Jump to content
GIGN Forum

Rimi Sūkā Āpsim Vāveri!


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

Karoče - es kā gudrs patērētājs vispirms iepazīstos ar akcijas piedāvājumiem Rimi un Maxima mājaslapās un pēc tam, laimīgi sastādījis iepirkumu sarakstu, dodos uz SŪKĀ MANU SŪDU Rimi! Un kā par nemaz ne par pārsteigumu - PROTAMS ka tur nemaz nav vārpas smirdināta vista par 1.99Ls/kg, jo tur vispār TĀS FUCKING vistas nav, bet tas bija vienīgais DIRSĀ DRĀZTAIS iemesls, kādēļ es vispār devos uz SŪKĀ MANU SŪDU Rimi, nevis ANĀLO MĒSLU BUMBU Maxima.

OMFG GOORE!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Tev garšo rimi vistas? Viņām garša taka slapjai lupatai...

Tur ir dažādas un vārpas ir pat garšīgas. nevar salīdzinār ar tām, kas tiek ceptas krāsnī, pēc tam nokrāsotas brūnas un nosauktas par kūpinātām dooh. Protams - superneto ari maukas bļēēēģ! Tur bija vienu reizi arī uz akciju uber garšīga ķengaraga kūpināta vista (plēvē, bet pirmo reizi garšīga) ĻĀĀĀ un nav nav na!

Gribu pirkt un zinu ko, bet nevaru nopirkt.

Protams, paliek rubinātājs, bet kādēļ maksāt 4.5Ls, ja var pirkt par 2ls?

MAUKAS!

BEefs

Link to comment
Share on other sites

Mja, ja par vistām runājot, es tieši vakar biju Maximā un pie vistām tajā brīdī kad nomainījās cena uz mazāko.. es tur gandrīz tiku sabradāts, visi sāka skriet un grūstīties. Vistas laikam ir šo veikalu lielākais trumpis un tāds neoficiāls race pēc vistam. 100punkt viņi pēc tam kamerās skatās un rēc kā cilvēki skrien. Un jā, es tur gribeju paņemt vienu veselu vistu, bet nekā, es nočamājos, jo tur vairs nav nekāda rindu sistēma, bet gan, kas pirmais pagrūž ar elkoni un pirmais sagrābj. Vismaz, tā ir Liepājā (@ M.Ķempes Maxima). :troll:

edit: un jā, Liepājā Maximas vistas arī ir ok. Rīgā laikam haltūrē. :D

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

Kas tad tās par ūberīgām vistām jums tur liepājā? :D

Rīgā ir negaršīgās forevers vistas, kuras garšo pēc cīsiņiem! Pretīgi! Maximā vispār nekas nereizi nav bijušas garšīgas vistas.

Beefs

Varbūt problēma nav garšā un kvalitātē, bet gan tajā, ka tu viņas esi pārāk daudz ēdis un ir pagājis noteikts laiks, pēc kura jebkurš ēdiens apnīk. Tā vismaz man parasti ir, ja visu laiku ēd kaut ko vienu, tad ar laiku tas šķiet negaršīgs. Nu tā kā es viņas paķeru šad un tad, neesmu nekāds baigais speciālists un nezinu, kā būtu jāgaršo ideālai vistai, bet maximā (liepājā) man apmierina vistu garša..salīdzinot ar Rimi vai kas tur vēl Elvi.. :D

DJ_Stay: Nezināju, bet nomiris, saindējies, korķējis arī vēl neesmu. Un labi vien ir, ka atmazgā, negribētu ēst gļotainu vistu. :D

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

Nu Liepājā Rimi uz vietas grillētie spārniņi, stilbiņi garšo pēc kaut kāda jobana želantīna... es nevaru iebraukt kā tādu marinādi var dabūt gatavu, ka vista nemaz negaršo pēc vistas... pat etiķī nostāvējusi vista garšo labāk nekā viņu brīnumčikeni.

