Jump to content
GIGN Forum

Kāda Ir Šī Meitene ?


Dj_Stay
 Share

Kā tev šķiet, kāda šī meitene ir ? http://i8.ifrype.com/profile/291/658/v1304616852/l_291658.jpg  

117 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Sveicināti, es vēlos npskaidrot pēc jūsu domām vai šī l_291658.jpg meitene ir Izskatīga vai kāda ?

P.S Šī meitene atļāva ielikt savu bildi @ www.gign.lv

P.S.S Viņa nezin, kas ir GIGN bet tas po* :D

P.S.S.S Paldies, balsojam.! Un arī komentējam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu ja tu gribi zināt cilvēku domas - nafig taisi balsošanu? Varēji vienkārši ļaut viņu aprakstīt kādu mēs viņu redzam, jo piedāvātie varianti bulšits, praktiski visi nozīmē vienu un to pašu - ar tiem tu parādi, ka tev viņa liekas simpātiska un mūsu domām nav nozīmes.. <_<

Link to comment
Share on other sites

Nu ja tu gribi zināt cilvēku domas - nafig taisi balsošanu? Varēji vienkārši ļaut viņu aprakstīt kādu mēs viņu redzam, jo piedāvātie varianti bulšits, praktiski visi nozīmē vienu un to pašu - ar tiem tu parādi, ka tev viņa liekas simpātiska un mūsu domām nav nozīmes.. <_<

Droši varat izsteikt arī savas domas, tas būtu labāk tieši un un un jā man viņa patīk :D Ko man tgd darīt ? O_O

Link to comment
Share on other sites

Es no šīs bildes, jeb rakursa, kādā meitene ir novietojusies pret kameru, nevaru veikt spriedumu par viņas izskatu.

Lūdzu vairāk bildes. Vismaz vēl vienu. Ideālajā gadījumā divas.

edit: Izņēma bildes, ja? Ka tik čalis tur apakšā nav tam visam. Sargi savu dupsi.

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Vēlāk mēģināšu dabūt vēl bildes.. Man bija PC, bet rr win un vairs nav :( Man bija 1bilde kur viņa apakšveļāā :D

Tad beidz dirst un ieliec, ja gribi mūsu viedokli. No tavas vecmammas-like bildes neko saprast nevar.

Link to comment
Share on other sites

wtf? Skaista un smuka? Smukas ir tikai govis... :forever_alone:

Jap atbilžu izvēle ir tāda neskaidra gan.

PS.

Man vispār ideja iešāvās. Varētu katru nedēlu kāds kādu meitenes bildi likt iekšā un mēs vērtētu :D Pēc tam sabalsotu kurš iet viņu :khehehe: Just for fuN!

Edited by bon1facijs*
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...