Jump to content
GIGN Forum

Profinjiem Jamacas!


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

Ceturtdiena, 12. maijs

Policija aizturējusi trīs mazgadīgus zēnus, kuri otrdien veikuši zādzību no kāda dzīvokļa Rēzeknē, portāls «Apollo» uzzināja Latgales reģiona policijas pārvaldē.

Foto: Ieva Čīka/LETA

Otrdien fiksēta zādzība no kāda nama dzīvokļa Rēzeknē. Zagļi mājoklī bija iekļuvuši caur lodžiju un nozaguši vairāk nekā 30 tūkstošus latu.

Likumsargi nekavējoties uzsāka noziedznieku meklēšanu un nāca uz pēdām trīs zēniem vecumā no 11 līdz 12 gadiem. Pie viņiem atrasta daļa nozagtās naudas, kā arī mantas, kuras viņi paspēja iegādāties par iegūto naudu.

Izmeklēšanā noskaidrots, ka zēni pa logu bija pamanījuši kārotās datorspēles iepakojuma kasti, tāpēc, izsitot lodžijas stiklu, iekļuvuši dzīvoklī. Taču tā kā kastē nebija spēle, bet pamatīga naudas summa, tad puikas paņēma to.

Par nozagto naudu zēni nekavējoties saka īstenot savus sapņus, iegādājoties visu, ko kāroja sirds - velosipēdus, datorspēles, apavus, pastāstīja policijā.

Divi no aizturētajiem policijas redzeslokā bija nonākuši jau iepriekš, kad kādā veikalā mēģināja pastrādāt zādzību.

Kaut arī zēni vēl nav sasnieguši vecumu, no kura iestājas kriminālatbildība, tomēr par savu rīcību viņiem nāksies atbildēt. Savukārt viņu vecākiem nāksies atlīdzināt zādzības rezultātā nodarītos zaudējumus, skaidro policijā.

blogs.lv

Link to comment
Share on other sites

Da labi, naudu slēpt datorspēļu kastītē... 30k , lol

tos vecākus vajadzētu pārbaudīt no kurienes viņiem 30k :D ja jau seifā netur :D

Edited by AmE
Link to comment
Share on other sites

Tehniku aizstieps pirmo, zeķu skapi pārbauda pēc tam, es vēl pārbaudītu arī aiz iekaramo griestu pamatnēm un reģipšu sienās varbūt kaut ko varētu uzklauvēt :P

Da nē, man nav ko zagt, ja nu vienīgi mani pašu, bet zaglis būs nepatīkami apbēdināts, jo ar mani diži daudz neko nevarēs uzsākt :ermm:

Link to comment
Share on other sites

Es ir viltigaks, dator korpusa ieksiene ir nodalijums izveidots naudai, kurs zaglis stieps prom stacionaro ar lielu case thumbsup.gif

Kur tu dziivo?

minority,da ta vnk bija sagadishanaaas...Vinji gribeeja to speeli nop1zdjiit,bet opaa :DD Tur tik daudz speeles sanaca,ka bail,bet es domaju ka tik taal vinji nemaz skaitiit nemaceeja :) GRibeetu redzeet to sejas izteiksmi kad vinji ieraudziija to zhuuksni speles vietaa :) Es iedomajos,vinji pateiktu bljed te nav taas speles...Un aizietu :)

Link to comment
Share on other sites

Jāglabā piķis grāmatās, tās nu toč nevāks, ne vērtība viņām, ne arī kāds zaglis viņas lasīs.

4747553671_266cd5934e.jpg

Kad biju jauns un nedzeeru,nu varbuut bishkju dzeeru tomer gan,arii sev biju shaada veida sleptuvi iemonteejis,lidz 1nu dienu parnakot no skolas,mamma bija gjeneral tirishanu uztaisijusi un vecaas gramatas araa izsfereejusi,lab ka paris latinji tikai tur bija pasleepti :D

Link to comment
Share on other sites

hahahaha, es pirms 3.dienām satiku vienu sīko kam naudas bija dahuja pie skeitparka, čalis katram dāvāja pa 10. ls. (katram!) Itkā man tas likās aizdomīgi, bet interesanti bija tas, ka viņš vienas dienas laikā nopirka trīs bmx riteņus... :D :D

Ā, viņš vēl dažiem iedeva pa 20 Ls tikai par to ja viņš uztaisīs ar bmx'u palecienu nu lai abas riepas būtu gaisā.... :D

++++ Viņš dirsa ka nauda viņš dabūja no vecmammas un māte no anglijas sūta viņam naudu. :D :D

Link to comment
Share on other sites

hahahaha, es pirms 3.dienām satiku vienu sīko kam naudas bija dahuja pie skeitparka, čalis katram dāvāja pa 10. ls. (katram!) Itkā man tas likās aizdomīgi, bet interesanti bija tas, ka viņš vienas dienas laikā nopirka trīs bmx riteņus... :D :D

Ā, viņš vēl dažiem iedeva pa 20 Ls tikai par to ja viņš uztaisīs ar bmx'u palecienu nu lai abas riepas būtu gaisā.... :D

++++ Viņš dirsa ka nauda viņš dabūja no vecmammas un māte no anglijas sūta viņam naudu. :D :D

Tu neesi no Rezeknes? Tev arii naudu iedeva?

Link to comment
Share on other sites

kamon, tur taču rakstītts ka sīčiem bija 12gadi, ko gan jūs tajā vecumā domājāt ? loģiski ka visu žūksni paslēptu zem gultas vai skapī pie veciem sieriņiem :D

katra nākamā jaunā paaudze smagi pārsit iepriekšējo :(

Link to comment
Share on other sites

Nelaimīga sagadīšanās. Un nauda tomēr paslēpta daudz maz normāli, ja ņem vērā, ka reti kurš zaglis stieptu prom spēļu diskus. Tādā dzīvoklī viennozīmīgi bija daudz vērtīgāka sadzīves elektrotehnika. Turklāt, es, slēpjot jebkādas vērtslietas, neiedomātos, ka zagļi būs šāda vecuma sīkpirži. Un nesaprotu, ko visi zākā par tiem 30k mājās. Mūsdienās tā vairs nav summa, pie kuras nevarētu tikt tie, kuri ar daudz maz nopietnu biznesu nodarbojas.

Link to comment
Share on other sites

30k, summu kas piemēram domāta pasūtījumiem kādam nelielam veikalam uz mēnesi... Tā kā... Pie tam vēl varu pateikt ka tādās mantās nemeklēs un teiksim ja domāts ka drīz tas ies izmantošanā - ideāla vieta vienam vakaram.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...