Bet Maximā ir ņamīgas vistas... XL sala pownz, žēl tikai, ka galīgi viņa nesanāk pa ceļam, bet šad tad aizbraucu tāpat...

Link to comment
Share on other sites

Neesmu petijis baigi kā vini tas vistas taisa, bet vienu esmu ieverojis. Pec katras reizes, kad edu vistu, kas taisita tajos aparatos, kas ir Rimi/Maksima/Sky (tipa tas, kur vinas griezas uz rinķi) pecgarsa ir vienkarsi pretigakā ever.

Labak nopirkt pa 1:50 ķekavas broileriti un sacept majas pašam krasniņā. :)

Link to comment
Share on other sites

Labak est fileju un nemaksat par faking kauliem :khehehe:

Nejauc divas pilnīgi dažādas lietas,fileju un/vai vistas stilbiņus,abi ir pilnīgi dažādi un katrs ar savām garšas niansēm! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Kādas tur garšas nianses? Garšas nianses ir marinādē/garšvielās, nevis viena animāļa kājās, kakla karbonādē, kas nāk no viena dzīvnieka... Gribi teikt, ka izmarinējot spārniņus un stilbiņus vienā marinādē, katrs garšos pilnīgi savādāk? :D Protams, ja spārniņus piededzinās, tad viņi garšos savādāk.

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Kādas tur garšas nianses? Garšas nianses ir marinādē/garšvielās, nevis viena animāļa kājās, kakla karbonādē, kas nāk no viena dzīvnieka... Gribi teikt, ka izmarinējot spārniņus un stilbiņus vienā marinādē, katrs garšos pilnīgi savādāk? :D Protams, ja spārniņus piededzinās, tad viņi garšos savādāk.

Nu runa jau gāja par vistas fileju un stilbiņiem/spārniņiem un tiem ir starpība garšā,vai ne tā? <_<

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu gan kāda tur starpība, ja ar vienām un tām pašām garšvielām uzcep stilbiņus vai fileju, diez vai garša atšķirtos, kā jau minēja, atšķirība ir tik tur, ka fileju var reāli stumt vāplī, bet stilbiņi jāskrubina :D

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu gan kāda tur starpība, ja ar vienām un tām pašām garšvielām uzcep stilbiņus vai fileju, diez vai garša atšķirtos, kā jau minēja, atšķirība ir tik tur, ka fileju var reāli stumt vāplī, bet stilbiņi jāskrubina :D

Tu nupat pimpi ar pirkstu salīdzināji.

Link to comment
Share on other sites

mmm. fileja. jau kādus 6 mēnešus katru dienu 250 gramus pats cepju. 大好きですよ ^。^

nezinu, kad pēdējo reiz pirku gatavu vistu..pāris gadi laikam būs...bet rimi ir viena lieta, ko var pirkt. man šķiet, ka viņu plovs ir labs. esmu pāris reizes paņēmis, kad jāsteidzas un diezgan apmierināts biju. :)

Link to comment
Share on other sites

Akdievs beaf vai kā tu sevi tur dēvē.Tu tak esi slapja mauka nevis rimi un maxima ir mauka.Pirmais jau tas,ka tev vaidzētu ar to slapjo pulēto vistu iedot pa seju par to,ka neko citu tu nemāk kā tikai pretīgi lamāties kā tāds plukata.Otrkārt normāli un saprotoši cilvēķi neiepirksies tādos veikalos kā rimi un maxima, un superneto, un vēlnezin kādos lielveikalos kuri ēdamo tiešām ražo cūku silē.Ja garšo latvijā ražoti labumi,tad ir jāpērk viņu pašu veikalos nevis lielajās cūku silēs.Un vispār tavai zināšanai,ja ir tāds uzraksts kā akcija,tad atceries ka produkti nestāvēs mūžīgi plauktā par tādu cenu, un negaidīs kad tieši sūkātājs beafs aizies un to grāvī mērcēto vistu nopirks.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...