
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

jums čist visiem aizgāja tās shitrow un p2p relīzes?

laimīgie :)

domājat šie kautkad normālu scene izlaidīs? drīzumā?

jo kā jau teicu, uzspiežot exe fail (iekš task manager var redzēt, ka pārādas spēle uz 1 sekundi) nokrašojas atpakaļ uz desktop.

Link to comment
Share on other sites

jums čist visiem aizgāja tās shitrow un p2p relīzes?

laimīgie :)

domājat šie kautkad normālu scene izlaidīs? drīzumā?

jo kā jau teicu, uzspiežot exe fail (iekš task manager var redzēt, ka pārādas spēle uz 1 sekundi) nokrašojas atpakaļ uz desktop.

Itkā viss aizgāja bez nekādām problēmām. Tu visus tos failus pārkopēji?

Link to comment
Share on other sites

Itkā viss aizgāja bez nekādām problēmām. Tu visus tos failus pārkopēji?

nfo bij rakstīts tik izrarot un uzlikt krack.

ķip pēctam kad negāja es to p2p versiju ieliku iekš steammapps, jo kad palaidu spēli steam atverās uz desu ex veiakala logu, tapēc nodomāju, ka mošk tur jāliek, bet nepalīdzēja...

kas cits bij jādara? btw, tos bigfile01 bigfile02... nebij jararo tak? nemaz nevarēja, bet dīvaini, ka tādi vairāki 2gb lielumā bij pēctam.

Link to comment
Share on other sites

nfo bij rakstīts tik izrarot un uzlikt krack.

ķip pēctam kad negāja es to p2p versiju ieliku iekš steammapps, jo kad palaidu spēli steam atverās uz desu ex veiakala logu, tapēc nodomāju, ka mošk tur jāliek, bet nepalīdzēja...

kas cits bij jādara? btw, tos bigfile01 bigfile02... nebij jararo tak? nemaz nevarēja, bet dīvaini, ka tādi vairāki 2gb lielumā bij pēctam.

Tur bija tā ka tanī crackā ir vairāki faili, respektīvi pats crack un vēl kaut kādi 4 faili (kaut kas saistībā ar steam) es pārkopēju visus failus.

Link to comment
Share on other sites

Tagad tā nedaudz ilgāk sanāca paspēlēt šo spēli. Man liekās nedaudz līdzīga Metal Gear Solid, vismaz tā pirmā misjia, kur bija pirmais boss.

p.s. tie kam patīk ši spēle noteikti iesaku izspēlēt visas Metal Gear daļas kas pieejamas uz PC. Pirmā daļa ir vienkārši awesome.

Link to comment
Share on other sites

es viņu izgāju jau kādu laiciņu atpakaļ. prasija 19h.

baigi patika spēle izņemot vienu lietu - meklēt side questus. daži reizēm paši parādās, bet citus jāiet meklēt un, kad pilsētas sastāv no 3 milzīgām daļām, tad tas kļūst pa baigo pisaku...

P.S maybe jameiģina iziet uz augstāko grūtību kautkad. jo tiklīdz dabūn typhoon uz medium, tad roboti un pat bosi nav nekas grūts. visus bosus, kas bij atliku ~1minūtē.

vispār spēles otrā daļa paliek diezgan viegla. man bij combat rifle un 10mm pistole maksimāli apgreidoti + no recoil uztrenēts. visas lodes lidoja vinā punktā un vairāk pa 5ām nekad nevajadzēja.

Link to comment
Share on other sites

rusty, ja tev ir pa vieglu pameegini iziet nevienu nenogalinot un netikt pamaniitam. es speeleeju, taa, ka mani pamana tad taisu rr, pagaidaam esmu nospeeleejis 29h un veel neesmu bijis pie otraa bosa, izstaigaats un uzhakots man lieks ir pilniigi viss.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...