Jump to content
GIGN Forum

Epilācija


Dj_Stay
 Share

Recommended Posts

Nightmares, tev acīmredzami ir kompleksi.

Tu dziļi iekšā esi sievisķīgs un tā konkrētā tevis daļa laužās ārā un vienīgais veids kā to apslēpt ir neskūt dibenu.

Bet es netiesāju.

Es gan gribētu piebilst, ka dzimumloceklis izskatās daudz lielāks ar pilnībā nodzītu kaunuma apmatojumu.

Link to comment
Share on other sites

A man liekas, ka esi saskatījies pārāk daudz filmas :) To es skatos pēc tā, ka pizģī teicienus no filmām izsakot tos kā savu piebildi :)

Un pēc tās otrās daļas arī varētu teikt, ka mož tev kompleksi par to, ka maziņš pincītis un nodzenot krūmu viņš izskatās lielāks? :DD Izskats var būt maldīgs :D

P.s. Es nediršos ar tevi, es tikai biš troļļoju, ja nepamanīji :DD

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Es principā esmu vienmēr uzskatījis, ka vīrietim ir jāskuj paduses un kule!

Kā var prasīt no sievietes, lai viņai nebūtu mūžameži, ja pašam draugs kā pūce kokā sēž,ka galva vien spīd ārā. ( vai ku literātiski)

un paduses - nu kamoon, tas man liekas ir loģiski.

Bet nu par to pakaļu es tā kā pieklusēšu lai nevienu neapvainotu. Bet man neliekas tas vajadzīgi tāpat kā kājas.

Link to comment
Share on other sites

lmfao

Šis ir fantastisks topiks. Es tikai gribēju piebilst, ka vīrietis, kas ir noskuvis tikai vienu ķermeņa daļu un ir viscaur spalvains citur, izskatās fucking smieklīgi x)

Link to comment
Share on other sites

Ritenis fonā nozīmē čigānu? ~_~

P.S. Pamēģiniet noskūt olas bez skūšanās putām :khehehe: Has to be fun!

Ar putaam ir sarezgjitaak ,nekaa bez...Es dodu priekshroku sausam skuvumam,esmu meigjinajis ,putas u.t.t bet nefigaa...Lielaka kjeepa...Dziiit pautus,nav tas pats kas dziit baardu!

Link to comment
Share on other sites

Es varu iedomāties to skatu, kā tu turi asiņojošu pautu vienā un asiņainu žileti otrā rokā :D Apdzīt, lai nebūtu pusmetru gara kūsa, kas kasās un vāc utis, vēl varētu, bet ar skuvekli manam ķeglim un bumbām neviens pat klāt netuvosies.

Link to comment
Share on other sites

Agrāk man arī bija bail skuvekli pat tuvumā kulei bāzt, bet, patiesībā, nevienu reizi tur neko neesmu sagriezis. Vienkārši tik atbildīgā momentā koncentrācija, pašam to neapzinoties, ir maksimāla. :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...