Jump to content
GIGN Forum

Par Iphone


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

Sobrid, pat Rezekne beidzot var iegadaties 4 model tagad :D

Bet gribeju uzzinat, kadas prognozes, kad 5 paradities varetu aprite. Un vislielaka saize, vai LV nebus atkal jagaida ntas dienas, kad beidzot 5 ari te bus :D

Sobrid nevaru izskirties pirkt 4 uz 2 gadiem, vai tomer pagaidit un ceret 5 modeli dabut.

Link to comment
Share on other sites

Piekto prezentēs jūnija trešajā vai ceturtajā nedēļā. Latvijā būs ap septembri. Pagaidām izskatās, ka piektais būs tas pats ceturtais ar nedaudz lielāku ekrānu.

ar daudzko ietekmigi labaku :thumbsup:

4 var teikt ir tas pats kas 3gs

iesaku gaidit 5. versiju.. domajams ka bus bluetooth 3.0,kamera 8.1mpx,normals gps,baterijas kapacitate lielaka etc. parejais stuffs

Link to comment
Share on other sites

manam 3G iphonam iet 3 gads. paņēmu uzreiz kā iznāca, esmu ļoti apmierināts.

protams ir sācis niķoties jo es redz uzmetu 4. iphona versiju virsū. :D

nākamo arī gribēto iphone, bet ne 4. vai 5. jo nepatīk kantainā huiņa.

labprāt paņemtu 3GS svaigāko un būtu apmierināts.

edit: krī, ir jau arī. es paspaidīju un salīdzināju un ar savu skatījumu saku, ka vienādi bezmazvai. 4. labāka kamera, zibspuldze, kvalitāte un laikam mazliet ātrāks. 3GS ar neko diži neatpaliek.

Edited by emys
Link to comment
Share on other sites

Neko nezinu, bet starp savu 3g un paziņas 4to jūtu manāmu atšķirību. Man arī, tāpat kā emys, ir jau 3. gadu aifons un esmu apmierināts ar savu pirkumu, jo mans aifons ir gan kritis nav slīcis, un nekas nav noticis, viss strādā par spīti, tāpēc negribas neko jaunu. Bet no otras puses OSX ir smagi pieriebies, gribu androīdu.

Link to comment
Share on other sites

edit: krī, ir jau arī. es paspaidīju un salīdzināju un ar savu skatījumu saku, ka vienādi bezmazvai. 4. labāka kamera, zibspuldze, kvalitāte un laikam mazliet ātrāks. 3GS ar neko diži neatpaliek.

Nu, nu. Ātrāks procis, IPS displejs ar 4x vairāk pikseļiem, nesalīdzināmi labāka kamera, videozvans (Facetime), 2x vairāk operatīvā un pilnībā jauns dizains ir pietiekami, lai neteiktu "tas pats".

Link to comment
Share on other sites

Turismox, ej nahuj. Tā ir vienīgā atbilde, kuru esi pelnījis.

Par dual core proci aizmirsu :) worm, ja pareizi sapratu atradu googlē, tad iPhone 4 max video output's ir 720p?

go fck wild animals ;DDDDD

uzmet aci #11

ps. zinaji ka pastav ari gsmarena.com [ i4, Video Yes, 720p@30fps, LED video light, geo-tagging ]

pec kRi teikta, #9, nevajag dirst ka bus tas pats kas 4., tikai lielaks ekrans

Edited by Turismox
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...