Jump to content
GIGN Forum

Centralizētie Eksāmeni 2010/2011


RiSKS
 Share

Recommended Posts

Tie radio dīdžeji tur ātri visam cauri izgāja, kā jau dīdžeji to dara, bet viņi neko svarīgu nepateica. Besīja tā telefona zvana kvalitāte... Bet tomēr vissūdīgāk uzrakstīju to pēdējo pie valodas lietojuma, par to valentīndienu un putniem.

Link to comment
Share on other sites

Klausāmais, manuprāt, bija viegls. Visvairāk izbesīja lasāmais un use of english, teksti vienkārši murgaini :D

Vismaz klausāmajā par viskiju jau no galvas varēja ciparus rakstīt :D

Link to comment
Share on other sites

Forši nofeiloju pie pēdējā valodas lietojuma uzdevuma, kuru es nemaz nepamaniju un kad sāku atbildes rakstīt atbilžu lapā ieraudziju 4turto uzdevumu, kuram man atlika teju 3minūtes >.<

Un kas saistās ar tēmām, kā jau viens ieminējās - rīt ir pilnīgi citas tēmas.

Uuuuun par līmeņiem, viņi taču tagad vairs nebūs A-F, bet gan A1-C2 ?

Link to comment
Share on other sites

Forši nofeiloju pie pēdējā valodas lietojuma uzdevuma, kuru es nemaz nepamaniju un kad sāku atbildes rakstīt atbilžu lapā ieraudziju 4turto uzdevumu, kuram man atlika teju 3minūtes >.<

Un kas saistās ar tēmām, kā jau viens ieminējās - rīt ir pilnīgi citas tēmas.

Uuuuun par līmeņiem, viņi taču tagad vairs nebūs A-F, bet gan A1-C2 ?

Arī nofeiloju nepamanot to uzdevumu, reāli minūtes laikā uz dullo izpildīju :/

Bet tā viss eksāmens likās samērā viegls, rīt runāšana 18.00, tāds sliņķis tik vēlu vilkties..

Link to comment
Share on other sites

Ta nav kvalitates problema ,ka nesaprot , bet individa ! Visu var saprast , ja tu saproti british english kaa taadu un ka vinju izrunaa.

TU ESI DEBĪLS, jo tie džeki, kas vārijās, pēdējajā klausājamā uzdevumā, tie ir no dienvidu gala ;)

Lai arī cik tu būtu gudrs (vai arī reti stulbs), bet šoreiz tu spēcīgi feilo! ;)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...