Jump to content
GIGN Forum

Deus Ex: Hr


mrzombie
 Share

Recommended Posts

Deus-Ex-Human-Revolution-logo.jpg

Vēl kāds švabraks ir iemēģinājis šo brīnumu? http://newoutlaw.org/details.php?id=87618

Pats tikko iemēģināju,tā kā neesmu SP šūterus spēlējis diezgan pasen,uz 2.grūtības pakāpi likās anormāli grūti.

Peles sens ar nevarēju piedabūt ideālu, 1 strīpņ' uz priekšu un nespēju izsekot darbībām, 1 strīpiņ' uz atpakaļu - jākarpa maximas pele pa visu galdu,lai apgrieztos.ŠEIT bija minigames ar jauno hack-sistēmu,kur atrodot ceļu dabū pieeju citām ar spēli saistītiem pričeņdāļiem(nevaru vairs atrast precīzi kur).

Manuprāt,SP ziņā šogad šai spēlei nav un nebūs konkurentu,tāpat kā tas ir bijis oriģinālam pēdējo 11 gadu laikā.

GOTY 2011.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

hmm. šita alfa ir tikai kāda 1/5 no spēles ne? jo kad pieveicu pirmo bosu, tad izmet ārā uz main menu. bet spēle kruta. uz medium jau ir pagrūti spēlēt...uz veteran drošvien totāls vāks.

kā arī te vel pat puse no visiem prikoliem nav ielikti :)

vispār baigi patika. it īpaši instant kill prikoli (ko tikai reti gan var uztaisīt dēļ enedrģijas) vienmēr nice izskatās - kautkādi 8 veidi vismaz :)

bet spēle kruta. beidzot tāda, kur spēlētājs domā kā apiet pretinieku vai efektīvi atvākt un vai tas nenodos pozīciju.

ieskrienot ar ieroci telpā bez aizega vispār neko nevar panākt. pietam AI ir diezgan gudrs un tam visam pa virsu ložu retums.

gaidu pilno versiju :) btw. riktīgi labi izskatās un arī iet ņemot vērā, ka uz laptop rukāju.

varētu teikt ka līdzīgs Mass Effect no first person, bet ar daudz vairāk fīčām un lietām ko darīt.

Link to comment
Share on other sites

Pirmais deus ex ir labākā spēle, kādu esmu spēlējis, un iespējams viss labākā spēle kāda ir, 2 deus exc bija izgāšanās, viss, kas padarīja pirmo daļu labu, otrajā bija sapists, vai izņemts.

Es lieku lielas cerības uz šo spēli, šis būs smags gads, diablo 3, skyrim, deus ex.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Tieši kas tev nepatika? :)

Besīja garās pārunas kuras gāja vismaz 2-4 minūtes. Tālāk pati spēlēs fizika ir totālākais fufelis, ierocis ir drausmīgi saspiests "sevī" vienkārši pretīgi spēlēt nav iespējams pat nomainīt nekādīgi, pat mainot rezulācīju nekas neizmanās, tāds pats paliek.

Link to comment
Share on other sites

hawan. 2min? OMFG. vārdus "story telling" esi dzirdējis?

un "saspiests ierocis" nav fizika, bet gan dizains!

drošvien kārtējais pacans, kas nejēdz spēlēt spēles, kur nevar izskriet cauri un nobērt visu un visus. šī spēle ir speciāli taisīta, lai lēnām izbaudītu stāstu (are 6 iespējamiem nobeigumiem) un ložņātu visur, izpētītu ielas,mājas un cilvēkus. viņā ir pat achievemnt - iziet visu spēli NENOGALINOT nevienu (izņemot bosus). tev drošvien tas liekas kas nereāls, ne?

es izgāju nepilno versiju, kas bij pirmstam izlaista. nenormāli patika. tik stilīgi upgreidi tam čalim ir un tik daudz var darīt :)

+ pirmā spēle, kur hacking nav vienkārš laika kavēklis, bet bišk jāpiedomā pie visa tā.

gaidu, kad pilnā nelegālā būs :)

Link to comment
Share on other sites

hawan. 2min? OMFG. vārdus "story telling" esi dzirdējis?

un "saspiests ierocis" nav fizika, bet gan dizains!

drošvien kārtējais pacans, kas nejēdz spēlēt spēles, kur nevar izskriet cauri un nobērt visu un visus. šī spēle ir speciāli taisīta, lai lēnām izbaudītu stāstu (are 6 iespējamiem nobeigumiem) un ložņātu visur, izpētītu ielas,mājas un cilvēkus. viņā ir pat achievemnt - iziet visu spēli NENOGALINOT nevienu (izņemot bosus). tev drošvien tas liekas kas nereāls, ne?

es izgāju nepilno versiju, kas bij pirmstam izlaista. nenormāli patika. tik stilīgi upgreidi tam čalim ir un tik daudz var darīt :)

+ pirmā spēle, kur hacking nav vienkārš laika kavēklis, bet bišk jāpiedomā pie visa tā.

gaidu, kad pilnā nelegālā būs :)

Tu debīls esi? Man piemēram neapatīk , ka tik ilgi iet "bazars" es gribu spēlēt nevis klausīties, ko viņi saka. Un kur es teicu, ka "SASPIESTAS IEROCIS" IR FIZIKA? LOL

ak jā, Spēlē jau ir izgājusi (pilnā versīja) pieejam visur. fano.lv,filebase.ws,x-torrents.org etc.

