Jump to content
GIGN Forum

Nepārāk Radošs Šits


NaGe
 Share

Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Reāli ir tā ka šis ieraxts tika uzņemts aizvakar Kartē de_cpl_mill ja nemaldos, vai arī kā pareizi raxtīt. Bet lieta ir tāda, ka nav īpašas atšķirības kuru karti es tgd iemetīšu. Runa iet par to ka šie abi sīkie ienāk serverī, un pēc katra kill/misshot/nāves/nozagta fraga, vai nu atskan kāda stulba piezīme kā..- bļed daunis/ Suka nahuj/ piders.. un tml.. Un tu Pēc katras nākošās sīkās balstiņas kas ik pēc pāris sec kko šādu iekomentē sāc uzvilkties līdz beidzot atskan kkas šāds, kā piemēr, šoreiz no igora puses. Es arī esmu aizvilies un bļāvis uz viņiem, bet tur nav nekādu iespēju viņu apklusināt.. Jaunās paaudzes loģika.. Man mamma pērk, man mamma dara, es tikmēr atļaušos visu jo neviens man neko nepārmetīs un nedarīs pāri, jo mamma kārtos mamas problēmas. Tpc Es iesaku uzlikt banu gan Smile, gan Monkey uz mēnesi. Lai viņi kaut nomaina serveri, man tas nerūt, es pēc viņiem neskumšu. Galvenais lai šādas sīkās mutītes aprod ar domu ka otrpus ekrānam, tāpat kā dzīvē viņiem ir savas robežas.!!!

p.s Igoram banu vajadzētu noņemt, līdz brīdim vismaz kamēr abiem sīkajiem nav bans. Savādāk tas ir pilnīgi un galīgi negodīgi no jūsu puses. :thumbsdown:

Link to comment
Share on other sites

Mans skats uz ssho situaaciju ir taads, ka viss buutu okeij, ja admins nebuutu online. Bet adminam esot online un pieljaut shitaadus suudus... Ja zekje mutee ir par mazu tad tachu var uzdaavinaat atpuudu dazhu stundu vai pat dienu garumaa. <_<

Link to comment
Share on other sites

Nu lūk.. Monkey ir nopircis unban. Par to atkal ir cits stāsts. Viņam vajag noņemt iespēju šādām funcijām. Lai viņš atsēž un nespēlē. Tad jēga no tā bana? Liekat atpakaļ un lai viņš sēž.. Viņam ir 11 Gadi. Viņš nesapratīs kas noticis un beigu beigās no mammas pa DIR*u dabūs par to ka tērējas un beigu beigās vairs nespēlēs un es būšu laimīgs..

otrāmkārtām. Smiles... Kpc tam sīkajam Ruxim nav bans? Šī ir tikai viena saruna, bet arī smile vajadzētu uzlikt banu, jo pēc šīs kartes, nākošajā Smile parādīju cik ļoti daudz spēj pateikt un izdomāt 14 gadīgs puika. Ja pēc aizrādījuma.. -- Nekomentē katru savu strulbo darbību .. vnk klusē. .. -- Es saņēmu atbildi.. -- Ej nahuj kropli, kuce un tmk..

Tas nav nopietni. Uzliekat kaut modu lai pie katra rupjā vārda kas tiek uzraxtīt, momentāli uzliekas gags/silens un tml. Vismaz kkā nokontrolēs serverī naidīgi noskaņotos.!!!

Link to comment
Share on other sites

Nu lūk.. Monkey ir nopircis unban. Par to atkal ir cits stāsts. Viņam vajag noņemt iespēju šādām funcijām. Lai viņš atsēž un nespēlē. Tad jēga no tā bana? Liekat atpakaļ un lai viņš sēž.. Viņam ir 11 Gadi. Viņš nesapratīs kas noticis un beigu beigās no mammas pa DIR*u dabūs par to ka tērējas un beigu beigās vairs nespēlēs un es būšu laimīgs..

otrāmkārtām. Smiles... Kpc tam sīkajam Ruxim nav bans? Šī ir tikai viena saruna, bet arī smile vajadzētu uzlikt banu, jo pēc šīs kartes, nākošajā Smile parādīju cik ļoti daudz spēj pateikt un izdomāt 14 gadīgs puika. Ja pēc aizrādījuma.. -- Nekomentē katru savu strulbo darbību .. vnk klusē. .. -- Es saņēmu atbildi.. -- Ej nahuj kropli, kuce un tmk..

Tas nav nopietni. Uzliekat kaut modu lai pie katra rupjā vārda kas tiek uzraxtīt, momentāli uzliekas gags/silens un tml. Vismaz kkā nokontrolēs serverī naidīgi noskaņotos.!!!

Mums nav iespējas likt banus, kuriem nevar nopirkt unban, ja viņš ir nopircis unban, mums arī nav iespējas naudu atgriezt atpakaļ un nobanot vēlreiz.

