Jump to content
GIGN Forum

Ebay


LAVRx
 Share

Recommended Posts

Jautājums vairāk tādiem kas vairāk pieredzējuši sūtīšanā no ebay. Ir doma sūtīt lietos disku no ebay.co.uk, bet problēma ir tāda, ka lielākoties neviens nepiedāvā sūtīšanu uz LV.

Kā vispār ir vai ir iespējams sarunāts sūtīt uz LV sakomunicējot ar pārdevēju, ja viņš parakstās tad kāds būtu labākais sūtīšanas veids? Saprotu, ka 18' lietos diskus sūtot no ebay var sanākt par ceļu samaksāt vēl vienu disku cenu, bet tomēr parēķinot man šādā veidā nopirkt sanāk lētāk.

Vēl jautājums par preces kvalitāti, ja pārdevējs raksta, ka nav skrambas un ir brand new, bet galā atnāk kāds nobružāts/salocīts disks vai ir iespējams atgūt naudu?

Link to comment
Share on other sites

Ir iespējams sarunāt, ir iespējams atgūt. Raksti, prasi, runā.

Kur atrodas diski ? co.uk - pēc idejas britos, bet ebays, maita, met ārā arī piedāvājumus no štatiem. Tad tu vēl trešo disku cenu samaksāsi sprīdīšu muitā.

Edited by Ziediņš
Link to comment
Share on other sites

Diski atrodas UK. Dēļ tā nodokļa arī skatījos tikai ebay.co.uk. Es kādas pāris reizes esmu mēģinājis par citām precēm sazināties ar pārdevēju, bet neviens man negribēja atbildēt, tādēļ arī māc šaubas vai nebūs tas pats variants.

Link to comment
Share on other sites

Pārsvarā pārdevēji ir pat ĻOTI atsaucīgi. Atmet privāti linku uz diskiem.

Piemēram man no UK sūtot atnāca tonētie pagriezienlukturi. Tekstā bija rakstīts, ka ir E marķējumi, dzīvē izrādijās savādāk. Aizsūtiju nelielu sūdzību pārdevējam, bet tāpat novērtēju čali ar 5 zvaigznēm. Viņš tajā pat vakarā man nenormālā manierē atvainojās, atgrieza pilnu refundu (33ls) uz paypal kontu, un apsolīja, ka nomainīs informāciju.

Edited by Ziediņš
Link to comment
Share on other sites

Pieļauju, ka izdēvīgāk būs atrast kādu paziņu, kas dzīvo UK un nosūtīt uz viņa adresi. Tālāk sameklē kādu džeku (draugiem.lv ir pilns ar sludinājumiem), kas vadā mantas no UK uz Latviju un tev sanāks savas reizes 5 lētāk. Es tādā veidā vedu mājās mantas no Anglijas, kopā ap 50Kg. Samaksāju 75 paundus.

Link to comment
Share on other sites

Kā es pats par tādu variantu nebiju iedomājies? Hmm.

Man izrādās pat ir pazīstams cilvēks uz kura adresi var aizsūtīt un viņam kursē busīņš kas vedā mantas no LV uz UK un atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

Tikko kaut kur izlasīju, vienkārši pārkopēšu.

EBAY.CO.UK pirkumus tagad ir iespējams saņemt arī LATVIJĀ!

Iespējams piegādāt praktiski visu sākot no mobilā telefona izmēra preces līdz ...

Vēlaties iegādāties preci, bet nezinat kā to nogādāt uz Latviju?

Jums ir iespēja pasūtīt jebkuru http://www.ebay.co.uk iegādāto pirkumu uz mūsu adresi Lielbritānijā,

no kuras savukārt šī prece tiks nogādāta uz Latviju ar tuvāko iespējamo reisu!

Kas man jādara, lai es varētu saņemt savu pirkumu Latvijā?

- izvēlieties preci, ko vēlaties iegādāties;

- sazinieties ar mums un informējiet par plānoto pirkumu;

- iegādājieties izvēlēto preci;

- kā saņēmēja adresi norādiet mūsu adresi Lielbritānijā*;

- aizpildiet pieteikumu sūtījuma saņemšanai no Lielbritānijas.

* adresi uz kuru sūtīt preci mēs Jums nosūtīsim uz e-pastu.

(Ņemot vērā lielo ebay sūtījumu apjomu, katram sūtījumam tiks piešķirts references nummurs)

Ko darīt, ja pārdevējs preci nevēlas sūtīt un maksāt par sūtīšanu?