Edited by hwan
Link to comment
Share on other sites

ka tik ilgi iet "bazars" es gribu spēlēt nevis klausīties, ko viņi saka.

man šķiet, ka tu esi tas debīlais, kurš nesaprot, ka tā ir daļa no spēles! pēc dialogiem mainās tas kā tu spēlē, kam palīdzēsi, kur dosies, ko darīsi.

čist āzis esi. tev toč 19 gadi? jo izklausies pēc viena no tiem COD sīkajiem, kas tik nākamos fragus grib un nesaprot neko no jau iepriekš minētā story telling.

Link to comment
Share on other sites



Pagaidām paspēlēju 4h,pirmo misiju izpildīju div ar pus stundu laikā(viena no pirmajām spēlēm pēdējos 12 gados,kuras 1. uzdevums/kvests prasīja tik daudz laika),nākamo 1,5h pavadīju vazājoties pa Detroitu, un labi ja redzēju pusi no pilsētas.
Izstrādātāji izlabojuši peles x un y ašu trulo jūtību,kā arī loading time paatrinājušies vairāk kā 3 reizes+ Vsync bugs ar aizvākts(Cerams šos neizlabos pirated versijai).
Spēj turēt līdzi oriģinālam.


P.S.hwan,dialogus var izlaist spiežot Spacebar,ja būtu paspēlējis tālāk par intro saprastu,ka ieroči nav "saspiesti".
Katram sava gaume,piemēram,man pajāt par GW2,TOR,Skyrim,MW3, BF3. Nesaskatu neko īpaši oriģinālu,kas mani spētu noturēt pie PC ilgāk par 2-4 stundām. Edited by mrzombie
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Izgāju spēli uz grūtāko iestatījumu 24 stundu laikā, nav pat diena pagājusi, un man gribās šo spēli iziet atkal.

a kaa tu gaaji? terrminator modaa? jo es lavoties esmu 13h laikaa izgaajis 2 sidequestus un pirmaas misijas, tagad tik vien vazaajos pa pilseetu un peetu kur tik vareetu ieliist iekshaa.

Link to comment
Share on other sites

izgāju. Stōrijs kopumā labs, tikai beigas(it īpaši pēdējais boss) varēja būt labākas. Tur viens tāds jauks bugs bija, kad atslēdzot turretus ar izspiesto kodu, ar high jump varēja uzlekt uz platformas, kur tev neviens netiek klāt :D

2 vietās sanāca tikai paslepkavoties - glābjot

farridu

un pēdējā misijā tos jukušos frīkus, jo man vienkārši palika neomulīgi lavoties viņiem apkārt :D

Link to comment
Share on other sites

Es arī vakar kādu stundiņu paspēlēju. Izskatās jau diezgan interesanta, tikai vēl līdz galam neesmu saparatis tās misijas, respektīvi kas ir tās zilās misijas un oranžās.

Vēl jautājums vai piemēram sarunas misju laikā maina spēles iznākumu, jo kaut kur biju dzirdējis, ka laikam ir seši iespējamie spēles iznākumi?

Link to comment
Share on other sites

mainās. piem misija kur tev jātiek morgā ir. vainu lavies carui policijas iecirknim, kur tev ieraugot nošaus, vai arī centies pierunāt savu bijušo policijas čomu,. lai ielaiž. bet viņa sarunu var sapists jo čalis dēļ tevi vairs nav "stabils" tākā tev vislaik jādomā ko saki :)

man neviena no divām relīzēm negāja. palaižu exe un vienkārši nokrašojas uzreiz. kaidu scene kas nezkapēc kavējas.

Link to comment
Share on other sites

Es arī vakar kādu stundiņu paspēlēju. Izskatās jau diezgan interesanta, tikai vēl līdz galam neesmu saparatis tās misijas, respektīvi kas ir tās zilās misijas un oranžās.

Vēl jautājums vai piemēram sarunas misju laikā maina spēles iznākumu, jo kaut kur biju dzirdējis, ka laikam ir seši iespējamie spēles iznākumi?

zilaas misijas ir side questi un orandzaas main questi, iesaku pildiiti visas, jo ir dikti interesantas un arii tiksi atalgots ar ekstra exp.

un par taam sarunaam jaa, ir 6 dazaadi endingi, kas triggerosies atkariibaa no taa kaa buusi speeleejis staastu. noteikti veel panem to social ag, lai vari analizeet kaadi cilveeki peec raksturiem un tad atkariibaa no taa pareizi ar vinu runaat, lai vari maksimaalu exp dabuut un citus bonusus

Link to comment
Share on other sites

Spēle izieta. Ir šādi tādi mīnusi, bet gameplays un pats storijs visu atsver. Pēdējais boss gan tāds patizls man likās :D Viennozīmīgi viena no labākajām spēlēm, kas ir iznākusi pēdējos gados. Tikai žēl, ka piesēžoties laiks paiet nemanot un, kad jau esi izgājis saproti, ka nebūs atkal kādu laiku ko spēlēt tik labu kā ši spēle. Laikam būs jāiegādājas arī legālā versija, ja jau patika. :)

Ieteiktu visiem izmēģināt, kam patīk labs storijs, netikai trula fragošana.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...