Jump to content
GIGN Forum

Server Lag?!


Recommended Posts

Labdien! Ir taada probleema, palaidu otru serveri un tajaa ik pa laikam serveris saak nenormaali lagot, bet ne taa kaa parasti, ir taa: visi chat message, shopmenu un chat komandas nenormaali lago, bet ka speleetaaji kustaas var redzeet, tas notiek ik pa laikam vnk, AntiCsDos staav, nesen uztaisiju tur diska defragmentaaciju, vai taa vareetu ietekmeet uz serveri kka? Paliidziet kaads!

Link to comment
Share on other sites

Piekritīšu POXA teiktajam , pēc tavas ip var izsecināt kad izmanto:

inetnum 159.148.20.0 - 159.148.20.63

netname REALTEKSIA

descr REALTEK SIA

country LV

org ORG-LA12-RIPE

admin-c LN645-RIPE

tech-c LN645-RIPE

status ASSIGNED PA

mnt-by LATNET-MNT

source RIPE # Filtered

REALTEK SIA Iepērk ip un trafiku no latneta nedomāju kad tev tiek dots fuldupleks ar 100 mb , pēc mana mērījuma izskatas kad lv tev ir ~50 mb/s un ārvalstis ir 4 mb/s, pēc viņu datiem viņi max var dot 70 mb/s rēķinies ja ārvalstis ir 4 mb/s tad ja sanāk ārzemnieki sākās tie lagi arī vietējiem latviešiem !

Gudrelis te atradies, bļe! Labāk nerakstīt neko, neka dirst te kko randomā, nezinot nemaz kur man stāv serveris ;). Tā kā fuck off troll...

Link to comment
Share on other sites

ēdiet dubļus

pamēģini sastādīt abiem optimālus rates un usage limitus

+ nahuj aizvāc sūda nevajadzīgās programmas (ti. Skype etc. ja tu kādu izmanto, piem. interneta brauzeri vai skype tad kad serveris būs ieslēgts tad noteikti ka serveris lagos)

+ pačeko vai tev nečakarē smadzenes un procesus kuri 3 visvairāk ēd %cpu% un uzliec

+ uzliec prioritātes hlds.exe'iem

Edited by Turismox
Link to comment
Share on other sites

Viss ir izdarīts, vienīgi nemāku uzlikt priority... Un ,starp citu, serveris sāk čakarēyies parasti ja ienāk vairāk pa 2 spelētājiem tikai un ne visu laiku, piemeram es izslēdzu pēc tā gļuka serveri , ieslēdzu ieiet visi spēlētāji un nekas nelago!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...