Īpašs piedāvājums! "CASH ON COLLECTION" vai "PICK UP ONLY" pirkumu paņemšana tieši no

pārdevēja dzīvesvietas vai veikala adreses Lielbritānijā.

Kas man jādara, lai es varētu saņemt savu pirkumu?

- izvēlieties preci, ko vēlaties iegādāties;

- noskaidrojiet kurā pilsētā Lielbritānijā pārdevējs atrodas (vēlams noskaidrot precīzu pasta kodu);

- sazinieties ar mums par piegādes iespējām no minētās adreses;

- iegādājieties izvēlēto preci;

- aizpildiet pieteikumu sūtījuma saņemšanai no Lielbritānijas.

Mēs telefoniski sazināsimies ar pārdevēju un informēsim par precīzu datumu un laiku,

lai paņemtu Jūsu iegādāto pirkumu.

Biežāk piegādātās "Pick up only" preces:

Sadzīves tehnika, dažāda veida un izmēra motocikli, plazmas televizori, auto riepas, auto lietie diski, auto motori, auto ātrumkārbas, mēbeles, bērnu ratiņi, datortehnika, ražošanas iekārtas, velosipēdi, dārza traktori, dažādi mūzikas instrumenti (bungas, digitālās klavieres, midi kontrolieri) u.c.

KĀ PIETEIKTIES UZ KĀDU NO IZVĒLĒTAJIEM REISIEM?

Lai pieteiktos uz reisiem esam izveidojuši on-line reģistrācijas sistēmu, kurā atri, ērti un vienkārši ir iespējams rezervēt pasažieru biļetes, kā arī pieteikt savus sūtījumus! Pieteikuma formas ir atrodamas firmas mājaslapā http://www.diamondts.lv sadaļā "Pirkt biļeti".

Lai rezervētu pasažiera biļeti (klikšķiniet uz saites):

http://www.diamondts.lv/lv/component/chronocontact/?chronoformname=pasutijuma_forma_pasazierim

Lai pieteiktu kravas pārvadājumu (klikšķiniet uz saites):

http://www.diamondts.lv/lv/component/chronocontact/?chronoformname=pasutijuma_forma_kravai

=================================================================================================

KONTAKTI

mob.: +371 27050995;

e-pasts: [email protected]

web: http://www.diamondts.lv

http://www.draugiem.lv/group/71833 (draugiem.lv domubiedru grupa atsauksmēm)

"DiamondTS" SIA

LV40103283820

Plānotie reisi:

6. Aprīlis (EKSPRESS) /Latvija -> Anglija/

9. Aprīlis (EKSPRESS) /Anglija -> Latvija/

15. Aprīlis /Latvija -> Anglija -> Skotija/

19. Aprīlis /Skotija -> Anglija -> Latvija/

29. Aprīlis (EKSPRESS) /Latvija -> Anglija/

2. Maijs (EKSPRESS) /Anglija -> Latvija/

7. Maijs /Latvija -> Anglija -> Skotija/

11. Maijs /Skotija -> Anglija -> Latvija/

18. Maijs (EKSPRESS) /Latvija -> Anglija/

21. Maijs (EKSPRESS) /Anglija -> Latvija/

27. Maijs /Latvija -> Anglija -> Skotija/

31. Maijs /Skotija -> Anglija -> Latvija/

6. Jūnijs (EKSPRESS) /Latvija -> Anglija/

10. Jūnijs (EKSPRESS) /Anglija -> Latvija/

17. Jūnijs /Latvija -> Anglija -> Skotija/

20. Jūnijs /Skotija -> Anglija -> Latvija/

26. Jūnijs (EKSPRESS) /Latvija -> Anglija/

30. Jūnijs (EKSPRESS) /Anglija -> Latvija/

Link to comment
Share on other sites

Es tiešām nezinu disku cenas UK, bet Latvijā ja šādi diski ir vienkārši anormāli dārgi. Viens disks ~ 200 LVL, kas ir diezgan neloģiska cena, bet tos diskus kurus esmu atradis neesmu pārliecināts, ka tie ir oriģināli BBS diski, jo tur atkal cena ir dīvaini zema.

Diamondts.lv zinu un arī pazīstu uzņēmuma īpašnieku, viss ticamāk arī caur viņu kārtošu visu pasūtīšanu. Tad kad iesāku šo topiku vispār biju piemirsis par šo kantori.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...