Jump to content
GIGN Forum

Par Eksāmenu Latviešu Valodā


jammetti
 Share

Recommended Posts

Tātad, kā mēs visi zinām, tad rīt ir lielais, centralizētais eksāmens latviešu valodā.

Pirmā daļa ir tests, kurš, protams, nekādas grūtības nevarētu sagādāt, bet problēmas un uztraukums ir par 2. un 3. daļu.. analīzi vēl kaut kā var "saliet ūdeni", bet pārsprieduma tēma var izrādīties šķērslis, jo, paskatoties iepriekšējā gada eksāmenu, nobijos ne pa jokam, jo es tiešām neko par "Atziņām, kas nenoveco" uzrakstīt vairāk par ievadu, kur virspusīgi pastāstītu par atziņām un to labumu, nevarētu...

Vai kādam nav informācija par tēmu, kura būs pārspriedumā??

Varbūt kādam kāds radinieks strādā ar eksāmena sagatavošanu... who knows??

Domāju tāda veida informācija noderētu daudziem, ne tikai man, jo domāju, ka te daudz tādi, kas šobrīd mācās 12kl.

Link to comment
Share on other sites

Nopietni "Atziņas, kas nenoveco" ir grūts temats? :o Tur taču var liet ūdeni dienām, protams, kaut kā iepinot faktus par latviešu literatūru, kultūru, jo cik atminos, tad tādi tur arī bija jāiekļauj, lai dabūtu vairāk punktu. Manuprāt šī daļa tieši ir viss vieglākā. Kas gan var būt vieglāks par esejas rakstīšanu? Tev tur nekas nav jāatceras, tikai jāfantazē, un kā jau teicu, kaut kādus faktus iz latvju literatūra, kultūras iepūt... Pff... nu tiešām, jaunatne dajošs...

Link to comment
Share on other sites

Diez vai Tev pie šāda info būs viegli tikt. Tematu par "Atziņām kas nenoveco" sagatavoja skolotāja, kura man pasniedz latviešu valodu un literatūru. Kā jau katru gadu, arī šogad viņa iesniedz savus variantus eksāmenam, tomēr nekādi hinti par tematiem mums nav doti. Par to tematu, manuprāt, nevajag īpaši iespringt, viņi pārsvarā tiek veidoti plaši, tā, lai katram būtu iespēja izteikt savu viedokli. Vari meģīnāt painteresēties pie kāda no AVĢ skolniekiem, itkā šiem skolotāja nevis iesniedz matereālus eksāmeniem, bet gan pati sastāda tos eksāmenus, kā rezultātā, itkā, tikai A un B tajā skolā ir, lai gan nezinu, cik tur tā patiesība..

Link to comment
Share on other sites

Teddy, nē, nē, kas seifā, zina visi, jautājums, kā Lembis tika pie izkliedētās sklerozes, tiesas procesu viņam vairāk kā odu šogad, bet sava seifa paroli sanāca aizmirst...

Edited by amnezija
Link to comment
Share on other sites

Man tētis taisija to eksamenu un tēma šogad viegla - Svelme, kas pārņem velmi!

Tādā jāraksta par Veidenbaumu, kuram patika iedzert (svelme), kas pārņēma velmi rakstit par optimistiskam lietam :D bet, ja nopietni, tad nekas viegls tur neliekas + neticas, ka tāda tēma būs :D

Analīzes daļā būs variants Inga Ābele "Uzdāviniet man vijolīti"

Link to comment
Share on other sites

Man paveicās, ka vakar tieši biju lasījis konspektus par Blaumaņa darbiem, jo tieši tēma sakrita ar to, kas pārsvarā visos Blaumaņa darbos atklājās pretruna starp prātu un jūtām, kad beigās nācās izvēlēties starp mīlestību(nabadzīgu vai dzērājčali) vai nākotni (ar bagātu, bet kaut kādu vecu veci)

Link to comment
Share on other sites

Kid- tieši tā,nedaudz apnicīgī bija rakstīt tos 2 garos shitus ! Bet nu nedaudz Miedzinsh sapisa man galvu ar to savu tēmu ! Cik attceros 9.klasē bija pat grūtāks !

Lol un tu noticēji, ka būs tāds sviests kādu Miedzinsh nosauca ? :D "Svelme, kas parnem velmi" nu wtf :D Bet sita teema bija easy, kas bija.. un analize ari diezgan normala, bet bik ZB uz beigam bija rakstit, bet tas taa

Link to comment
Share on other sites

Nu jā , tagad ir smieklīgi ,bet vakar nebīja ! Bet nu kapēc nē? Parasti ir visādas sviestainas tēmas!

Un ja kāds vakar teiktu, ka 12.klases eksāmenā būs vai nu tik viegla tēma kāda bija ,vai ari Miedzinja ,tad protams, ka es Miedzinjam dotu priekšroku :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...