Smiles arī dabūs nedēļu ilgu banu, kad viņu atradīšu serverī, Teddy teica, ka problēma ir tāda, ka Smiles pēc statiem skatoties spēlē ar daudzām IP adresēm, tādēļ nevar īsti saprast, kura ir jābano (correct me if i'm wrong).

Link to comment
Share on other sites

nu tur jau tā lieta nopirku unbanu , bet kapēc man atkal bans ? - by cheeky.

vēl spaikij , sākumā igoram teicu lai beidz lamāties un lai suņuks uzliek muti, bet tajā gadijumā man par neko uzlika muti un sasvilos par to kad igors tur lamājas , tu vēl spaikijs saki lai man liek muti , pat ja tajā brīdī neko nebiju teicis.

un kapēc man 2x ban?

Link to comment
Share on other sites

nu tur jau tā lieta nopirku unbanu , bet kapēc man atkal bans ? - by cheeky.

vēl spaikij , sākumā igoram teicu lai beidz lamāties un lai suņuks uzliek muti, bet tajā gadijumā man par neko uzlika muti un sasvilos par to kad igors tur lamājas , tu vēl spaikijs saki lai man liek muti , pat ja tajā brīdī neko nebiju teicis.

un kapēc man 2x ban?

Tu serverī esi neilgi, bet tajā pašā laikā tu jau runā visiem lielajiem pretī itkā pazītu un garantētu kā kāds pēkņi naktī neizdomātu aiziet pie tevis un sprandu neaplauztu. !!

Vajadzētu jaunu sistēmu priekš tādiem kā tu. Pēc katra nopirktā unban, nākošais ir uz pusi dārgāks. LAi tādi Kā tu netraucētu ikdienā paspēlēt un lai Igors var pa dienu arī normāli paspēlēt bez tās mazās piepūtušās vēniņas viņam uz pieres ;D

Link to comment
Share on other sites

noskatiijos demo, neviens igoru neizaicinaaja uz taadam darbiibaam, pirmais moments no monkey puses ar iebljaushanu mikrafonaa "smaidiiiii" uz kuru attieciigi saakaas igora rupjiibas mikrafona par miizeejiem un taa taalaak!!!

p.s.

demo http://cookie.gign.lv/demos/css.gign.lv/2011-03-24/20110324-1329-de_cpl_mill.zip

p.s.s.

ja nu kaadam nav karte http://www.gamingserver.eu/fpsb/maps/82/de_cpl_mill_4.zip

Edited by BOT^a
Link to comment
Share on other sites

Normali jus tur uzvedaties, uztaisiji video? Malacis, lai redz kadi CSS pubaa auni speelee, ielikt nafig shito vispaar beztabu, stulbenju bars tiesham.

Es jusu vieta ar shadem vardiem nemeetaatos, kas zin kas var notikt, njemsim par piemeeru to pashu kinoteaatri, kur cilveku nooshaava.

Link to comment
Share on other sites

:D :D :D Man smiekli nāk vairāk par to, ka jūs šo mazo prikoliņu no mušas uzpūtāt pa ziloni.

Šis viss bija uzjautrinoši, un neredzēju nevienu spēlētāju rakstītu sūdzību par šiem spēlētājiem. Tas nozīmē, ka nevienam tas netraucēja spēlēt. Un vispār Igors ne pirmo reizi lamājas un izsaka dīvainas frāzes.

Cerēze tu pati atļauj viņam izrunāties ar pārspīlētam frāzēm (pareizā)

Teddy cik noprotu, tad tu css, esi mazsvarīga persona, tāpēc to vajadzēja Naked izlemt ko darīt ar viņiem. Vari pacepties uz pannas, ja tev ir slikta humora izjūta.

Link to comment
Share on other sites

:D :D :D Man smiekli nāk vairāk par to, ka jūs šo mazo prikoliņu no mušas uzpūtāt pa ziloni.

Šis viss bija uzjautrinoši, un neredzēju nevienu spēlētāju rakstītu sūdzību par šiem spēlētājiem. Tas nozīmē, ka nevienam tas netraucēja spēlēt. Un vispār Igors ne pirmo reizi lamājas un izsaka dīvainas frāzes.

Cerēze tu pati atļauj viņam izrunāties ar pārspīlētam frāzēm (pareizā)

Teddy cik noprotu, tad tu css, esi mazsvarīga persona, tāpēc to vajadzēja Naked izlemt ko darīt ar viņiem. Vari pacepties uz pannas, ja tev ir slikta humora izjūta.

+ 1 :10cm:

Link to comment
Share on other sites

Cerēze tu pati atļauj viņam izrunāties ar pārspīlētam frāzēm (pareizā)

Viņš manā klātbūtnē parasti ir ārkārtīgi daiļrunīgs un parasti tik anormāli nekliedz :D Bet es nevienā vietā nevainoju Igoru. Es pati abiem tiem tur lieku "mute", kad viņi sāk vārīties, jo es arī nevaru izturēt :(

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...