Jump to content
GIGN Forum

Cūkas Jautā Jums!


cucinjshs
 Share

Recommended Posts

Tas rozā stūrī ir rozā caurums, kas ievelk sevī planētu troļļus vai cūka no marsa (venēras?)?

p.s. kāpēc tie rimbuļi kosmosā kakā tās pelēkās svītriņaS? skatoties zvaigznēs never redzēt :( psc

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Cūkas riņķo ap zemi un lietus laikā šaudās ar mīzeļiem un ziemā ar sūdiem. Cūkas ir mūsu gooodi.

Kāda Kanāda tur es redzu tikai Āfriku! Nu lab pa kreizi tur ir kautkāds pleķis redzams!

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

tad beidz smirdēt šeit!

A tu vispār ei dirst, ble ka tu man riebies, tu tā smirdi es tagad iegāju tualētē uzreiz tavs pretīgais iconu ģīmis parādās man acīs, ble ja godīgi tu esi baigi riebīgs, laikam tev nekad neviens pa ģīmi nav iedevis. Ei nāāāākuj skaidrs es takš pat par tevi šeit minējis nebiju vispār, kāpēc tu no nekurienes vienmēr uzsmirdi, es to vienkārši nespēju aptvert, atbildi uz jautājumu, kāpēc tu dzīvē esi tik smirdīgs un nepiederōš, laikam tu neiederis nekur? Mazs sists esi laikam? Vai esi baigais Ērglis, kurš padzēries pienu un domā, ka visiem pa muti sados, atbildi smirdīgais? Ble kāpēc es vispār sūdu aizstiku, skatieties tūlīt sūds sāks smirdēt!

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

A tu vispār ei dirst, ble ka tu man riebies, tu tā smirdi es tagad iegāju tualētē uzreiz tavs pretīgais iconu ģīmis parādās man acīs, ble ja godīgi tu esi baigi riebīgs, laikam tev nekad neviens pa ģīmi nav iedevis. Ei nāāāākuj skaidrs es takš pat par tevi šeit minējis nebiju vispār, kāpēc tu no nekurienes vienmēr uzsmirdi, es to vienkārši nespēju aptvert, atbildi uz jautājumu, kāpēc tu dzīvē esi tik smirdīgs un nepiederōš, laikam tu neiederis nekur? Mazs sists esi laikam? Vai esi baigais Ērglis, kurš padzēries pienu un domā, ka visiem pa muti sados, atbildi smirdīgais? Ble kāpēc es vispār sūdu aizstiku, skatieties tūlīt sūds sāks smirdēt!

Ej parij roltonus un uzdzer to savu maiskij tēju, nelaimīgais invalīd!

Link to comment
Share on other sites

Ej parij roltonus un uzdzer to savu maiskij tēju, nelaimīgais invalīd!

Es pat nezinu, kā lai tev atbild!

Amerikāņu gaumē - ja es esmu invalīds, tad tu esi māte terēze:D

Vai krievu un Latviešu gaumē - daij 10 kapeik: ja tjebe otdam tolka ņebei meņa požalusta:D

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...